Skocz do zawartości


RODO w HAKP

all_gen

magnetyzer temat rzeka

all_gen

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:28, 01.02.2010

http://moto.allegro....by_i_pzmot.html

panowie co powiecie o tym ile w tym prawdy na jakiej zasadzie to działa i jakie ryzyko tego zamontowania i czy się opłaca wogule.Bo ja się na tym nie znam.
  • 0

#2 Trojan

Trojan
  • Forumowicz
  • 1426 postów
  • Skąd:Wawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S3
  • KM:322KM/406Nm
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:HTB
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 19:33, 01.02.2010

zulus171,lepiej zabierz swoją kobitkę do kina za ten hajs a magnetyzery sobie odpuść.

wogule

w ogóle :!:
  • 0

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:56, 01.02.2010

Wstyd się przyznać, ale z ciekawości kupiłem takie "coś" :oops:

I rzeczywiście, lepiej było wydać te pieniądze na kino i wieczór z dziewczyną...Chcesz tuningu? Musisz płacić :diabelfaja:
Chcesz oszczędzać, to nie na tym :eee
  • 0

#4 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Modulo
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:RN3
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:01, 01.02.2010

włąśnie przeczytałem te punkty "dlaczego warto" 1-18 ... :k
  • 0

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#5 kamil.ekonom

kamil.ekonom
  • Forumowicz
  • 305 postów
  • Skąd:Kraków
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:33, 01.02.2010

Panowie, przecież możemy się mylić - patrzcie ilu zadowolonych klientów, prawie 8k :r , co tam te 25, którzy nie zauważyli spadku spalania :roll: , ale najbardziej dziwi 0 (zero :!: ) negatywów :shock:
  • 0

#6 Beef

Beef
  • Forumowicz
  • 724 postów
  • Skąd:BIA
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Turas
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 21:58, 01.02.2010

Jestem bardzo zadowolony z zakupu magnetyzerów. Efekt jest zaskakujący. Mam opla vectre 2.0i rok 1990. Po założeniu magnetyzerów i przejechaniu ok 1000km zauważyłem zminiejszenie spalania o ok 1L i v max wzrosło z 190 na 210km/h POLECAM!!!!


:roll: :shock: To cudowne urzadzenie. Zgadzam sie z Tobą damianie 230923029290. Jesteś wspaniały Ty, Twoja Vectra z tymi magnetyzerami. Tylko ciekawi mnie jak on to padło rozpedził do 190 km/h :mrgreen:

rewelacja, spalanie spadło mi o jakieś 1,5l. gorąco polecam


Fak chyba po takim komentarzu sam sobie zamontuje.

Posiadam FIATA ALBEA 1.4 2006r


Gratuluje :bag

DLA MNIE REWELKA


To cudownie :bag

spalanie znacznie spadło, zaś moc silnika wzrosła


Pewnie ze 300 koni teraz ma i pali 5 litrów na setke

Wynik pozytywny Chrysler Voyager 2.5 CRD ,spalanie spadło nie od razu,(po przejechaniu 3000 km).Komputer pokazywał 8,7L a teraz 7,6L.


:bag



Niestety wszyscy z tych użytkowników zostali-------> :banany: jednak nikt z nich nie ma odwagi sie do tego przyznać. Albo naprawdę wierzą w to że pomogło. No cóż... na zachód mamy XXI wiek a my tutaj jeszcze na drzewie siedzimy :roll:
  • 0

 


#7 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:39, 01.02.2010

Rozbawiłeś mnie B2F :lol:

Facet który to sprzedaje - pełna kurtuazja. Nie ukrywa, że może nie zadziałać :-P i mówi wprost, że zwrot pieniędzy to żaden problem. Paczka przyszła na drugi dzień, po zamówieniu :mrgreen: Dbają o klientów, zarzucić im tego nie można. A że to się "nie bardzo" sprawdza, to już inna kwestia...

Sprawdziłem to u siebie...żadnej cudownej magii, podwyższonych jałowych na skutek "bogatszej mieszanki z namagnesowanymi jonami paliwa" :glupek: ... a przejeździłem z tym kilka tysięcy km...
Dałem to mojemu Kuzynowi, do Civica VIgen 1.5 VTEC-E...Mimo że to diabelstwo pali same opary, to jakoś "jeszcze" mniej z magnetyzerem nie chciało... :-P Szybciej też się nie zaczął zbierać...

Konkluzja łatwa - Magnetyzer = :k
  • 0

#8 koliberek-ak

koliberek-ak
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iS (F18A3)
  • KM:115
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE7
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 23:51, 01.02.2010

ale jak ktoś chce mieć coś takiego pod maską to podaję sposób na magnetyzer made in home:

potrzebne:
taśma elektryczna
2 lub 4 magnesy neodymowe (np. takie jak tu: http://www.allegro.p...?item=897879164 )

wykonanie:
przytaśmować magnesy (biegunami w jedną stronę) do rury powietrza i/lub gazu


i cieszyć się, że powietrze i paliwo się magnesuje :lol: co niby ma powodować mniejsze spalanie :lol: :lol:

te z aukcji są tak samo robione, tylko że mocowanie mają "profesjonalne"...
  • 0
AK

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 23:56, 01.02.2010

dzięki chłopaki za pomoc faktycznie wybiorę się do kina. :-D
  • 0

#10 Beef

Beef
  • Forumowicz
  • 724 postów
  • Skąd:BIA
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Turas
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 07:54, 03.02.2010

Za cene magnetyzera np: zalej lepszej wahy i zobaczysz różnice :mrgreen:
  • 0

 


#11 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:35, 04.02.2010

Wstyd się przyznać, ale z ciekawości kupiłem takie "coś" :oops:

I rzeczywiście, lepiej było wydać te pieniądze na kino i wieczór z dziewczyną...Chcesz tuningu? Musisz płacić :diabelfaja:
Chcesz oszczędzać, to nie na tym :eee


-ja sie podklejam pod kolege Hitmana
-tez kupilem do poprzedniego autka i te same odczucia mimo, ze zabawki byly dobrze zalozone
:k
-strata siana
-a te pozytywy na allegro dla goscia to chyba tylko za to, ze ktos kto kupil wstydzil sie przyznac, jaka gafe strzelil
.....no chyba, ze ludzie sobie wmawiaja sami, ze to im pomaga
:r
-powinni te magnetyzery na glowe wymyslec
-SPRZEDAWALYBY SIE NA BANK!
:mrgreen:
-wchodzi ktos w spolke?
:ok
-nazywac sie beda KASZPIROWSKI CUD
-ale ja bym jeszcze ponumerowal kazdy magnes, dla lepszych doznan - ADIN, DWA TRI...

-dla mnie lipa
:eee
  • 0

#12 accord034

accord034
  • Klubowicz
  • 3481 postów
  • Skąd:Wilkowice, Bielsko
  • Silnik:K24
  • Wersja:TypeS
  • KM:200 i troszki
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 22
Super

Napisano 20:59, 04.02.2010

Przecież gdyby się na tym dało oszczędzić ok. 1,5 litra na setkę to chyba producenci aut by to montowali
  • 0

#13 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Modulo
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:RN3
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:50, 05.02.2010

lepiej sobie kupić magnez i łykać na zdrowie :-P
  • 0

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#14 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:00, 05.05.2010

I widzicie chłopaki, tak to już jest. Podróby robione z magnesów głośnikowych to szajs, ale.....

Od prawie 4 lat mam zainstalowany zestaw Multimag w moim starym Nissanie Sunny N13 1.4 12v 75KM, 1990r.- cholerny gaźnik sterowany elektronicznie. Magnesy kupiłem w Poznaniu od inż Krystiana Witaszaka. www.multimag.pl Szkoda się rozpisywać, po prostu wskoczcie na stronkę.
Założyłem go, gdy na liczniku było około 40k mil, parę miechów po nabyciu tego "złoma" bo chlał po mieście ok. 9l na 100km.
Teraz mam przejechane już ponad 115k mil (w tym 4 razy byłem nim w Polsce).
Moje doświadczenie jest takie: Po kilku miesiącach tzw. stabilizacji magnetycznej silnika i przejechaniu około 2,5k mil spalanie spadło do max 7.5l po mieście, a na trasie z V ok. 130km/h 6,5l. [130km/h to jego ulubiona prędkość]. Odczuwalny wyraźnie wzrost momentu obrotowego, cichsza i równiejsza praca silnika, dłuższa żywotność tłumika i oleju. Na corocznym przeglądzie techn., tzw.MOT angielscy mechanicy już kilka razy restartowali analzator spalin, bo wyniki były za dobre jak na stary gaźnik i mając dowód w ręku i tak nie wierzyli w działanie Multimaga. Ale oni tacy już są w większości mongolia i jasie fasolki. A ja miałem ubaw po pachy.
Ostatnio nawet mój kierownik z roboty, stary gaźnikowiec od skuterów i motocykli przyłapał mnie na parkingu i pierwsze co stwierdził to, że silnik fajnie tyka. Aż mi się miło zrobiło.
Acha i ostatnio tak dla własnego przekonania i rozruszania Nissana (teraz to już częściej Accord) przejechałem się po M1 i wydusiłem 105 mil/h i to specjalnie na płaskim odcinku, dalej nie dawałem z obawy o radary - max speed na autostradzie w UK to niecałe 120km/h.
Możecie nie wierzyć w to co piszę lub wierzyć. Wasza sprawa.
Jeszcze troszkę pojeżdżę Hanią, aby przekonać się o jej spalaniu w różnych okolicznościach, bo mam ją dopiero od 2 miechów.
I jest bardziej niż pewne że zamówię zestawik Multimag. Tym razem w firmie Akra z Warszawy, poznałem jej właściciela osobiście. Bardzo inteligentny i doświadczony człowiek.
Jak ktoś zainteresowany to ma: www.akra.pl i zakładka transport.

Takie cuda macie ludzie pod nosem i nie doceniacie. Ja się musiałem męczyć z wysyłką zagraniczną, a u Was to jest za miedzą.
A kaska wydana wtedy było to około 50 funtów zwróciła mi sie w ciągu ok. 4miesięcznej eksploatacji.
Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-05-05, 22:20 ]
Teraz właśnie sobie uświadomiłem jedną z głównych przyczyn, czemu zdecydowałem się kupić tego Accorda od kumpla - doskonała możliwość zamocowania Multimaga na przewodzie paliwowym i na dolocie powietrza :lol:
Dzięki wielkie!!!
  • 0

#15 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:04, 06.05.2010

Ale zawiało reklamą... :roll:

Jesteś pierwszą osobą, która stwierdza, że to działa...Chociaż tak, czy siak, musimy Ci wierzyć na słowo... ;-) Może i działa, kto wie. Może dlatego, że to stary silnik - nie wiem.

Nadal jednak mnie to nie przekonuje, a u mnie pod maską taki magnetyzer przejeździł chyba z 8-9miesięcy. Teraz jeździ w Civicu kuzyna, jakieś pół roku - efektów nadal brak 8-)
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: all_gen

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq