Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (226 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1126 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:45, 15.10.2017

zdjecie poszło do chinki, ta apka to jest właśnie oprogramowanie do canbus możesz ja zapodać ja zaryzykuje i zainstaluje u siebie tylko sie troche obawiam bo ty masz na ropkę a ja benzynka ale mimo to bym zaryzykował bo mi się podobają te drzwi otwierane na ekranie, zresztą do odważnych świat należy :)

najpierw zrób backup całego systemu i ustal z chinką jak wgrać system na nowo kiedy wszystko siądzie czyli jak wejść w "recovery mode"

 

daj mi maila to ci to podeślę 


  • 0

#1127 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:20, 15.10.2017

najpierw zrób backup całego systemu i ustal z chinką jak wgrać system na nowo kiedy wszystko siądzie czyli jak wejść w "recovery mode"

daj mi maila to ci to podeślę

ja juz dawno po backupie, zrotowaniu i teraz aktualnie mam rom malaysk lecz do pelnej aktualizacji czyli MCU potrzebna jest indywidualna aktualizacja pod dany sprzet na to chinka mi kazala czekac, wracajac do twojej apki mam nadzieje ze da sie to zainstalowac spod antka. adres przesle Ci na priv.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  • 0
arti777

#1128 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5250 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 17:13, 17.10.2017

:-D

..i civic

  • 0
                       

#1129 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:58, 17.10.2017

Dzięki sly1234 za apkę canbus, apka zainstalowała się normalnie lecz brak kompatybilności z moim urządzeniem i automatycznie się zamyka, zaczołem kombinować z mcu update i ściągnołem z xda wersję pod moje urządzenie ale zamiast sobie polepszyć to praktycznie nic się nie zmieniło a zamiast wersji v2.59 zainstalowałem v2.50 z maja a miałem wcześniej v2.58 najlepsze jest to że nigdzie nie mogę znaleźć nawet takiej jak miałem  :depresja: więc pozostaje backup :depresja: cóż jak to mówią dobry Polak po szkodzie.


  • 0
arti777

#1130 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:19, 18.10.2017

domyśliłem się że tak właśnie będzie :( 

buckup musz więc głowa do góry i do roboty haha.  Ja nawet nie wiem jak wejść w recovery aby zainstalować system na nowo jak coś uwale??


a BTW to jaki masz model : RK3066/RK3188 ?


  • 0

#1131 Grooves

Grooves
  • Forumowicz
  • 188 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 11:05, 18.10.2017

[quote name="Wlodar" post="887049" timestamp="1508256792"]:-D
https://youtu.be/R7sc5cocH5U

Dało mi to do myślenia :) dało by się to zrobić tylko jak przenieść to nieszczęsne sterowanie klimą
  • 0

#1132 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:37, 18.10.2017

domyśliłem się że tak właśnie będzie :(
buckup musz więc głowa do góry i do roboty haha. Ja nawet nie wiem jak wejść w recovery aby zainstalować system na nowo jak coś uwale??

a BTW to jaki masz model : RK3066/RK3188 ?

Ja mam rk 3066 według cpu z. A u ciebie wex sobie kingo roota zainstaluj tym sobie zrotujesz potem jak bedziesz chcial wejsc do recoveey to wykałaczką wcisnij reset i jak bedzie sie wyłączał to kontrolki zamrugaja puść na sekunde i wcisnij z powrotem az teeaz poczekaj az zobaczysz pierwszy ekran i pusc reset i juz jestes w recovery tam sie poruszasz naciskajac reset a potwierdzasz dłuższym naciśnięciem i w zaleznosci od roma robisz z pelnym wymazaniem tylko sprawdz sobie czy masz mtcd czy mtcb malaysk robi praktycznie pod wszystkie nasze romy i nic nie zepsujesz a po prawidlowym zainstalowaniu roma bedziesz mógł aktualizowac ota normalnie z ustawien systemowych.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  • 0
arti777

#1133 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:47, 19.10.2017

Ja mam rk 3066 według cpu z. A u ciebie wex sobie kingo roota zainstaluj tym sobie zrotujesz potem jak bedziesz chcial wejsc do recoveey to wykałaczką wcisnij reset i jak bedzie sie wyłączał to kontrolki zamrugaja puść na sekunde i wcisnij z powrotem az teeaz poczekaj az zobaczysz pierwszy ekran i pusc reset i juz jestes w recovery tam sie poruszasz naciskajac reset a potwierdzasz dłuższym naciśnięciem i w zaleznosci od roma robisz z pelnym wymazaniem tylko sprawdz sobie czy masz mtcd czy mtcb malaysk robi praktycznie pod wszystkie nasze romy i nic nie zepsujesz a po prawidlowym zainstalowaniu roma bedziesz mógł aktualizowac ota normalnie z ustawien systemowych.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

My mamy zupełnie inne jednostki. inne procesory inne mcu i ja nie mam ani mtcb ani mtcd więc Rom od Malaysk tu nie zagra. jednostke mam z rootowaną szukam jednak ciekawego roma :)

 

pozdro 


  • 0

#1134 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:52, 24.10.2017

Więc tak Chinka dalej leci w kulki, więc zacząłem kopać i na xda w końcu znalazłem zamiennik do swojego teraz zamiast MTCD mam MTCE ale mimo aktualizacji drzwi jak nie było tak niema cóż pozostaje mały wyświetlacz ale za to klawiatura na kierownicy już nic się nie chrzani.

 


Czy ktoś się orientuje do czego służy przycisk OUT jak go nacisnę to zamiast temperatury niby zewnętrznej która jest wyświetlana na górnym pasku wyświetla mi out i nic się nie dzieje ?


Użytkownik Blachonix edytował ten post 13:25, 23.02.2020

  • 0
arti777

#1135 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:40, 27.10.2017

pytanie do kogos kto mieszka w UK i zamawiał to radio.

Chce kupic sobie to radio i mam takie pytanie czy jak zamowie je do UK to tez DHL naliczy mi VAT I CŁO? czy tam tego nie ma? 

sam nie wiem czy zamawiac bezposrednio do polski czy przez kolege do UK. doradzcie prosze bo podoba mi sie to radio :)


  • 0

#1136 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:36, 27.10.2017

pytanie do kogos kto mieszka w UK i zamawiał to radio.
Chce kupic sobie to radio i mam takie pytanie czy jak zamowie je do UK to tez DHL naliczy mi VAT I CŁO? czy tam tego nie ma?
sam nie wiem czy zamawiac bezposrednio do polski czy przez kolege do UK. doradzcie prosze bo podoba mi sie to radio :)

naliczy ci tylko vat, ja zaplacilem 34 funty

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  • 0
arti777

#1137 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:54, 27.10.2017

dziekuje Ci dobry człowieku wiec teraz trzeba szukac odpowiedniego linku i kupic :) opłaca sie dopłcic do RDS I Temp zewnetrznej i jak jest z tym pokazywaniem otwartych drzwi zadziała to w przedlifcie? Jesli byłby ktos tak uprzejmy i podarował aktualny link pewny to byłbym wdzieczny :) 

to prawda ze radio za 260$ rozni sie od tego za 350$
-podświetleniem pokrętła?
- dziala RDS

- działa temp zewnętrzna w liczniku

- i czymś jeszcze?


Użytkownik Blackez edytował ten post 13:49, 27.10.2017

  • 0

#1138 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:42, 27.10.2017

dziekuje Ci dobry człowieku wiec teraz trzeba szukac odpowiedniego linku i kupic :) opłaca sie dopłcic do RDS I Temp zewnetrznej i jak jest z tym pokazywaniem otwartych drzwi zadziała to w przedlifcie? Jesli byłby ktos tak uprzejmy i podarował aktualny link pewny to byłbym wdzieczny :)

to prawda ze radio za 260$ rozni sie od tego za 350$
-podświetleniem pokrętła?
- dziala RDS
- działa temp zewnętrzna w liczniku
- i czymś jeszcze?

-rds jest
-temperatura pod zegarami jest ale stale 28c
-temperatura jest wyswietlana na ekranie w pasku androida ale tez z ta temperaturą to tak nie do konca bo jak sie cieplej w srodku zrobi to i temperatura podskakuje o pare stopni prawdopodobnie jest pobierana z klimatronika.
- drzwi pokazuje w zaleznosci od oprogramowania sprzetowego
jezeli chodzi o cene to kupisz juz za niecale 300$ patrz zeby bylo brandowe czyli hot audio (HA) KLYDE (KLD) i tym podobne jak nie bedzie firmy to nie kupuj takiego w brandowych bedziesz mial aktualizacje poczytaj sobie najpierw o tych firmach i bedziesz wiedzial o co chodzi.
pozdro



Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  • 0
arti777

#1139 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 07:10, 28.10.2017

to moze masz aktywny link z którego kupie pewne radio ?

myslałem o tym linku

https://www.aliexpre...2831311320.html

 

mozesz cos powiedziec fachowym okiem?


  • 0

#1140 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:12, 28.10.2017

to moze masz aktywny link z którego kupie pewne radio ?

myslałem o tym linku

https://www.aliexpre...2831311320.html

 

mozesz cos powiedziec fachowym okiem?

Odradzam Ci ten model bo to nie jest marka tylko nazwa sprzedawcy po 2 ma tylko 1GB ramu a to jest mało jak będziesz chciał mieć więcej fajnych apek poinstalowanych, po 3 screen tto chyba jest 800x600 porażka 

 

tutaj masz przykład co to jest sprzedawca a producent:

 

Manufacturers.
The Manufacturer is identified by the XXX when consutling the device information [MTCD_XXX_Version]. Take into accout that you should always refer the MANUFACTURER name (not the seller) on the forums for help/assistance. Giving the name for the Seller does not give any information but confusion.

e.g: MTCD_HA_1.93_1 (MTCD Unit with MCU for HOtAudio under 1.93_1 version)
Known sellers & the respective manufacturers for MTCD PX5 are:

  • SELLER [Man. Acronym] (MANUFACTURER)
    ______________ _____________
  • Dasaita/HotAudio [HA] (Dasaita)
  • Erisin/Pumpkin [LM]
  • Erisin [KGL] (Kai Ge Le)
  • Xtrons [GS]
  • Witson [MX]
  • ????? [HLA] (Hualingan)
  • ????? [XRC]
  • ????? [HZC] (Shenzhen Hansong Electronics Co. Ltd.)

(this list will be updated according to users report new sellers/manufacturers)

z tego co ja się już zorientowałem to Dasita-HA jest bardzo popularnym modelem ja mam klyde (KLD) ale nie sprzedane przez sprzedawce since na ebay uk który to radio markuje swoją nazwą, ale jeżeli chodzi o aktualizację to już nie jest tak wesoło po prostu Chinka z którą korespondowałem miała bardzo małe pojęcie o tym sprzęcie, dlatego zanim dokonasz wyboru poczytaj sobie forum xda najpierw a dopiero po tym podejmiesz decyzję ja nie mogę decydować za Ciebie ponieważ każdy ma inne gusta :)

Pozdro


  • 0
arti777





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq