Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (226 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1141 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:33, 28.10.2017

hehe dziekuje Ci ciezko pewnie bedzie znalesc info na ali ale bede szukał na xda moze ktos ma jakis link ja potrzebuje tylko radia jak najlepszego w rozsądnych pieniądzach nawet RDS czy temp przeżyje :)

jesli masz sprawdzony link i polecasz to Co masz to prosze o pomoc.

https://www.ebay.co....EIAAOSwiYlZ6jfX

mysliecie ze ta aukcja jest ok?>


Użytkownik Blackez edytował ten post 13:53, 28.10.2017

  • 0

#1142 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:54, 28.10.2017

hehe dziekuje Ci ciezko pewnie bedzie znalesc info na ali ale bede szukał na xda moze ktos ma jakis link ja potrzebuje tylko radia jak najlepszego w rozsądnych pieniądzach nawet RDS czy temp przeżyje :)
jesli masz sprawdzony link i polecasz to Co masz to prosze o pomoc.

https://www.ebay.co....EIAAOSwiYlZ6jfX
mysliecie ze ta aukcja jest ok?>

-rds jest
-temperatura pod zegarami jest ale stale 28c
-temperatura jest wyswietlana na ekranie w pasku androida ale tez z ta temperaturą to tak nie do konca bo jak sie cieplej w srodku zrobi to i temperatura podskakuje o pare stopni prawdopodobnie jest pobierana z klimatronika.
- drzwi pokazuje w zaleznosci od oprogramowania sprzetowego
jezeli chodzi o cene to kupisz juz za niecale 300$ patrz zeby bylo brandowe czyli hot audio (HA) KLYDE (KLD) i tym podobne jak nie bedzie firmy to nie kupuj takiego w brandowych bedziesz mial aktualizacje poczytaj sobie najpierw o tych firmach i bedziesz wiedzial o co chodzi.
pozdro

to ja to mam wlasnie ale czy polecam hmm, ja bym poczekal na twoim miejscu i kupil to ale w nowej wersji ma sie pokazac niebawem chyba ze wydadza lepsze oprogramowanie (sterowniki) do tego bo chodzi to dobrze ale sa male niedociagniecia

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  • 0
arti777

#1143 kacper_zet

kacper_zet
  • Forumowicz
  • 19 postów
  • Skąd:Sandomierz/Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:38, 28.10.2017

Witajcie koledzy, jestem na etapie montażu chińskiego cudu techniki, uruchomiłem klimę, kamerę cofania, wszystko wydaje się spoko, tylko mam wysoki poziom szumu w głośnikach, mam instalacje PSS podłączyłem wtyczki które pasowały i zadziałało, tylko skąd ten szum?. Poza tym radio działa ok, a muzyka, czy dźwięk, przy odtwarzaniu wideo działa sporadycznie. Próbowałem zmniejszania wzmocnienia Amp w ustawieniach, ale nie wiele to zmienia. Macie jakieś wskazówki ?
  • 0

#1144 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 06:25, 29.10.2017

Arti czy masz może dokładniejsze informacje na temat tego nowego modelu?

Kacper sprawdź może jakieś wtyczki nie do końca wpiete albo masa

Użytkownik Blackez edytował ten post 06:34, 29.10.2017

  • 0

#1145 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:13, 29.10.2017

Arti czy masz może dokładniejsze informacje na temat tego nowego modelu?

Kacper sprawdź może jakieś wtyczki nie do końca wpiete albo masa


Ja kupilem swoje do UK za ok 200£ z opłatami
Nie ma u mnie RDS ani temp. Reszta działa całkiem znośnie. Dokupiłem moduł dab+ muszę go jeszcze zainstalować i spr jak to działa. Jeśli będzie ok to w UK dab+ chyba jest lepszym roziązaniem a stacje bedziesz mieć opisane itp. Temp nie ma żadne radio.
Musisz zadać sobie pytanie.
Do czego ma służyć to radio? Bo generalnie to będziesz słuchać muzyki kożystać z navi i radia i pewnie nic więcej.
  • 0

#1146 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:36, 29.10.2017

Dokładnie jak napisałeś normalne użytkowanie i właśnie potrzebuje link do pewnego zakupu jeśli masz taki link to proszę

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1147 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:21, 29.10.2017

Arti czy masz może dokładniejsze informacje na temat tego nowego modelu?

Kacper sprawdź może jakieś wtyczki nie do końca wpiete albo masa

to jest info od mojej chinki z którą pisałem ale co i jak to Ci nie powiem ona twierdzi że model ten co ja mam np MTCD ostatnia literka czyli ma wyskoczyć E-F i to już musi gdzieś w sieci być ponieważ ja sobie zrobiłem właśnie aktualizację do F więć jeżeli zrobili taki taki soft to i sprzęt musi już być.


  • 0
arti777

#1148 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:15, 29.10.2017

Dokładnie jak napisałeś normalne użytkowanie i właśnie potrzebuje link do pewnego zakupu jeśli masz taki link to proszę

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka


Nie wiem co dla Ciebie jest pewne. Cofnij się w tym wątku. Jest tam mój film z obsługi mojego radia.
Nie jest to top model ale dla mnie starczy. Jedynie co mogłoby być to tem nieszczęsny RDS ale jest jeszcze radio internetowe czy dab+.
Moje radio jest na androidzie 4.4.2. Być może będzie aktualizacja. Moja chinka poinformowała mnie że da znać jak coś nowego wypuszczą.
  • 0

#1149 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:28, 29.10.2017

U mnie w aukcji sprzedawca chwalił sie androidem 6.0 RDS-em. Nawet była wersja 4G ale jak przyszło co do czego to czar prysł.
Najpierw oznajmił że nie da się zrobić wersji na kartę sim. Jest możliwość podłączenia zewnętrznego modemu usb. Sam model przyszedł z andkiem 4 i oczuwiscie bez RDS-u. Mimo to sprzęt daje rade.

Mój jest na ALI za ok 160£

Użytkownik sly1234 edytował ten post 19:29, 29.10.2017

  • 0

#1150 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:32, 29.10.2017

Jak narazie mam tablet zamiast radia i tak by było najlepiej tylko że brak wyświetlacza od klimy psuje wszysko najlepiej jak by można było robić klime odzienie ale to nie ta bajka :) z radia potrzebuje klime, kamerę Cofania, wideo rejestrator, muzykę, gps, z resztą sobie poradzę :)

 

Wysłane z mojego Lenovo K50-t5 przy użyciu Tapatalka

zamowiłem to radio zobaczymy co bedzie
https://www.ebay.com...353.m2748.l2649


  • 0

#1151 dandix

dandix
  • Forumowicz
  • 90 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:13, 09.11.2017

Panowie mam pytanie, bede montowal kamerke cofania do radia na androidzie. Gdzie dokladnie podlaczyc czerwony kabelek ktory idzie rownolegle z kablem wideo? Wydaje mo sie ze z jednej strony do lampy cofania a z drugiej strony do radia... Ale gdzie dokladnie do tego radia?
  • 0

#1152 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:38, 14.11.2017

Panowie mam pytanie, bede montowal kamerke cofania do radia na androidzie. Gdzie dokladnie podlaczyc czerwony kabelek ktory idzie rownolegle z kablem wideo? Wydaje mo sie ze z jednej strony do lampy cofania a z drugiej strony do radia... Ale gdzie dokladnie do tego radia?

To jest zasilanie spod lampy i musisz to podłączyć pod radio, u mnie z radia wychodził kolor pomarańczowy- na ten przewód idzie 12V spod lampy.


  • 0
arti777

#1153 kamil--k5

kamil--k5
  • Forumowicz
  • 27 postów
  • Skąd:Wola Rusinowska
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:11, 16.11.2017

Witajcie Panowie :)
Zainteresowałem się ostatnio tematem tych chińskich radyjek do naszych acco , i w związku z tym mam kilka pytań do osób które je zakupily , jak wygląda sprawa spasowania z deska mógłby ktoś podrzucić jakieś foto jak to wygląda , dalej chciałbym zapytać jak ono się ogólnie sprawuje ? jakość dźwięku jest w miarę przyzwoita ? I czy wszystkie te radia posiadają podświetlenie przycisków ? Które ewentualnie warto wybrać bo rozbieżność cenowa jest dość duża .
  • 0

#1154 szop44

szop44
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:22, 16.11.2017

ogólnie jestem zadowolony :) fakt, nie mam RDSu ani temperatury między zegarami :) spasowane jest to całkiem znośnie, jest dalikatna różnica w odcieniu miedzy radiem a daszkiem, prawie nie zauważalna :) podświetlenie przycisków również jest. ale gdybym drugi raz kupował to kupił bym uniwersalne radio 2din i zamontował w miejsce schowka :)  

Jesteś z Woli Rusinowskiej tej w "okolicach" Rzeszowa? jeśli tak to jadąc do Rzeszowa możemy się zgadać i pokażę Ci jak to na żywo wygląda :)


  • 0

#1155 kamil--k5

kamil--k5
  • Forumowicz
  • 27 postów
  • Skąd:Wola Rusinowska
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2005
  • Nadwozie:SEDAN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:52, 16.11.2017

Temperatura i  Rds to nie duży problem ,bo radia słucham raczej mało .

Ale czytałem że u kogoś tu było radio z działającym rds.

 

A jaki masz system , procesor i ram ?

 

Tak mieszkam w okolicy Rzeszowa , było by super się spotkać, to bym obadał jak działa .

Za jakieś 2 tygodnie wracam do Polski to się odezwę :)


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq