Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

pokrętło od kierunku nawiewu sie zblokowało

VI nawiew pokrętło blokada

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 arkadiuszk1

arkadiuszk1
  • Forumowicz
  • 15 postów
  • Skąd:Łapy
  • Silnik:1.8
  • Wersja:s
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:s
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:47, 27.04.2015

witam dzis w hondzie zmienilem kierunek nawiewu na twarz,poczym nie moge przestawic na nic innego,pokrętło wraca na pozycje nawiewu na twarz,jak sprezyna.denerwuje mnie ze nie moge ustawic na nic innego.mial ktos taki problem?jak to rozwiazac,bo nic nie znalazłem:( pozdrawiam

 

edit: czy mam taki problem ze sie rozypalo pokretlo ?   http://www.accordklu...ry/?hl=pokrętło


Użytkownik arkadiuszk1 edytował ten post 20:29, 27.04.2015

  • 0

#2 Kolczyk

Kolczyk
  • Forumowicz
  • 114 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:Type S
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:22, 01.05.2015

Ja bym raczej stawial na to ze zatrzask z linki spadl i sie cofnela. Tak czy siak jak sie nie rozbierze to mozna sobie wrozyc.
  • 0

Kołcz -------> Accord VI 99r.   http://www.accordklu...wa-jedna-fotka/


#3 Palo

Palo
  • Forumowicz
  • 473 postów
  • Skąd:Przysucha
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 23:00, 01.05.2015

A ja mam taki problem (nie aż na tyle uciążliwy jak u arkadiuszk1), że nie mogę nie mogę całkowicie ustawić nawiewu na twarz, całkowicie ustawić gorącego powietrza, a jeśli chodzi o zimne z klimy, to też wcale nie jest takie zimne. (sorki za takie tłumaczenie, ale nie wiem jak inaczej to opisać)  :-P  Po zakupie wszystko było ok.

Od razu dodam, że zaraz po zakupie w tamte wakacje montowałem nowe radyjko i rozbierałem cały panel, żeby dostać się do śrubek montażowych tego oryginalnego. Fakt, coś tam poruszyłem przy tych linkach od nawiewów, ale nie spadły mi z zaczepów. Więc rozumiem, że zapewne aby ustawić je we właściwej pozycji czeka mnie ponowny demontaż całego panelu środkowego?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, nawiew pokrętło blokada

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq