Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Honda Accord 98-02, 3.0L V6 wydech MagnaFlow 15640

VI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 GonzoCompany

GonzoCompany
  • Forumowicz
  • 72 postów
  • Skąd:Mielec
  • Silnik:3.0
  • Wersja:EX
  • KM:200
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Coupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:35, 07.08.2012

WItam.Chciałem zapytać czy już ktoś ma jakieś doświadczenie z tymi wydechami.Czy te wydechy są godne polecenia i co o nich myślicie.Zamierzam kupić wydech do mojej Accorda i zastanawiam się nad tą opcją.Znalazłem na polskiej stronie magnaflow 15640 ten wydech i kosztuje 3.800 zł.Czy ten wydech jest warty ceny ?? Pozdrawiam
  • 0

#2 Sacrum

Sacrum
  • Forumowicz
  • 2934 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:R20
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CW
Reputacja: 50
Wzorowa

Napisano 23:02, 07.08.2012

co chcesz przez niego "osiągać"?
  • 0

#3 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 06:18, 08.08.2012

GonzoCompany, za taką cenę możesz mieć wydech obliczony pod swój samochód, z głośnością wg swoich widzimisię i z wyglądem jaki chcesz - uderzaj do firm takich jak MG Motorsport, Eltec itp. Ew szukaj po forach takich jak JDM Option, Password JDM, PTP - są tam ludzie, którzy robią wydechy "pod samochód" i "pod silnik" za dużo mniejsze pieniądze.
  • 0

#4 GonzoCompany

GonzoCompany
  • Forumowicz
  • 72 postów
  • Skąd:Mielec
  • Silnik:3.0
  • Wersja:EX
  • KM:200
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2002
  • Nadwozie:Coupe
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:41, 08.08.2012

Pytam o magnaflow ponieważ znajomy ma identyczny samochód jak ja i mieszka w usa, i ma go założonego i bardzo zachwala.Przemawia też za nim dożywotnia gwarancja (tak podaje producent), a także nienaganny wygląd jak i brzmienie.Ciekawy jestem czy w Polsce już ktoś miał z Was do czynienia z tymi wydechami.Kolega tarjej86 podał także fajną alternatywę do mojego pytania również przejże pozostałe oferty.
  • 0

#5 bartoszwrc

bartoszwrc
  • Forumowicz
  • 593 postów
  • Skąd:RRS/Lincolnshire
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive+
  • KM:174
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 23:18, 08.08.2012

Z tego, co sie orientuje, to kolega Drago ostatnio założył Magnaflow. On ma co prawda 2.0, ale uderz do niego, a napewno podzieli sie z Tobą spostrzeżeniami.
PS. Znajomy mial w Mazdzie 6 wydech tej firmy i musze powiedzieć, ze rzeczywiście wyglądał i brzmiał pierwszorzednie.
  • 0

:shock:...jak dla mnie fura No.1 na UK

To szelma jest ------> http://www.accordklu...i-dirty-diesel/

www.typeaccord.co.uk


#6 aghar

aghar
  • Forumowicz
  • 68 postów
  • Skąd:stetin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:50, 09.08.2012

GonzoCompany, za taką cenę możesz mieć wydech obliczony pod swój samochód, z głośnością wg swoich widzimisię i z wyglądem jaki chcesz - uderzaj do firm takich jak MG Motorsport, Eltec itp. Ew szukaj po forach takich jak JDM Option, Password JDM, PTP - są tam ludzie, którzy robią wydechy "pod samochód" i "pod silnik" za dużo mniejsze pieniądze.


jeszcze masz mtech, djhammera (nie wiem czy jeszcze robi tłumiki bo coś ogłoszeń nie widać) i proexa - jedyne w PL customy z zawijanymi rantami a nie spawanymi
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq