Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (227 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#181 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:32, 21.04.2012

darkoz, a który sprzęt chcesz kupić. ten otwierany (marcinW) czy ten z osobnym DVD (d.marcin)

 

PS. W negocjacjach używam swoich argumentów - czasami to dobrze a czasami nie za bardzo.
Zapytanie ofertowe poszło.

 

Oki, poszło do niego.
Pytanie do użytkowników - Macie dojście do Wndy?


  • 0

#182 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:19, 21.04.2012

darkoz, a który sprzęt chcesz kupić. ten otwierany (marcinW) czy ten z osobnym DVD (d.marcin)

PS. W negocjacjach używam swoich argumentów - czasami to dobrze a czasami nie za bardzo.
Zapytanie ofertowe poszło.


Chodzi mi o ten otwierany jak ten KLIK + 2 kamerki + tuner.
  • 0

#183 rafisz

rafisz
  • Moderator
  • 1582 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 65
Wzorowa

Napisano 05:22, 22.04.2012

rafisz, masz rację ale nie do końca. To nadawca/właściciel multiplexów decyduje w jakim standardzie będzie nadawał. Stacje TV muszą do tego się dostosować. A poza tym, mówimy o opcjach audio które mają znaczenie w domu, w aucie można je pominąć


wierz mi albo nie, ale nie masz racji :-) , niedawno na forum emitela (emitel to najwieksza w PL firma radiodyfuzyjna - informacja dla tych co nie siedza w temacie i z tego powodu moga jej nie znac) chlopaki spierali sie o to kto jest odpowiedzialny za to w jakim systemie jest nadawany dzwiek, jedni twierdzili ze stacje tv, inni ze radiodyfuzor, wszelkie spekulacje ucial przedstawiciel tej firmy (a wiec chyba osoba najbardziej kompetentna i chyba wie co emituja i za co sa odpowiedzialni jako radiodyfuzor) stwierdzeniem ze ich nie obchodzi w jakim sytemie kodowania emituja sygnal w eter, oni moga jedynie nadawac okreslona sciezke dzwiekowa, a jezeli stacja tv nie bedzie miec np tego mpeg to skad oni maja ja wziac, ich zadanie to wyemitowac sygnal zgodnie z okreslona przez ustawodawce moca, kierunkiem polaryzacja, bez znieksztalcen, bez nieuzasadnionych przerw itp, jak znajde ten watek to wrzuce tutaj linke
natomiast o planach DD+ w PL poczytajcie chcby tutaj http://forum.emitel.....php?f=2&t=3925 i nie dajcie sie zrobic w balona przy kupnie sprzetu

edit
znalazlem poki co szatkowa informacje http://forum.emitel....php?f=47&t=1666
musze jeszcze te druga znalezc

koniec gadania o muxach bo temat nie o tym, najwazniejsze zeby kupowac sprzet zgodny z wytycznymi zamieszczonymi w ustawie, bo jezeli bedzie niekompatybilny to mozemy miec pretensje tylko i wylacznie do siebie :ok
  • 0

#184 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:56, 22.04.2012

dwa pozostałe kable czarny i czerwony pod oświetlenie rejestracji


Przy takim podłączeniu kamerka chyba nie będzie działała przy wyłączonych światłach ?!?!?
  • 0

#185 rmazurek

rmazurek
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Birmingham/Lubartow
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Portfolio
  • KM:273
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:04, 22.04.2012

Kamerka ma w sumie 3 pary przewodow:
1- chincz do podlaczenia do navi
2- para do podlaczenia do swiatla cofania - jak wrzucasz wsteczny kamera sie wlacza i zaczyna wysylac sygnal do navi ktora automatycznie przelacza sie na wyswietlanie obrazu z kamety
3- para do podlaczenia podswietlania tablicy- kamera ma wbudowane diody do podswietlana tablicy - wywalajac oryginalne swiatlo tracisz podswietlanie oryginalne a zastepujesz je tym wbudowanym w kamere
  • 0
Jest:

2013 Jaguar XJ 3.0D Portfolio --- 2016 Audi A1 1.4 TFSI S-Line --- 2012 Fuji Nevada 2.0 po malych modach --- 1980 Bricross Lagonda 10 singiel

Byly:

2010 Jaguar XF 3.0D --- 2013 Ford Fiesta 1.0 Zetec ---2005 Honda Accord 2.2 ictdi --- 2001 Mitsubishi Carisma 1.8 GDI --- 2002 Fiat Punto 1.2 --- 1990 Mazda 323F 1.8 --- 1991 Opel Corsa 1.2

http://agroturystyka-lubartow.pl

#186 unlocker

unlocker
  • Forumowicz
  • 19 postów
  • Skąd:belfast
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:40, 22.04.2012

Przy takim podłączeniu kamerka chyba nie będzie działała przy wyłączonych światłach ?!?!?


kamerka włacza sie jak wrzucisz wsteczny a co do świateł to to tak jak napisał rmazurek
  • 0

#187 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:45, 22.04.2012

unloker, gratulka. W filmiku przewija się TVN, tuner również zamontowałeś?
Masz dojście do Windowsa?
rafisz, nie strasz ludzi. Jeśli dzisiaj odbierasz z nowych mux'ów audio i video to za rok, dwa i dalej również będziesz. Temat standardu jest zamknięty. Jak sprzedadzą kilka/kilkanaście milionów telewizorów pewnie PL wprowadzi nowy standard.
Mój i kolegów tuner gra więc o co chodzi?
darkoz, $540 już mamy (Navi, 2 x Kamera,Tuner, Fracht). Zmiękczamy gościa dalej.
  • 0

#188 rmazurek

rmazurek
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Birmingham/Lubartow
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Portfolio
  • KM:273
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:16, 22.04.2012

Dostepu do windowsa jako takiego nie ma ale wydaje mi sie ze jest na to sposob - jak bede mial czas to sprobuje sie tym pobawic.
Wydaje mi sie ze mozna sprobowac wyedytowac pliki poprzez wrzucenie na karte pamieci total commandera i iodpalenie go jako programu do nawigacji - to chyba jedyny mozliwy sposob na dostep do wewnetrznych plikow...
  • 0
Jest:

2013 Jaguar XJ 3.0D Portfolio --- 2016 Audi A1 1.4 TFSI S-Line --- 2012 Fuji Nevada 2.0 po malych modach --- 1980 Bricross Lagonda 10 singiel

Byly:

2010 Jaguar XF 3.0D --- 2013 Ford Fiesta 1.0 Zetec ---2005 Honda Accord 2.2 ictdi --- 2001 Mitsubishi Carisma 1.8 GDI --- 2002 Fiat Punto 1.2 --- 1990 Mazda 323F 1.8 --- 1991 Opel Corsa 1.2

http://agroturystyka-lubartow.pl

#189 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:38, 22.04.2012

To może spróbujcie tak jak jest u nas.
Robi się to tak: na kartę SD wgrywa się update.exe.
W menu wybieramy Opcje, System, Uaktualnij - to wywołuje plik update.exe który przenosi nas do Windy.
Więc jeśli macie również dostęp do takiej opcji, powinno działać. Daj na PW adres, prześlę Ci update.exe i spróbujesz. Powinno działać.
  • 0

#190 Zatoichi

Zatoichi
  • Forumowicz
  • 342 postów
  • Skąd:Wro
  • Silnik:2.4
  • Wersja:.exe
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:16, 22.04.2012

$540 już mamy (Navi, 2 x Kamera,Tuner, Fracht). Zmiękczamy gościa dalej.


Który model tunera w tym zestawie? Pytam, bo coś sporo policzył. MarcinW za nawigację, kamerę i przesyłkę zmiękczył sprzedawcę do 350$. Jeśli to coś pomoże w negocjacjach, to w odpowiednim momencie zaproponuj mu jeszcze jeden taki zestaw. Chce kupić, więc czemu nie grupowo, przyczyniając się do lepszej ceny. Zestaw chce z tunerem TV ale jeśli sprzedawca będzie nieugięty, to wezmę samą nawigację z kamerą.
  • 0

Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
ex-wife: AccoVII 2.4 exe, AccoVIII 2.4 TypeS AT '11...


#191 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:25, 22.04.2012

Który model tunera w tym zestawie? Pytam, bo coś sporo policzył. MarcinW za nawigację, kamerę i przesyłkę zmiękczył sprzedawcę do 350$.

Wiem. Dolicz $25 za drugą kamerę, $135 za tuner i pewnie przesyłka droższa bo paczka powiększa się.
Czekamy do jutra. My śpimy a oni do roboty.
  • 0

#192 KraZ

KraZ
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:P-ń
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport GT
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:46, 22.04.2012

msnet, kolega unlocker odtwarzał Kubę "Powiatowego" z pliku, uruchomił wcześniej odtwarzacz MP5.
  • 0

#193 unlocker

unlocker
  • Forumowicz
  • 19 postów
  • Skąd:belfast
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:24, 23.04.2012

unloker, gratulka. W filmiku przewija się TVN, tuner również zamontowałeś?
Masz dojście do Windowsa?


nie to nie tuner :-) nie miałem nic innego pod reka zeby sprawdzić jak to działa( zreszta w UK jestem to nie ma szans na odbiór tvn-u)
co do windowsa to jeszcze nie próbowałem i chyba nie bedzie problemu ale czy jest sens? to menu mi sie podoba ja bardziej pomyslałbym nad jego rozbudowa i co mam zamiar zrobic:)
  • 0

#194 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:53, 23.04.2012

Dobrodziejstwa z dojścia do windy są. To ty rządzisz sprzętem a nie on Tobą.
Od edycji autostartu np. mapy zaczynając po podstawienie innych programów pod guziki kończąc.
Dochodzi do tego czasami upgrade systemu (zazwyczaj od kolegów zza Buga). Można uruchamiać inne programy z sieci, internet, poczta itd. Jest możliwość podpięcia bezpośrednio modemu GSM, myszy, klawiatury.
Są tacy których to bawi/ciekawi, są i tacy których to nie interesuje.

PS
Drugi tuner różni się od pierwszego wyłącznie wyjściem HDMI (w aucie mało znaczące).
  • 0

#195 rafisz

rafisz
  • Moderator
  • 1582 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 65
Wzorowa

Napisano 08:41, 23.04.2012

Mój i kolegów tuner gra więc o co chodzi?


chodzi o to ze teraz mozesz miec dzwiek z mpeg i bedziesz sie nim cieszyl dopoki ktorys nadawca nie stwierdzi ze ma w czterech literach ten system i przechodzi do DD+(i jest to zgodne z przepisami), poprostu polska ustawa mowi o tym ze sprzet do odbioru MUSI miec DD+, i tym ze zaden nadawca nie jest zobowiazany do nadawania w jakims konkretnym standardzie (oczywiscie z tych ktore sa przyjete czyli mpeg, DD i DD+), standardy sie nie zmienia, ale teraz wszyscy jeszcze nadaja w mpeg jako podstawowym i dlatego niekompatybilny sprzet poki co dekoduje dzwiek poprawnie, w przyszlosci kazdy/wiekszosc z nadawcow moze przejsc do DD+ ze wzgl na lepsza jakosc dzwieku i wezsze pasmo potrzebne do transmisji, jezeli np TVP przejdzie do nadawania tylko w tym standardzie (a juz o tym mowia) to wszystko bedzie zgodne z ustawa (system kodowania zgodny z nia, a nikt ich nie zmusza do kodowania w mpeg i DD+), a dobiorca ktory ma sprzet niekompatybilny (tzn taki ktory nie wspiera DD+) w tym przypadku nie uslyszy nic
co do kupionego sprzetu - stare haslo mowi ze nieznajomosc prawa szkodzi - ustawa http://dziennikustaw...09221174201.pdf zostala wydana 18 grudnia 2009, i jezeli ktos w pozniejszym okresie kupil sprzet niezgodny z wymaganiami to ma problem bo dal sobie wcisnac niekompatybilny sprzet i pretensje tylko do siebie
msnet, widze ze z wa-wy jestes a tam na 100% bedziesz mogl to przetestowac, sprawdz na TVP1 z mux3 (wazne zeby z mux3) czy masz trzy sciezki dzwiekowe i czy wszystkie ci hulaja, w opcjach napewno masz do wyboru, jezeli tak - masz sprzet kompatybilny :-)
i zeby nie bylo - ja nikogo nie strasze (i daleko mi do tego) - jedynie stwierdzam fakty i przestrzegam przed nietrafionymi wyborami :-)
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq