Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (226 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#196 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:13, 23.04.2012

rafisz, temat jest trudny do ogarnięcia bo to Polska przecież . Ustawa ustawą a zdolności nadawców to inna inszość.
Teraz większość nadawców daje zwykłe stereo (mpeg) i równolegle AC3. Kiedy i czy w ogóle przejdą na DD+ nikt Ci teraz nie odpowie. Skończyć się może tym, że będą nadawać nadal mpeg i DD+.
Ale sprawdzę to co piszesz i dam znać.
  • 0

#197 rafisz

rafisz
  • Moderator Junior
  • 1578 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 64
Wzorowa

Napisano 09:52, 23.04.2012

dokladnie jest tak jak piszesz, ale skoro jest taka mozliwosc ze wylacza mpeg, to moim zdaniem szkoda kasy na sprzet ktory nie ma tego DD+ z powodow juz napisanych
testuj bo przyznam ze sam jestem ciekaw co te chinskie tunerki potrafia :-)
  • 0

#198 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:18, 23.04.2012

marcinW kupił mały komplet wart $380 za $350 - bonus = $30
duży komplet wart $558 jest do wzięcia za $520 - bonus = $38

Spróbuję zmiękczyć do $500. Potrzebuję jednak wiedzieć ilu jest chętnych aby to stanowiło argument.


Cena robi się bardzo ciekawa :-)
Za 500$-520$ jestem zdecydowany na zakup.
Widzę że na ebayu KLIK w opisie jest "(DD/DD+ optional )". Ciekawe ile dopłaty chce za tą opcje :?:
  • 0

#199 Zatoichi

Zatoichi
  • Forumowicz
  • 342 postów
  • Skąd:Wro
  • Silnik:2.4
  • Wersja:.exe
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:06, 23.04.2012

Dokładnie, piszą że DD+ jest opcjonalnie i ciekawe na jakich warunkach. Wole tuner z hdmi, większy jest o 1cm a zawsze można na szybko aparat podłączyć (może jakąś kamerę zewnętrzną) i oglądnąć filmiki ;-) Łącznie potrzebuje trzy takie kamerki. Jeden z naszych forumowiczów poprosił mnie, żeby dołożyć mu je do mojej paczki więc proszę o doliczenie tego do mojego zestawu.
  • 0

Denerwować się, to znaczy mścić się na własnym zdrowiu za głupotę innych.
ex-wife: AccoVII 2.4 exe, AccoVIII 2.4 TypeS AT '11...


#200 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:28, 23.04.2012

I gdzie to HDMI podłączysz, cinchem do ekraniku 8'' 800x480.
Oba tunery są HD.

Linki do manual oraz installation guide
http://www.sinowhole.../DVD-manual.rar
http://www.sinowhole...stallation.html
  • 0

#201 unlocker

unlocker
  • Forumowicz
  • 19 postów
  • Skąd:belfast
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:25, 23.04.2012

dostęp do windowsa bez najmniejszych problemów

 

korzystałem z leaderexplorer.exe katalogu StaticStorage niestety nie ma, jutro jeszcze dokładnie poszperam bo dzisiaj juz do roboty zaraz lece


  • 0

#202 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:47, 23.04.2012

unlocker, skorzystałeś z przesłanego update.exe. Teraz musisz zmieniać ścieżkę do mapy. Spróbuj poszukać Uaktualnienie Systemu. Będziesz miał to samo bez zbędnych zmian ścieżku do mapy. Ba, będąc w Windzie możesz podstawić update.exe pod dowolnego, zbędnego exe'ca (chociażby jakaś chińska gierka) i nim wchodzić.
Prześlij mi cały katalog StaticStorage, jeśli go masz. Jeśli nie to ten w którym jest manager.exe.
Możesz zrobić autostart mapy dodając stringa w HKLM\init\ Launch?? (np. 120) i wartości jak ścieżka do mapy.

 

Swoją drogą, długo odpala Twój system. U mnie jest to: ok 4-5 sek do znaczka H i następne 4 sek do pełnego ekranu managera.
W sumie od przekręcenia kluczyka do pojawienia się managera upływa ok. 9-10 sek.
Na filmiku nie widać kiedy przekręcasz kluczyk więc mogę się mylić.

 

Po kolei
rafisz, odbieram 2 programy TVP1

 

W ustawieniach audio (jedynych) mam PCM, RAW, off. Na wszystkich oba programy grają. Pozostałe programy również.

 

unlocker, wszystko to są te same exe. U mnie nazwany upload.exe bo taki program wywołuje guzik Uaktualnij. Ty możesz nazwać ten plik go.exe i do windy wejdziesz wybierając chińską grę GO, lub chess.exe wybierając szachy.

 

DarkoZ, Zatoichi, bybus, ja na tym etapie zakończyłbym targi.
Ostateczna potwierdzona cena to - mały komplet = $350 (taka jaką miał marcinW), duży komplet = $510.
Dalsza próba obniżenia ceny o następne $10 według mnie to już dziadowanie które skutecznie może zniechęcić sprzedawcę do miłej korespondencji. Pewnie by się udało ale z praktyki wiem, że nie warto (nasz sprzedawca po przegięciu przez jednego z kolegów potrafił tygodniami nie odpowiadać na maile). Decyzja należy jednak do Was bo to Wy fundujecie.
Wysyłam ostatniego maila z pytaniem o DD+.
Musicie się jeszcze zastanowić nad sposobem i formą zapłaty. Możliwy jest PayPal oraz WesternUnion.
Sprzętu będzie w paczce sporo więc w UC może nie być łatwo ściemnić, że to wszystko (mówię o jednym komplecie) kosztowało $100. Dlatego proponowałem (jeden kolega z tego skorzystał) przesłać należność w dwóch transzach. Jedna na kwotę fikcyjnej faktury która jest dołączana do paczki, druga to pozostałość. Jak UC czepnie się kwoty, pokazujecie pierwszą płatność i po ptokach.

 

Jak ktoś jest chętny to dajcie dane do fakturki oraz adres mailowy i nr. tel na PW. W odpowiedzi podam swój.
Aby była jasność. Nikogo nie namawiam, nie agituję, nie jestem kuzynem chińczyka.
Dokładnie ocenić proszę podane linki. Sprzedawca prosi o zdjęcie Waszej konsoli (z radiem) dla pewności, czy sprzęt jest w 100% odpowiedni. Kilka postów wcześniej dałem linki do manuala i instrukcję montażu. Luknijcie na nie.
Parę groszy to kosztuje, potem kilka dni nerwów więc pewność musi być przybliżona do 100%.

 

W międzyczasie dopisałem parę rzeczy. Przeczytaj.
O zaniżoną fakturę także zapytałem. Zaproponowałem $120. Odpowiedź będzie pewnie jutro rano.


  • 0

#203 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:12, 23.04.2012

OK ja z wytargowanej kwoty w wysokości 510$ jestem zadowolony (wielkie dzieki msnet). Formę płatności wybrałbym przez PayPal, ponieważ mam tam założone konto i podpiętą kartę płatniczą. Jeżeli chodzi o płatność w dwóch transzach to w życiu bym na to nie wpadł :shock: . Bardzo dobry pomysł (można spróbować, może UC nie zatrybi), tylko trzeba by o tym, jak i zaniżonym rachunku poinformować chińczyka.
Jeżeli okaże się że opcja z DD+ jest nie możliwa (nawet z dopłatą), to i tak jestem zdecydowany na duży komplet.

Msnet jeżeli już będzie wszystko wiadomo w sprawie DD+, to już chyba resztę formalności w sensie przelewu i adresu nadania paczki na prv. OK :?:
  • 0

#204 rafisz

rafisz
  • Moderator Junior
  • 1578 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 64
Wzorowa

Napisano 21:31, 23.04.2012

msnet,jakosc wystarczajaca, kurde z tych Twoich screenow niewiele wynika niestety, nie wiem co Chinczyk ma na mysli opisujac sciezke jako PCM i RAW, nie masz mozliwosci wyboru sciezki audio "w momencie ogladania" oczywiscie po wcisnieciu jakiegos przycisku na pilocie?, pytam bo wiele tzw domowych tunerow/telewizorow juz przerobilem (z racji mocnego zainteresowanie tematem) i zawsze byla mozliwosc wyboru (ewentualnej) sciezki audio dla konkretnego kanalu tv (takiego ktory taka mozliwosc oferuje, czyli na chwile obecna TVP i od czasu do czasu TVN, POLSAT i inni sa daleko w tyle jesli chodzi o te sprawy...), zawsze wciskalo sie jakis tam klawisz na pilocie i byla do wyboru jedna z dostepnych na danym kanale sciezka audio...
z drugiej strony cos czuje ze wczesniej wielu z nas sprzeda furacza, nim nasze stacje TV wylacza podstawowego mpeg, ehhh ta nasza PL, niby wszystko wiadomo bo ustawa tak mowi, a w rzeczywistosci kazdy z nas wie jak to jest...
  • 0

#205 peter1987

peter1987
  • Forumowicz
  • 107 postów
  • Skąd:Otwock
  • Silnik:2.4
  • Wersja:7 Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:45, 23.04.2012

Jak rozumie aktualna cena za zestaw nawigacja + 2x kamerka + tuner to 510$. Tuner z pilotem?
Czy to cena z wysyłką, cłem i innymi podatkami?
Tzn taka jaką trzeba ostatecznie zapłacić?
  • 0

#206 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:00, 24.04.2012

Jak rozumie aktualna cena za zestaw nawigacja + 2x kamerka + tuner to 510$. Tuner z pilotem?
Czy to cena z wysyłką, cłem i innymi podatkami?
Tzn taka jaką trzeba ostatecznie zapłacić?

1. Tak, jest z pilotem. Wyżej jest link a w nim zdjęcia
2. Nie, nie są to wszystkie koszty. a/ koszt transferu pieniędzy (50-100PLN), b/akcyza i VAT (cła nie ma, akcyza pomijalna, VAT to 23% od wartości jaką ustali UC) c/ ewentualne opłaty spedycyjne jeśli paczka trafia do UC i spedycja (DHL) za Ciebie musi odprawić i wyłożyć kasę na opłaty

Jest odpowiedź
DVB-T receiver T303 has a Audio Decoder DD+
---- YES, item manual as below link.
http://www.sinoitpro...DVB-manual.html

Co do zaniżonej faktury
-----yes, we can send 2 paypal invoice eg $119+391.00 , low value receipt for CUSTOMS propose.

Pod linkiem jest nowy upgrade tunera z 2012.03.05 - także świeży.
  • 0

#207 DarkoZ

DarkoZ
  • Forumowicz
  • 102 postów
  • Skąd:Wałbrzych
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:44, 24.04.2012

Jest odpowiedź
DVB-T receiver T303 has a Audio Decoder DD+
---- YES, item manual as below link.
http://www.sinoitpro...DVB-manual.html

Co do zaniżonej faktury
-----yes, we can send 2 paypal invoice eg $119+391.00 , low value receipt for CUSTOMS propose.

Pod linkiem jest nowy upgrade tunera z 2012.03.05 - także świeży.


Jak wcześniej wspomniałem, nie znam j.angielskiego.
1.- Czy dobrze zrozumiałem, że aby mieć system dekodowania audio DD+ wystarczy wgrać nowe oprogramowanie (upgrade) ?
2.- No to czekam tylko na dane do przelewu itp.
  • 0

#208 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:32, 24.04.2012

Odpowiedział YES mimo, że w specyfikacji jest napisane "opcja". Poszedł w związku z tym następny mail.
Więc mamy 3 możliwości, a/ wie że jest a specyfikacja jest stara, b/ nie wie tylko domyśla się że jest, c/ wie że nie ma a po upgrade będzie.
Upgrade podałem jako ciekawostkę, że jest nowy FW do tego tunera. można pociągnąć z podanego linka.
  • 0

#209 egon12

egon12
  • Forumowicz
  • 472 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 20:56, 24.04.2012

hej,

noepg jest w nazwie pliku ... wydaje mi sie ze to najlepsza droga zeby pozbyc sie EPG z opcji jak ktos ma aktywna :)

Pozdr
egon12
  • 0

#210 egon12

egon12
  • Forumowicz
  • 472 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 09:06, 25.04.2012

hi,
link ktory podales do FW tv_tunera DTR-1303EU wskazuje na plik ktorego nazwa ma NO EPG ...

czyli jest to update dla tunera ktory nie ma EPG (epg jest jako opcja) lub taki ktory obecnie ma po zapodaniu tego FW juz nie bedzie mial EPG ..

takie tylko wolne uwagi :)

sam bym sobie zmienil FW w w tym DTR-1303EU bo ... np przy nagrywaniu na USB jak sie zlapie pare no-signal to 100% reset murowany ... od taki dopracowany SW :)

Pozdr
e12
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq