Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (226 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#241 Ramzes

Ramzes
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Tarnów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:12, 05.05.2012

pisze na tel. z góry sorki za błędy, z jednym Sie zgodze, co kraj to obyczaj, ja z azji zamawialem już kilka razy to hds to radio z dvd to części do aparatu fot. i nigdy nie dostałem zawiadomienia o cle, mieszkam w angli i może oni mają jakieś inne umowy miedzyrządowe, hmm tak czy inaczej może zakupy tego rodzaju robić przez kogoś znajomego tu w anglii
  • 0

#242 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:42, 05.05.2012

Powiem tak, urzędnicy UC patrzą na przesyłki z poza UE i na nosa oceniają (pomijając deklarowaną przez eksportera wartość) czy brać do rewizji czy nie. Mimo, że w tym przypadku wartość mała to paczka raczej pokaźnej wielkości jest i dziwiłbym się, gdyby nie wzięli jej do odprawy - zwłaszcza, że zadeklarowana elektronika a nie styropian. Wszyscy, w tym i oni wiedzą, że zwyczajowo nadawcy zaniżają wartość. Więc póki nie mają zbyt dużych podstaw aby nie uznać deklaracji, nie robią tego. Jak to mówią, plan wykonać trzeba. Niestety, większość opłat idzie na prowizję dla spedytora.
  • 0

#243 Rumcyk27

Rumcyk27
  • Forumowicz
  • 570 postów
  • Skąd:OST
  • Silnik:2.0
  • Wersja:K20A6 S-Type
  • KM:???
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 06:31, 06.05.2012

Rumcyk27, nie czytasz uważnie. Spedycja zadzwoni, powie ile a należność odbierze kurier dostarczający paczkę.
Inaczej jej nie odda.


Zgadza się, ale do mnie zawsze kurier dzwonił aby sprawdzić czy jestem w domu i wtedy informował mnie o należnościach celnych, a wcześniej zanim zadzwonił dostawałem maila z DHL o wysokości opłat celnych - i to właśnie nie było czasami zgodne z tą fakturą, która przywoził mi kurier. No ale mniejsza o to. :mrgreen:
  • 0

#244 bybus

bybus
  • Forumowicz
  • 18 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:40, 09.05.2012

Dzisiaj navi przyszło do mnie, przyznam ze czytając historie DarkoZ bylem w lekkiej panice. Tymczasem odbyło się to tak, rano mail od DHL-u ze jedzie kurier, potem telefon od kuriera czy jestem w domu, po jego przyjeździe zaplaciłem 87 zl opłat celnych jakie uiścił za mnie przewoźnik, następnie sprawdzenie paczki czy nic nie jest połamane itd. (nie było) i tyle.
Montował będę pod koniec tygodnia, na razie zdrowie nie pozwala.
Czy koledzy zamawiający dostali pendriva ? Ja dostałem, 4 GB drobiazg a cieszy !
( a na nim jakieś chińskie teledyski, filmiki, muzyka i jakieś pliki, czyżby jakaś aktualizacja ?, niestety wszystkie te pliki opisane są "krzaczkami")

DZIĘKI WIELKIE MSNET :db :B
  • 0

#245 rmazurek

rmazurek
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Birmingham/Lubartow
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Portfolio
  • KM:273
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:51, 09.05.2012

Dzisiaj navi przyszło do mnie, przyznam ze czytając historie DarkoZ bylem w lekkiej panice. Tymczasem odbyło się to tak, rano mail od DHL-u ze jedzie kurier, potem telefon od kuriera czy jestem w domu, po jego przyjeździe zaplaciłem 87 zl opłat celnych jakie uiścił za mnie przewoźnik, następnie sprawdzenie paczki czy nic nie jest połamane itd. (nie było) i tyle.
Montował będę pod koniec tygodnia, na razie zdrowie nie pozwala.
Czy koledzy zamawiający dostali pendriva ? Ja dostałem, 4 GB drobiazg a cieszy !
( a na nim jakieś chińskie teledyski, filmiki, muzyka i jakieś pliki, czyżby jakaś aktualizacja ?, niestety wszystkie te pliki opisane są "krzaczkami")

DZIĘKI WIELKIE MSNET :db :B



Byl pendrive a karta sd byla 4 gb a nie tak jak nest w opisie aukcji (2gb)
  • 0

#246 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:21, 09.05.2012

Uff...
Dostałem przesyłkę przed wczoraj (wielkie dzięki msnet za pomoc i cierpliwość przy zakupie), ale dopiero teraz znalazłem chwilę czasu aby o tym napisać.
Jeżeli chodzi o opłatę celno-skarbową+prowizja DHLu, to wyniosło mnie to łącznie 178PLNów bez kilku groszy. Myślałem że będzie gorzej ;-)
Jak rozpakowałem paczkę, to powiem wam że się lekko przeraziłem. Tyle tam kabli, kabelków itd. Pomyślałem, kto mi to złoży do kupy :k Mam nadzieję że z waszą pomocą ogarnę temat i będę się cieszył nowym, a tak w ogóle pierwszym moim modem.
Jak wcześnie wspomniałem mam nie wiele czasu, aby cokolwiek porobić przy swoim autku. Postanowiłem, że podzielę montaż na kilka etapów.
1. Montaż nawigacji (mam już za sobą)
2. Montaż kamerki (jak znajdę wolne kilka godzin)
3. Montaż tunera - już intensywnie myślę, gdzie go można zamontować (na razie pustka w głowie).

Na pewno trochę pomęczę Was pytaniami, za co z góry b.przepraszam.

Pierwsza seria pytań:

Dołączona grafika

Na fotce powyżej mamy wiązkę do nawigacji. Chodzi o rozpiskę dla kogoś (jak ja) kto zbytnio nie ma o tym pojęcia.
1. Screen - wiadomo do nawigacji
2. USB - wiadomo do pendriva czy przenośnego twardego dysku
3. Niebieskie wtyczki - wiadomo do radia
4. CDC ACC biała wtyczka - do czego :?:
5. CDC Control - antena GPSu
6. Camera IN - wejście z kamerki
7. Video Input - wejście np. z tunera, DVD itp. :?:
8. Bluetooth MIC - wejście do mikrofonu od zestawu głośnomówiącego
9. Audio RCA input (wtyczki biała i czerwona) nie wiem, myślę że to jest wejście audio z zewnętrznego źródła np. tunera :?:
10. AUX plug - nie mam pojęcia :?:

Bardzo proszę o weryfikację czy dobrze "rozkodowałem" te wtyczki i ewentualnie o poprawienie opisu, oraz uzupełnienie do czego służą wejścia (4, 10).

Dołączona grafika

Czy dobrze myślę :?:
1. Kabelki czerwony i czarny (bez wtyczki) - do podświetlenia tablicy rejestracyjnej :?:
2. Czerwona wtyczka - do lampy od biegu wstecznego :?:
3. Żółta wtyczka - do wejścia Camera IN w głównej wiązce od nawigacji :?:
Czy ten czerwony kabelek przy przedłużaczu (żółte wtyczki) trzeba do czego podłączyć :?:
  • 0

#247 rmazurek

rmazurek
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Birmingham/Lubartow
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Portfolio
  • KM:273
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:10, 09.05.2012

Uff...
Dostałem przesyłkę przed wczoraj (wielkie dzięki msnet za pomoc i cierpliwość przy zakupie), ale dopiero teraz znalazłem chwilę czasu aby o tym napisać.
 

Podlaczenie kamerki masz ok.
Antene gPs podpinasz bezposrednio pod wtyczke pod ekranem- jest na niej taki czerwony condomek:p ux podpinasz pod wejscie na zmieniarke w radiu. Reszte olewasz


  • 0

#248 Zatoichi

Zatoichi
  • Forumowicz
  • 342 postów
  • Skąd:Wro
  • Silnik:2.4
  • Wersja:.exe
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:01, 09.05.2012

Paczkę dziś odebrałem. Wielkie podziekowania należą się koledze msnet za negocjację i zorganizowanie wszystkiego. Dziekuję też koledze Paroova, że wziął moją paczkę na siebie (szczęśliwy posiadacz konta payback). Łączne opłaty (celne+dhl) to ~170zł. Montaż może już na weekend.
  • 0

Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
ex-wife: AccoVII 2.4 exe, AccoVIII 2.4 TypeS AT '11...


#249 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:31, 09.05.2012

Podlaczenie kamerki masz ok.
Antene gPs podpinasz bezposrednio pod wtyczke pod ekranem- jest na niej taki czerwony condomek:p ux podpinasz pod wejscie na zmieniarke w radiu. Reszte olewasz


Z anteną GPSu już wiem, podłączona :-) . Mówisz że AUX plug trzeba podłączyć do radia ? Kurczę będę musiał jeszcze raz wszystko rozebrać żeby tą wtyczkę podłączyć :k
Ma ktoś może fotkę tyłu radia PSS ? Chciałbym zerknąć gdzie te gniazdo AUX jest w radiu.
  • 0

#250 rmazurek

rmazurek
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Birmingham/Lubartow
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Portfolio
  • KM:273
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:35, 09.05.2012

Ta wtyczka wpina sie do radia od dolu (o ile dobrze pamietam)wiec jak sie dobrze postarasz to dasz rade wyciagajac tylko ten schowek krory jest pod oryginalnym radiem.
  • 0
Jest:

2013 Jaguar XJ 3.0D Portfolio --- 2016 Audi A1 1.4 TFSI S-Line --- 2012 Fuji Nevada 2.0 po malych modach --- 1980 Bricross Lagonda 10 singiel

Byly:

2010 Jaguar XF 3.0D --- 2013 Ford Fiesta 1.0 Zetec ---2005 Honda Accord 2.2 ictdi --- 2001 Mitsubishi Carisma 1.8 GDI --- 2002 Fiat Punto 1.2 --- 1990 Mazda 323F 1.8 --- 1991 Opel Corsa 1.2

http://agroturystyka-lubartow.pl

#251 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:57, 09.05.2012

Ta wtyczka wpina sie do radia od dolu (o ile dobrze pamietam)wiec jak sie dobrze postarasz to dasz rade wyciagajac tylko ten schowek krory jest pod oryginalnym radiem.


Gdybym dorwał gdzieś fotkę tyłu radia i zlokalizował te gniazdo, to może udało by się podłączyć bez wyciągania radia.
Popróbuję i zobaczymy ;-)

Zamontowałem już kamerki na tylną klapę. Podciąłem troszkę plastik ten maskujący oświetlenie i pasuje jak ulał. Zdążyłem jeszcze podłączyć pod lampę cofania i oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Podłączyłem kamerkę na próbę kablem, ale na zewnątrz. Wszystko działa super :-D
Jutro, albo pojutrze zajmę się przeciągnięciem kabelka od kamerki. Już wiem że będzie przy tym kupę roboty. Ale to nic, po malutku wszystko zrobimy.
Może jakaś podpowiedź, którędy przeciągaliście ten kabelek :?:
  • 0

#252 unlocker

unlocker
  • Forumowicz
  • 19 postów
  • Skąd:belfast
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:05, 09.05.2012

Może jakaś podpowiedź, którędy przeciągaliście ten kabelek :?:


zdemontuj schowek wraz z podłokietnikiem 3 srubki chyba jak dobrze pamietam, pozniej krótsze oparcie ( dwie sróbki chyba 14mm) i dolna czesc łatwo sie odpina i pozniej masz juz z górki tylko kabel
  • 0

#253 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:25, 09.05.2012

Może jakaś podpowiedź, którędy przeciągaliście ten kabelek :?:


zdemontuj schowek wraz z podłokietnikiem 3 srubki chyba jak dobrze pamietam, pozniej krótsze oparcie ( dwie sróbki chyba 14mm) i dolna czesc łatwo sie odpina i pozniej masz juz z górki tylko kabel


O które oparcie chodzi ??? Krótsze oparcie to te po środku tylnej kanapy ?
W którym miejscu są te śruby od oparcia, w bagażniku?
  • 0

#254 bybus

bybus
  • Forumowicz
  • 18 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:32, 09.05.2012

Ta wtyczka wpina sie do radia od dolu (o ile dobrze pamietam)wiec jak sie dobrze postarasz to dasz rade wyciagajac tylko ten schowek krory jest pod oryginalnym radiem.


Gdybym dorwał gdzieś fotkę tyłu radia i zlokalizował te gniazdo, to może udało by się podłączyć bez wyciągania radia.
Popróbuję i zobaczymy ;-)

Zamontowałem już kamerki na tylną klapę. Podciąłem troszkę plastik ten maskujący oświetlenie i pasuje jak ulał. Zdążyłem jeszcze podłączyć pod lampę cofania i oświetlenie tablicy rejestracyjnej. Podłączyłem kamerkę na próbę kablem, ale na zewnątrz. Wszystko działa super :-D
Jutro, albo pojutrze zajmę się przeciągnięciem kabelka od kamerki. Już wiem że będzie przy tym kupę roboty. Ale to nic, po malutku wszystko zrobimy.
Może jakaś podpowiedź, którędy przeciągaliście ten kabelek :?:


Na tym filmiku jest dokładnie pokazane umiejscowienie tego gniazda, ono jest nie tyle z tyłu ile od dołu - od 4.20 dokładnie je zobaczysz



Jesli zaś chodzi o kamere cofania ja zamowilem takie coś

http://allegro.pl/mo...2326827141.html

najpóźniej w poniedziałek będę wiedział jak to działa.
  • 0

#255 unlocker

unlocker
  • Forumowicz
  • 19 postów
  • Skąd:belfast
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:43, 09.05.2012

O które oparcie chodzi ??? Krótsze oparcie to te po środku tylnej kanapy ?
W którym miejscu są te śruby od oparcia, w bagażniku?


oparce z tyłu nie podlokietnik. Moze prosciej jak rozładasz tylne siedzenia w celu powiekszenia bagaznika sa dwie cześci miejsza i wieksza chodzi o ta mniejsza. Jak ja złożysz to zobaczysz wtedy dwie sruby

zerknij na stronke
nie jest pokazane jak odkrecic oparcie ale moze bez tego sie obejdzie zobaczysz jak to mniej wiecej wyglada
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq