Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Radio nie wyszukuje stacji

VI bose radio antena

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#16 Jackal333

Jackal333
  • Forumowicz
  • 47 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:es
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:ch6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:31, 13.10.2015

Dzięki jeszcze raz. Udało mi się porobić fotki więc wizualnie wygląda to tak:

tmaepNE.jpg

t8WpwGj.jpg

rKMkswT.jpg

E6xFUCP.jpg

lBcG5Wg.jpg

OenJuj6.jpg

Xi55lE1.jpg

 a to końcówka, którą chce zamontować [coś w tym stylu żeby podłączyć]:

http://allegro.pl/re...5707594741.html

 

 

 

/przy okazji jak przykładałem sobie przewody do radia[lub podczas mycia] to załatwiłem sobie obie żarówki mijania, a kto wie może i bezpiecznik.

 

================================

 

Kupiłem dwie końcówki do radia, wymieniłem żarówki [na szczęście tylko one] no i zarobiłem końcówkę tj. brązowy z maso, a niebieski do antenowego. Efekt tego taki, że coś tam szumiącego znalazło, także jest już coś ale podczas jazdy tylko szum. Nie wiele myśląc poświęciłem parę zł i kupiłem wewnętrzną taką to przyklejaną. podłączyłem i o wiele lepiej łapało bo i czyściej i dwie stacje tyle, że na postoju, bo jadąc szum i gubi. Fakt że w tej wewnętrznej nie podłączyłem wzmacniacza tylko aby antenowy wiec zobaczymy jeszcze. Podsumowując to moje trzecie auto i także tradycyjnie i w nim wieczne problemy z radiem.

 

Pytanie do tekstu: czy jest taka możliwość, że jak pomyliłem przewody od oryginalnej anteny to by coś grało? czy nic? Mam na myśli przypadek kiedy to antenową żyłę do masy, a masę do anteny radia. I po prostu to jest problem z słabym odbiorem.


Użytkownik Jackal333 edytował ten post 18:25, 17.10.2015

  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, bose, radio, antena

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq