Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Więcej mocy - Accord VII

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
118 odpowiedzi w tym temacie

#31 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 10:42, 06.12.2011

niech się nauczy najpierw panować nad 150KM

wlasnie tu chyba jest problem. ja nie mowie ze accord to rakieta czy cos w tym stylu ale mozna sie tym troche pobawic no chyba ze ktos chce byc mistrzem prostej pod mcdonaldsem czy tez kolo przystanku autobusowego z pod swiatel zeby laseczki a raczej blachary sie pobudzily. pamietam ze jak zaczalem swoja przygode z samochodami i zaczalem jezdzic sam bo poczatkowo ojciec nie dawal mi samochodu bez niczyjej 'opieki' i depnalem to nawet 2.0 tedeeejiii 170km quattro wdawal mi sie bardzo slabym silnikiem i jakos slabo wciskal w fotel, a honda nawet nie jechala. pozniej jezdizlem miniakiem ktory naprawde zapieprzal a teraz spokojnie moge powiedziec ze honda choc duzy i ciezko kolos tez moze dac sporo frajdy z jazdy. wiadomo ze miniak to nigdy nie bedzie ale do przemieszczania sie + kilka szybkich zakretow spokojnie wystarcza. z pod swiatel sie nie scigam bo mnie to nie kreci. a jak chcesz miec cos mocnego to pomysl np nad KJS i tam sie sprawdz to moze szybko wrocisz do accorda.
  • 0

#32 Skywalker

Skywalker
  • Forumowicz
  • 113 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:52, 06.12.2011

ja pier..., jesteście takimi zawistnymi dziadami, że aż szkoda gadać :-x najlepiej,żeby chodził wszędzie na boso i miał odmrożenia kończyny dolnej. dostał fajne auto od rodziców- zgoda, pewnie to docenia,ale jak chyba każdy facet chciałby mieć coś, co się dobrze odpycha.WY widzicie w nim rozpieszczonego bachora i wiecie absolutnie wszystko na jego temat. chyba nie chcecie mi powiedzieć,że przy możliwości wyboru zostalibyście przy acco 2.0 do końca życia :lol: accordy to fajne fury, kocham moją hondę,ale już po niecałym roku użytkowania wiem,że chciałbym kiedyś coś innego i będę do tego dążył. kolejny topik,w którym wychodzi z forumowiczów krystaliczne polactwo
  • 0

#33 movies25

movies25
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:53, 06.12.2011

to pomysl np nad KJS


Co to jest ? :hmmm:
  • 0
:))"Samochód, którym jazda nie sprawia przyjemności, nie zasługuje na miano samochodu."
Soichiro Honda

#34 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:57, 06.12.2011

ja pier..., jesteście takimi zawistnymi dziadami, że aż szkoda gadać :-x najlepiej,żeby chodził wszędzie na boso i miał odmrożenia kończyny dolnej. dostał fajne auto od rodziców- zgoda, pewnie to docenia,ale jak chyba każdy facet chciałby mieć coś, co się dobrze odpycha.WY widzicie w nim rozpieszczonego bachora i wiecie absolutnie wszystko na jego temat. chyba nie chcecie mi powiedzieć,że przy możliwości wyboru zostalibyście przy acco 2.0 do końca życia :lol: accordy to fajne fury, kocham moją hondę,ale już po niecałym roku użytkowania wiem,że chciałbym kiedyś coś innego i będę do tego dążył. kolejny topik,w którym wychodzi z forumowiczów krystaliczne polactwo


nikt tu nie pisze o chodzeniu boso ani zostawaniu przy acco do końca życia! - ale o tym aby docenił to co dostał od rodziców na "start"
przeczytaj uważnie i dokładnie o czym piszemy! a dopiero potem pisz o zawiści i "polactwie"
  • 0

#35 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:146
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 10:57, 06.12.2011

to pomysl np nad KJS


Co to jest ? :hmmm:


rajdy dla amatorów. Rozwinięcie skrótu to Konkursowa Jazda Samochodem.
  • 0

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#36 Skywalker

Skywalker
  • Forumowicz
  • 113 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:04, 06.12.2011

nikt tu nie pisze o chodzeniu boso ani zostawaniu przy acco do końca życia! - ale o tym aby docenił to co dostał od rodziców na "start"


skąd wiesz,że nie docenia?
  • 0

#37 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:07, 06.12.2011

jeżeli pisze, że to .........."dziad" o 4 letnim aucie, które jest jego pierwszym - to znaczy, ze docenia??????????
  • 0

#38 movies25

movies25
  • Forumowicz
  • 191 postów
  • Skąd:Warszawa
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:09, 06.12.2011

rajdy dla amatorów. Rozwinięcie skrótu to Konkursowa Jazda Samochodem.


Dzięki Mikolaj :B :B
  • 0
:))"Samochód, którym jazda nie sprawia przyjemności, nie zasługuje na miano samochodu."
Soichiro Honda

#39 BLiNK

BLiNK

    Rycerz Stance'u

  • Forumowicz
  • 872 postów
  • Skąd:Cincinatti
  • Silnik:K20
  • Wersja:Zbyt niska by była prawdziwa
  • KM:155KM
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 11:09, 06.12.2011

A jak ktos na elementy tunigowe do swojego auta za grube tysiace zlotych mowi "graty" to wtedy jest analogiczne do mowienia na accorda "dziad" i niedoceniania tego?
  • 0

#40 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:11, 06.12.2011

A jak ktos na elementy tunigowe do swojego auta za grube tysiace zlotych mowi "graty" to wtedy jest analogiczne do mowienia na accorda "dziad" i niedoceniania tego?


garty - inaczej cześci - z tym się zgodzę!
  • 0

#41 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Sport
  • KM:146
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 11:22, 06.12.2011

Weźcie się zajmijcie zwiększaniem PKB
  • 0

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#42 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:31, 06.12.2011

Weźcie się zajmijcie zwiększaniem PKB


:B :db :ok
  • 0

#43 Skywalker

Skywalker
  • Forumowicz
  • 113 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:1.8
  • Wersja:S
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:35, 06.12.2011

A jak ktos na elementy tunigowe do swojego auta za grube tysiace zlotych mowi "graty" to wtedy jest analogiczne do mowienia na accorda "dziad" i niedoceniania tego?


TAK!!! :db pisząc dziad, nie miał na myśli czteroletniego auta, tylko to,że nie jedzie
  • 0

#44 mlun

mlun
  • Forumowicz
  • 1811 postów
  • Skąd:Otwock
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport GT
  • KM:159
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:49, 06.12.2011

Hmmm może K20 demonem nie jest(choć zawalidrogą też nie) to można nim ładnie poszaleć. Zamiast do 5k kręć wyżej, to jest honda. Kwestia wyczucia auta, którego Ty chyba jeszcze nie masz. Nie sztuką jest jak to koledzy wcześniej napisali, poszaleć od świateł do świateł bo wtedy moc załatwia sprawę.
Co do najtańszej modyfikacji to tylko swap na mocniejszy motor, ewentualnie rzeźby typu dół k24 czapka k20 czy tam na odwrót :mrgreen:
  • 0

#45 tarjei86

tarjei86
  • Forumowicz
  • 6037 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Business
  • KM:150+
  • Paliwo:PB
  • Rok:2018
  • Nadwozie:Liftback
Reputacja: 24
Super

Napisano 12:07, 06.12.2011

Panowie, uspokójcie się trochę ;-) to, że kolega chce większych wrażeń - nie oznacza, że jest jakimś rozpieszczonym bachorem...Fakt jest taki, że Accord w normalnym wydaniu 2.0 nie jest demonem i niektórym może być mało :-) moje pierwsze auto też dostałem od rodziców - był to stary Opel Kadett 1.7 diesel (bez turbo), ale jak na tamte czasy to było coś mega dla mnie, ale to nie ważne... Jeśli kolega ma większe potrzeby, a ma fajną, niestrudzoną bazę - niech działa.

Też wolałbym bazować na "nowym" samochodzie, niż na moim sztruclu po przejściach...
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq