Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Regeneracja turbin Poznań

VI turbosprężarkaregeneracja Poznań turbina regeneracja turbosprężarki melett honda accord

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Koxer

Koxer
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:2.0
  • Wersja:LS
  • KM:105 KM
  • Paliwo:ON
  • Rok:2000
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:43, 11.10.2016

Witam serdecznie forumowiczów.  Od pewnego czasu z pod maski auta piszczy. Szczególnie głośno piszczy przy dodawaniu gazu. Mechanik stwierdził że dźwięk pochodzi z turbosprężarki i należy oddać ją do regeneracji. Taka regeneracja turbin w Poznaniu jest dość kosztowna jednakże zależny mi na profesjonalnej naprawie. Czy orientujecie się jaki jest koszt naprawy? Mój znajomy kupił używaną ale pojeździł na niej zaledwie rok a jeszcze inny znajomy wysłał turbinę tylko że do VW na drugi koniec Polski do polecanego Bosch Service Pawlik http://www.regenerac...rbosprezarek.pl i jest zadowolony. Jakie macie doświadczenie w tym temacie? Czy pisk turbiny wiąże się z kosztowną naprawą bo oprócz tego wszystko jest dobrze. Pozdrawiam.


Użytkownik Koxer edytował ten post 10:20, 16.10.2016

  • 0

#2 WoWi

WoWi
  • Auto Roku 2017
  • 327 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:3.7
  • Wersja:Premium
  • KM:345+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 13:27, 11.10.2016

Zależy jak piszczy - ja na "szumiącej" turbinie jeździłem praktycznie 3lata i nic się nie działo ;-)
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, turbosprężarkaregeneracja, Poznań, turbina, regeneracja turbosprężarki, melett, honda accord

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq