Skocz do zawartości


RODO w HAKP

all_gen

magnetyzer temat rzeka

all_gen

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#91 cthsqd

cthsqd
  • Forumowicz
  • 1,111 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 13:11, 23.06.2011

Mario, uwielbiam Twoją retorykę :lol: Prośba o jakieś namacalne dowody to "obsesja", zupełnie zbędna "bo wielu kupiło i jest zadowolonych". Normalnie jak bym na zgromadzeniu jakiejś sekty siedział :mrgreen:
  • 0

eac2eccb9fc62cfe.jpg


#92 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 13:38, 23.06.2011

Czcza dyskusja i tyle. Na siłę starasz się Mario Derby udowodnić, że działa bo...działa i już. A jak inni nie wierzą, to otumanieni są.
Pomiar na hamowni obciążeniowej kosztować może nawet 50zł. Więc skoro tak oszczędzają na magnetyzerach kasę na paliwo ci co je użytkują, to dla dobra ogółu ich wszystkich, choć jeden z nich mógłby taki pomiar zrobić. Jeśli nie chce, nie zrobił - dla mnie sprawa prosta.
Efekt placebo naukowo też został udowodniony, że jednak działa 8-)

Mnie przynajmniej nikt nie powie, że zmiana wydechu, dolotu czy lekkiego koła zamachowego nie wpływa na lepszą pracę silnika i jego parametry, bo sam to sprawdziłem i mam namacalny dowód że wpływa - i to bardzo znacząco. Majątku ten pomiar mnie nie kosztował a przynajmniej mój argument ma podstawy do dywagacji, jak ta tutaj.

Pozdrawiam serdecznie ;-)
  • 0

#93 jacys

jacys
  • Forumowicz
  • 311 postów
  • Skąd:UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:55, 23.06.2011

Efekt placebo naukowo też został udowodniony, że jednak działa 8-)

Pozdrawiam serdecznie ;-)


:ok Zgadza się, wszystko siedzi w naszch głowach. Np. Niektórzy słyszą niepokojące dzwięki silnika a inni nie...
  • 0
Była 1.8 iS Jest K24

#94 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 00:55, 24.06.2011

Oooo Hitman. Fajnie, to kiedy prześlesz mi 160, może nawet 180 funtów na dwa badania - przed i po? Z góry dzięki. Tylko nie odwracaj teraz kota ogonem. Bądź mężczyzną. Już kiedyś poruszyłem ten temat, ale wy nie czytacie uważnie poprzednich postów i tylko bijecie pianę.
Naprawdę, mam głęboko w dupie, czy wierzycie, czy macie magnetyzer, jakiego producenta, w jaki sposób montowane i NA JAK DŁUGO i czy jednocześnie silnik jest chipowany, co powoduje efekt odwrotny od zamierzonego.
Nie nadajemy na tych samych falach. Może bariery edukacyjne biorą górę, kto wie? Ale w ogóle fajnie, że ta durna duskusja jednak zaistniała. Dużo się znowu nauczyłem i przekonałem. Socjologia to wspaniała dziedzina.

Don Calzone, twoja arogancja, prostactwo i ignorancja to już legenda. Musisz mieć niesamowite kompleksy i bardzo wąskie horyzonty myślowe. Nie prześlę ci wykresów, bo jak jeszcze mój dokleisz na przednią szybę, to już mało co będziesz widział i możesz wypadek spowodować. Czy coś ostatnio nie układa ci się pożycie seksualne z twoją hondą? Wspieram cię
  • 0

#95 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 01:10, 24.06.2011

Oooo Hitman. Fajnie, to kiedy prześlesz mi 160, może nawet 180 funtów na dwa badania - przed i po? Z góry dzięki. Tylko nie odwracaj teraz kota ogonem. Bądź mężczyzną.


Ja? Przecież to Ty upierasz się przy swojej racji i Tobie powinno zależeć na udowodnieniu nam, że się mylimy.

Naprawdę, mam głęboko w dupie, czy wierzycie, czy macie magnetyzer, jakiego producenta, w jaki sposób montowane i NA JAK DŁUGO i czy jednocześnie silnik jest chipowany, co powoduje efekt odwrotny od zamierzonego.
Nie nadajemy na tych samych falach. Może bariery edukacyjne biorą górę, kto wie? Ale w ogóle fajnie, że ta durna duskusja jednak zaistniała. Dużo się znowu nauczyłem i przekonałem. Socjologia to wspaniała dziedzina.

Don Calzone, twoja arogancja, prostactwo i ignorancja to już legenda. Musisz mieć niesamowite kompleksy i bardzo wąskie horyzonty myślowe. Nie prześlę ci wykresów, bo jak jeszcze mój dokleisz na przednią szybę, to już mało co będziesz widział i możesz wypadek spowodować. Czy coś ostatnio nie układa ci się pożycie seksualne z twoją hondą? Wspieram cię


Tekstami zawartymi w tej wypowiedzi spłyciłeś poziom dyskusji, na który nie mam zamiaru schodzić i więcej zabierać głosu - nie warto.
Aż dziw bierze, że facet z 36 wiosnami na karku tak się zachowuje :roll:
  • 0

#96 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 01:26, 24.06.2011

Dzięki Hitman. Ja już dość dawno temu stwierdziłem, że szkoda, że w ogóle zabrałem głos. Nic nie będę udowadniał i nie zależy mi na tym. Poziom tej dyskusji już dawno został spłycony przez ignorantów. Głową muru nie przebijesz. Wystarczająco precyzyjnie i obrazowo wypowiadałem się wcześniej. Podszedłem do tematu bezinteresownie, poważnie i szczerze. Niektórzy po prostu nie czytają uważnie i nawet nie chcą zrozumieć pewnych dość prostych zjawisk, a na to już nic nie pomoże. Szkoda czasu. Tak już jest w przyrodzie. Tylko chyba cały czas pokutuje w narodzie totalny brak zaufania i spiskowa teoria dziejów. co chyba jest wynikiem doświadczeń wielu pokoleń. Spędziwszy ponad 6 lat poza Polską patrzy się na wiele spraw z zupełnie innej, świeżej perspektywy. I wielu Rodaków jednak nie ciągnie aż tak bardzo, aby wracać do Ojczyzny.
Trzymaj się i powodzenia. :ok

Tak właściwie, jeśli Administrator zastanawia się czy mnie usunąć z forum, to nie widzę w tym problemu. "Feel free"
  • 0

#97 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6,037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 06:32, 24.06.2011

aleście pojechali - 7 stron i zdemotywowaliście kolegę :-P hehe

A tak poważnie - dorzucę jeszcze swoje 3 grosze....Jakby takim ludziom jak wspominany wielokrotnie inż. Rzepliński - zależało na tym, aby przekonać do swoich produktów więcej osób, to nie sądzę, aby było problemem zrobić namacalne porównanie w postaci wykresów z hamowni kilku różnych samochodów. Przecież o to chodzi, żeby człowiek mógł faktycznie zobaczyć czy to to działa, czy nie. Jeśli dowodów oficjalnych brak, to sorry - ale dlaczego ja mam iść do Pana inżyniera i prosić go o kontakty po sznurku do kogoś następnego i następnego, i następnego.....to nie w moim interesie leży, żeby udowadniać że to działa. To sprzedawca powinien zabiegać o klienta i chcieć mu pokazać, że faktycznie oszczędza ;-)

Nie mam nic do magnetyzerów, choć tak jak już wcześniej ktoś wspominał - uważam, że to troszkę przereklamowany produkt. Nie mniej jednak - być może te porządne, wykonane przez "lepsze" firmy, coś tam dają/poprawiają. Jednakże samo "zadowolenie klientów" nie jest dla mnie wymierne. Niestety część z tych klientów cieszy sam fakt, że mają...i że ktoś im powiedział, że to działa bo musi....a pewnie większość pojechałaby na hamownię czy na jakieś inne pomiary - i zrobiłaby "efekt karpia". Może hamownia to nie wszystko i nie numerkami człowiek żyje, ale jednak jest to jakiś namacalny dowód, pokazujący sprawność jednostki napędowej i mogący udowodnić pewne tezy odnośnie działania magnetyzerów. A to, że się na nich mniej spala - może i tak, może i nie - wydaje mi się, że tu wiele wpływu ma to, że jak już to kupisz, to jeździsz inaczej, bo chcesz sam sobie udowodnić, na siłę, że to działa :bag:

to takie moje przemyślenie, po przeczytaniu tego wątku ;-) mam nadzieję, że nkogo nie uraziłem :-P
  • 0

#98 cthsqd

cthsqd
  • Forumowicz
  • 1,111 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 06:57, 24.06.2011

..ależ ten polski naród wredny, nie chcą w nic wierzyć bez dowodów, normalnie się trzeba na tych prostaków i prymitywów obrazić :lol:

Jest jak piszesz tarjei, niestety kolega nie rozumie, że stawiając tezy (zwłaszcza odnośnie rewelacyjnych wynalazków) trzeba je jeszcze potrafić obronić. Tu kolega przyjął linię "ja nic z tego nie mam", następnie poleciał po "różnicach edukacyjnych", zaraz potem po tym "co pokutuje w naszym narodzie", a na koniec wisienka na torcie:

Don Calzone, twoja arogancja, prostactwo i ignorancja to już legenda. Musisz mieć niesamowite kompleksy i bardzo wąskie horyzonty myślowe. Nie prześlę ci wykresów, bo jak jeszcze mój dokleisz na przednią szybę, to już mało co będziesz widział i możesz wypadek spowodować. Czy coś ostatnio nie układa ci się pożycie seksualne z twoją hondą? Wspieram cię


Nie ma co, przewysoki poziom macie tam gdzieś tam Mario, tylko naśladować :k
  • 0

eac2eccb9fc62cfe.jpg


#99 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4,275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 08:36, 24.06.2011

łola boga, brakuje jeszcze kto jakiego jest wyznania i jaki ono ma stosunek do magnetyzerow :bag
Dobra, teraz poważnie. Niech mości panowie z ułożonym pożyciem powiedzą mi dlaczego producenci aut nie montują tego seryjnie? To ma jakieś minusy?
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#100 krisss111

krisss111
  • Klubowicz
  • 1,568 postów
  • Skąd:Mińsk Maz/Szczytno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CG4
  • KM:147
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:coupe
Reputacja: 9
Neutralna

Napisano 08:39, 24.06.2011

dlaczego producenci aut nie montują tego seryjnie?


takie pytanie już padło w tym temacie, ale czy została na nie udzielona konkretna odpowiedź...chyba nie.
  • 0
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...sss111/</a></p>
<p> </p>
<p> </p>

#101 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6,037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 08:42, 24.06.2011

dlaczego producenci aut nie montują tego seryjnie? To ma jakieś minusy?


bo ponoć mają nas, klientów w du*ie ;-)
  • 0

#102 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3,079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 09:41, 24.06.2011

Panowie, ale po co się rozdrabniać. Najlepiej zastosować porządny elektromagnes nadprzewodzący, chłodzony ciekłym wodorem. Uporządkuje wszystkie cząstki jak kostki domina. Sądzę, że 3L/100km i 4s do 100km/h jest w zasięgu. :r
  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#103 mlun

mlun
  • Forumowicz
  • 1,811 postów
  • Skąd:Otwock
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport GT
  • KM:159
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:54, 24.06.2011

Ja to bym proponował tak w ogóle bez wycieczek osobistych bo chyba nie o to w tym temacie chodzi.
  • 0

#104 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3,079 postów
  • Skąd:Augustów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Comfort
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Civic FD7
Reputacja: 46
Super

Napisano 10:07, 24.06.2011

A tak serio to można do dr. Romiego by się udać. Robi Hondy, tuning i te sprawy. Pewnie ma hamownię, więc pewnie udostępniłby dla nauki.
  • 0

Do zobaczenia na trasie.


#105 cthsqd

cthsqd
  • Forumowicz
  • 1,111 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 17
Dobra

Napisano 10:11, 24.06.2011

[...]Niech mości panowie z ułożonym pożyciem powiedzą mi dlaczego producenci aut nie montują tego seryjnie? To ma jakieś minusy?


Wiesz, lobby paliwowe i te sprawy. Tak na prawdę są już takie wynalazki, że samochód na powietrze mógłby jeździć, tylko oil industry do tego nie dopuści za żadną cenę ;-)
  • 0

eac2eccb9fc62cfe.jpg






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq