Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (226 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#211 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:29, 25.04.2012

No to w domu jestem. Teraz kumam. Nawet nie patrzyłem na nazwę upgrada.
Egon, przy nagrywaniu digital signal niestety to norma. W domowym sprzęcie również (mam to w n'ce).
Wiele nagrań z wielkim czerwonym X i info "nagranie przerwane z powodu utraty sygnału" i bez opcji Odtwórz, tylko Usuń.
Sygnał zanika na sekundę/dwie a nagranie szlag trafia.
Pierwsza myśl, zrobię aktualizacje. Potem jednak refleksja, po co. Znowu rozbierać kanał aby do tunera się dostać a korzyść pewnie żadna bo przecież mój gra i buczy. Jak fonia wysiądzie to będę zmuszony na nowości. Ale jak chcesz być HERO to zapodaj, w manualu jest podana procedura bo dziwnie się to robi, i daj znać co nowego.

DarkoZ, bybus, Wasze zamówienie poszło. Co do audio gość potwierdza.
"Do you means DD+ is for Dolby decoder function ? yes our unit has this function. "
Zatoichi, nie mam adresu więc czekasz.
  • 0

#212 Zatoichi

Zatoichi
  • Forumowicz
  • 342 postów
  • Skąd:Wro
  • Silnik:2.4
  • Wersja:.exe
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:57, 25.04.2012

MarcinW pod koniec 17 strony wspomniał, że nie miał w "daszku" otworu pod czujnik zmierzchu. Gdybyś dodatkowo poprosił sprzedawcę, żeby się upewnił że wysyła do nas model z tym otworem. Zaraz podeślę zdjęcie konsoli, o które wcześniej prosiłeś.
  • 0

Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
ex-wife: AccoVII 2.4 exe, AccoVIII 2.4 TypeS AT '11...


#213 KraZ

KraZ
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:P-ń
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:11, 25.04.2012

Brak otworu pod czujnik zmierzchu to jeden temat, również czekam na informacje w sprawie "dziurki" do czujnika.
Drugi temat to montaż kamerki cofania w miejscu orginalnego oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Czy jest tam jakieś dłubanie w plastikach? Ta kamera jest niby do VIII generacji, a z wątku dla tego modelu wynika, że kolega msnet rozpiłowywał plastik nakładany na wspomniane lampy .
Jak to jest u nas?
Jeżeli się zdecyduję na ten sprzęt, to z dwoma kamerami z tyłu i chciałbym mieć pewność, że maskownica nie pęknie przy jej montażu.
  • 0

#214 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:30, 25.04.2012

MarcinW pod koniec 17 strony wspomniał, że nie miał w "daszku" otworu pod czujnik zmierzchu. Gdybyś dodatkowo poprosił sprzedawcę, żeby się upewnił że wysyła do nas model z tym otworem. Zaraz podeślę zdjęcie konsoli, o które wcześniej prosiłeś.


Wątpliwa sprawa, aby chińczyk miał różne wersje "daszków" z otworem lub bez otworu. Ja też mam czujnik zmierzchu i myślę że trzeba będzie samemu "wyrzeźbić" ten otworek. Małe wiertełko, pilniczek i po bólu ;-).
  • 0

#215 unlocker

unlocker
  • Forumowicz
  • 19 postów
  • Skąd:belfast
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:47, 25.04.2012

Brak otworu pod czujnik zmierzchu to jeden temat, również czekam na informacje w sprawie "dziurki" do czujnika.
Drugi temat to montaż kamerki cofania w miejscu orginalnego oświetlenia tablicy rejestracyjnej. Czy jest tam jakieś dłubanie w plastikach? Ta kamera jest niby do VIII generacji, a z wątku dla tego modelu wynika, że kolega msnet rozpiłowywał plastik nakładany na wspomniane lampy .
Jak to jest u nas?
Jeżeli się zdecyduję na ten sprzęt, to z dwoma kamerami z tyłu i chciałbym mieć pewność, że maskownica nie pęknie przy jej montażu.


mój był z otworem czujnik pasował idealnie co do kamery plastik który przykrywa oba swiatla przeba lekko przypiłowac bo inaczej bedzie oddstawać kamera jest lekko grubsza od swiateł

tak to wyglada
Dołączona grafika
  • 0

#216 KraZ

KraZ
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:P-ń
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:02, 25.04.2012

Trochę słabo z tym spasowaniem kamerki ...
Unlocker, my w daszku potrzebujemy dwa otworki
  • 0

#217 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:16, 25.04.2012

Panowie, bez biadolenia. W moim przypadku kamery pasowały do blachy idealnie, plastki trzeba było podcinać. Robiłem to takim trójkątnym nożykiem, idzie piorunem, plastik na tyle solidny, że nie było obawy go uszkodzić. Po zmontowaniu nic nie odstaje (plastikowa blenda wchodzi głębiej).
Jeśli chodzi o "dziurkę" pod czujnik to zapytam czy mają dwie wersje. jesli tak to poproszę o te z otworem. A co piszecie o dwóch?

Właśnie dostałem maila od chinola. Zatoichi, zakładaj PayPal lub szukaj kolesia w pobliżu. Wysyłają tylko do właściciela konta (tak jak pisał Ci marcinW). Lub płać przez WU. Ty decydujesz ale deklaracja potrzebna jest teraz bo to inna faktura będzie.
Radzę jednak założyć konto.

Dobra wiadomość to taka, że daje zaniżoną fakturę i to taką jak chcemy, czyli pierwsza na $80 + $39 DHL (bez tego składnika polski UC mógłby dodać fracht bo są na prawie - nawet jak piszą "shipment free")
  • 0

#218 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:54, 25.04.2012

Jeśli chodzi o "dziurkę" pod czujnik to zapytam czy mają dwie wersje. jesli tak to poproszę o te z otworem. A co piszecie o dwóch?


Chodzi o dwa otwory. W zestawie u chińczyka widać, że jest otwór okrągły na czujnik (chyba od alarmu), a drugi czujnik prostokątny to czujnik zmierzchu czy zmierzchowy (nie wiem jak to się fachowo nazywa). Pod ten ostatni chińczyk chyba nie ma otworu. Dla mnie to nie problem, dorobię sobie i będzie dobrze ;-)
Myślę że już nie ma sensu wiercić palcem w chińczyku, bo się wypnie i przestanie odpisywać na maile. Poza tym msnet też już chyba ma dosyć korespondowania z chinolem w dodatku w nie swojej sprawie i to charytatywnie.
  • 0

#219 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:06, 25.04.2012

DarkoZ, spoko, od tego są koledzy. Puściłem zapytanie z wielkim zdjęciem i jeszcze większa strzałką bo pipka prawie nie widać.
  • 0

#220 jablonvioline

jablonvioline
  • Forumowicz
  • 66 postów
  • Skąd:Olsztyn
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:27, 26.04.2012

Kurcze, odpuścilem wątek na jakiś czas i patrzę, że ruszyła ostra ofensywa na zakup chińskiego Navi. Nadal jestem zainteresowany zakupem i chodziło by mi o taki zestaw jak koledzy DarkoZ i bybus czyli:

 

Navi + 2xkamerka cofania + tuner DVB = 510$

 

Msnet, dałoby radę domówić jeszcze jeden zestaw? Czy jest już za póżno? ??

 

Jestem trochę noga jeżeli chodzi o zakupy na Ebayu i nie mam konta na PayPalu. Zakupy w necie robie na tylko na Allegro. Ale jeżeli chodzi o założenie konta na PayPalu to nie ma z tym większych problemów? Tak samo jak bym zakladał na Allegro?
Poza tym aby zapłacic przez ten PayPal to musze mieć jakąś specjalną kartę kredytową? Bo takowej nie posiadam. Mam tylko zwykłą płatniczą/bankomatową. Czy ona wystarczy? ??

 

Więc jeżeli byłaby jeszcze możliwość domówienia zestawu dla mnie to byłoby super!!!

 

Czy dobrze mi się wydaje? Z tą nowa kamerą to podświetlenie może zostać stare i nie trzeba zamawiac i montować dwóch kamer, żeby mieć równomierne oświetlenie tablicy?


  • 0

#221 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 06:17, 26.04.2012

jablonvioline, wniosek rozpatrzony pozytywnie, info poszło na PW. Zakładaj PayP, bo kolega Zatoichi sprawdzał i prowizja w WestU to 120-150PLN.

 

[ Dodano: 2012-04-26, 11:17 ]
Chińczyk ma w swojej ofercie nowy model kamer. Pisze, że możecie wybrać
O cenie cicho wiec wnioskuję, że taka sama. Dobra strona nowego modelu taka, że można podświetlenie. tablicy zrobić/wymieniać po swojemu

 

Chodziło też o wystające pipki (kamerka)


  • 0

#222 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:38, 26.04.2012

Wybieram starą wersję kamerek.
Fakturka przyszła i oczywiście kaskę przelałem chińczykowi przez paypal.
Dzięki za wszystko msnet.
  • 0

#223 bybus

bybus
  • Forumowicz
  • 18 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:31, 26.04.2012

Wybieram starą wersję kamerek.
Fakturka przyszła i oczywiście kaskę przelałem chińczykowi przez paypal.
Dzięki za wszystko msnet.


Ja sie zdam na msnet-a, co otrzymam z tego bede zadowolony, zalozylem tez PayPala, jest to rownie skomplikowane co zalozenia konta na allegro, lub mniej :)
pieniazki oczywiscie wyslane. ( w mailu byl link typu - zaplac teraz - i poprzez ten zaplacilem.

Ale to co otrzymalem mailem to nie jest chyba faktura ile informacja o checi otrzymania przez naszego zoltego kolezke pieniedzy za towar. No chyba ze ja stary jestem i co sie z tym wiaze - "gupi".

Tak nawiasem, moze bysmy ufundowali jakis puchar (lub puchary) dla msneta o wartosci min. 40% ?
Kontakt dla zainteresowanych na PW lub - zb9@wp.pl
  • 0

#224 Zatoichi

Zatoichi
  • Forumowicz
  • 342 postów
  • Skąd:Wro
  • Silnik:2.4
  • Wersja:.exe
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:39, 26.04.2012

my w daszku potrzebujemy dwa otworki

 

Przyglądałem się dziś i mam jeden, pod czujnik. msnet Brat z Azji odpisał coś o tych "dziurkach"?

 

A odpisał coś w sprawie "chińskich dziurek"? ;-)


  • 0

Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
ex-wife: AccoVII 2.4 exe, AccoVIII 2.4 TypeS AT '11...


#225 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:59, 27.04.2012

d.marcin, widzę że u nich zmienia się jak w kalejdoskopie. Kila dni temu nie było na ich stronie tych z ledami tylko te nowe a teraz widzę, że są z ledami a nie ma nowych. Ich symbol to P7812new, przesłał mailem tylko zdjęcie.

 

Nie, to ja napisałem, że jeśli są dwie wersje to prosimy o dziurawe.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq