Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1531 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 18:48, 27.05.2019

Witam. Montował ktoś z Was moduł DAB+ wraz z anteną?


  • 0

#1532 Pelcu

Pelcu
  • Forumowicz
  • 92 postów
  • Skąd:Rapture
  • Silnik:2.0
  • Wersja:C
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:46, 09.06.2019

Koledzy i koleżanki jak macie podłączony dodatkowy zewnetrzny mikrofon do rozmów w swoich nawigacjach? Chodzi mi o taki na mini jacka. Nie widzę z swojej jednostce miejsca do podłączenia.

 

Dołączona grafika

 

Jeżeli masz na myśli to obok WiFi/GPS, to jest tu jedynie duża dziura :)


  • 0

Moja [H] ==>


#1533 Remikx

Remikx
  • Nowy
  • 1 postów
  • Skąd:Piekary Śląskie
  • Silnik:2.2
  • Wersja:VII
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:41, 10.06.2019

Witam, czy jest jakaś opcja aby w pełni zadziałało radio Funrover w dieselu? Czy może jakieś inne radio jest kompatybilne z dieselem? 


  • 0

#1534 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 13:59, 15.06.2019

Moi drodzy koledzy, maniacy chinaexlusive.
Przedstawiam wam moje dzisiejsze odkrycie. Jako że udałem się do salonu T-Mobile celem przedłużenia umowy, postanowiłem porozglądać się co tam na pułkach im zalega. Dostrzegłem znajomy kształt OBD II, serce zabiło mocniej a moje szare komórki już zaczęły konstruować nowy koncept.
Przedstawiam wam:
ZTEWelink
ZTE VM6200S
Prezentacja pozycji GPS samochodu
Powiadomienie o kradzieży, holowaniu i uderzeniu auta
Diagnostyka pojazdu
Punkt dostępu Wi-Fi
LTE do 100Mb/w
Max 5 urządzeń w sieci
Aplikacja do urządzenia dostępna w sklepie Play.

Odkryłem też że producent umieścił kryptoreklamę najlepszego auta na instrukcji uruchomienia.
Naturalnie trzeba się wyposażyć w kartę SIM z internetem ew. wyrobić duplikat istniejącej.
______________________________________________
Pierwsza faza testów wykazała.
Na wyłączonym silniku urządzenie się usypia (irytujące)
Wi-Fi działa fajnie i po sparowaniu urządzenia szybko się radio podpina.
Aplikacja do urządzenia nie działa na androidzie China-radio.
Jest alternatywna wersja apki z Czech "chytre auto" która działa na radiu ale d-y nie urywa.
Polska apka "T-mobile tracker" działa na telefonie (moim)!! i w czasie rzeczywistym informuje alertami o uruchomieniu silnika, ruszeniu z miejsca i precyzyjnie lokalizuje pojazd.
Jest też info o każdym podejrzanym zachowaniu; wstrząsy czy fluktuacje w elektryce.
Wykrywanie błędów jak do tej pory nie testowane
ELM 327 zostaje ze mną na wszelki wypadek.
__________________________________________
No i wykrakałem; P0430 bank1 wykryty
Urządzenie nie kasuje błędów, ELM-a warto zachować.
W ogólnym rozrachunku jest nawet spoko, ma swoje wady ale wierzę że z czasem to się zmieni.

Pozdrawiam radośnie :)

Załączone pliki


Użytkownik Blachonix edytował ten post 20:18, 20.06.2019

  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1535 barolo_92

barolo_92
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Ostrołęka
  • Silnik:2.0
  • Wersja:S
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:52, 28.06.2019

Witam , tylko
Kurde, mam accord vii I zepsuło się radio .dziwnie strzelalo .w Ciemno zamowilem radio od angola z benzyniaka (sam posiadam 2,0 wersja sport .2006 po lift) wymintowalem Stare radio I ku mojemu zdziwieniu moje radio posiada dodatkowe gniazdo te zielone A te które kupiłem od angola tego gniazda nie posiada . Przełożyłem same radio (panel klimy itd zostawiłem swój .) I wszystko działa .lusterka podgrzewanie itd ' więc mam pytanie od czego te dodatkowe gniazdo jest ? Bo nie mam pojęcia .obecnie wtyczka jest wolna . Nie wpialem jej nigdzie .proszę o pomoc
Dodam że radio jest na jedną płytę cd zwykle bez pss. Czy jak nie podpialem tej kostki (no bo niema gdzie przy nowym radiu ) to coś nie będzie dzialalo?
  • 0

#1536 Przemo603

Przemo603
  • Forumowicz
  • 158 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:10, 08.07.2019

Witam, jak to w końcu jest z tym cłem i vatem ? Jest sposób aby tego nie płacić? pisałem do sprzedawcy z tej aukcji https://pl.aliexpres...2953498509.html

i oto co mi napisał: "europe buyer choose shipping method ups saver is free tax,we will send free tax dhl or ups,thanks"


  • 0

#1537 FloU

FloU
  • Nowy
  • 16 postów
  • Skąd:Radzymin
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:41, 15.07.2019

Panowie, czy jest już jakieś radyjko kompatybilne z dieslem ?
Zakładał ktoś, kombinował ?


Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1538 chronix1

chronix1
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Sosnowiec
  • Silnik:2.0
  • Wersja:7
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:10, 09.08.2019

Przede wszystkim cześć wszystkim. Jestem nowy na forum. Własnie nabyłem swoją pierwszą Hondę czyli Accord 7 z 2008, 2.0 benzyna 155km. Zakupiłem navi z alliexpress więc podzielę się spostrzeżeniami.
 
1). Zakup z tej aukcji
 
https://pl.aliexpres...b14de69299bab72
 
Wybrałem najmocniejszy model i stąd ponieważ magazyny znajdują się w europie. Sprzęt przyszedł w niecałe 2 tygodnie i faktycznie zero opłat. Następnie umówiłem się do mechanika na wymianę. W zestawie była jeszcze kamera cofania i mikrofon Sama kamera to taki kwadraciak (nie w ramce, tylko taka kostka). 
 
2). Montaż
 
Tu już różowo nie jest. Okazało się że nie pasuje do mojego modelu (a zdjęcia na aukcji mówią co innego, dodatkowo kontaktowałem sie ze sprzedawcą, wysyłałem zdjęcia i była odpowiedź że będzie pasować PERFECT !!). Pasuje tak:
 

https://ibb.co/QQv9hSS
radio.jpg
 
Teraz kombinuje jak to poskładać bo nawet jak nałożę całość radia na plastik to po bokach robią się straszne dziury. Kupiłem na allegro używany (za 50 zł) drugi rodzaj schowka do tego auta - taki z otwieraną do góry klapką - i zobaczymy, może jakoś spasuje. Kamera z tyłu z racji na swoją konstrukcje niestety szpeci, jest bardzo widoczna, ale może nauczę się z tym żyć, ewentualnie wymienię na tą w ramce.
 
3). Działanie radia.
 
a) plusy:
- szybki start - radio za pierwszym razem konfiguruje się ok 40 sec - później każde włączenie następuje w zasadzie od razu.
- wszystkie te bajery jakie idą za posiadaniem androida - po prostu większy smartfon. Aczkolwiek z jakiegoś względu nie ma do ściągnięcia aplikacji Netflix ;)
- dzielony ekran - można mieć z jednej strony google maps a z drugiej np spotify czy YouTube
- wszystkie przyciski łącznie z klimą dwustrefową działają. Również te z kierownicy (oprócz MODE ale nim się przełączało między CD a radiem, a tu nie ma CD).
- duży ekran !
- można sparować telefon przez bluetooth i dzwonić bezprzewodowo i odtwarzać wszystko.
- internet można albo na zasadzie hot spota zrobić, albo do usb wpiąć adapter SIM.
 
b) minusy:
- tandetne wykonanie - na dzień dobry w pudełku jedna gałka była 'odpadnięta'. Na szczęście udało się naprawić. Ale ogólnie plastik fantastik. 
- trochę się trzeba nakombinować np YouTube nie pooglądamy dopóki nie znajdziemy opcji która pozwala odtwarzać obrazu video. Nawet ustawienie daty i języka nie było takie proste.
- szumy - to mój największy zarzut. Z głośników dobiega troche szumu, który całkowicie niknie kiedy odpalimy silnik (zagłusza). Gorzej jest np z YT - po odpaleniu poziom szumu wzrasta znacznie (podczas jazdy ledwie/wcale nie słyszalny). Natomiast szum przy rozmowie telefonicznej przez bluetooth jest naprawdę ogromny. Czasem dobiegają jakieś dziwne dzwięki z głośników - podobny efekt mam czasem na mojej nie uziemionej sali prób gdzie piecem lampowym potrafie złapać CB Radio na przykład. Może gdzieś mam problem z masą ? Co ciekawe kiedy połączymy się przez BT z telefonem i z niego odpalimy YT - problemów nie ma. Jednak jakość w takim wypadku jest wyraźnie gorsza, a poza tym nie po to mamy takie radio zeby odpalać aplikacje z telefonu.
- wbudowany EQ - totalna padaka, wprowadza tyle dodatkowego syfu do sygnału audio ze nie da się go używać. Co prawda fajnie podbija dynamikę dźwięku, ale wprowadza za dużo szumów. Całkowicie go odseparowałem i ściągnąłem pierwszy lepszy EQ ze sklepu google i działa spoko.
- jakość matrycy - w sumie ani nie plus ani nie minus, jest po prostu średnio.
 
Czyli na chwilę obecną walczę z upchaniem jakoś plastików i z szumami. Cena 1500 zł, moim zdaniem sprzęt wart max 1000. Nie wiem czy drugi raz stojąc przed takim wyborem nie wziąłbym jakiegoś bluetooth Yatour czy coś za te 400 zł i wszystko ogarniał z komórki. Później zrobię jeszcze filmik poglądowy.
  • 1

#1539 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 08:10, 10.08.2019

Przede wszystkim cześć wszystkim. Jestem nowy na forum.

Jestem pod wrażeniem obfitej i pełnej recenzji.
Jest taki prastary sposób na plastiki, opalarka/suszarka, grzać i kształtować.
  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1540 93karol

93karol
  • Forumowicz
  • 2815 postów
  • Skąd:Stalowa Wola/Tarnobrzeg
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Execiutive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 31
Super

Napisano 21:20, 30.08.2019

Witam wystapuja takie daszki jaki kiedys byly na Windowsie. Tylko ze z Androidem?
  • 0
Podkarpacie i okolice :) Szukasz Pomocy? Sprawdź Działy Regionalne.

#1541 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 10:45, 01.09.2019

Witam wystapuja takie daszki jaki kiedys byly na Windowsie. Tylko ze z Androidem?

Przeglądałem strony z dalekiego wschodu i trafiłem na to; 908,08 zł 10%OFF | Chogath samochód odtwarzacz multimedialny android 8.0 radio samochodowe z GPS-em dla Honda accord 2003-2007 z oryginalnym CD, oleju napędowego i benzyny wersja
https://s.click.alie....com/e/4JKiew80
  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1542 93karol

93karol
  • Forumowicz
  • 2815 postów
  • Skąd:Stalowa Wola/Tarnobrzeg
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Execiutive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 31
Super

Napisano 15:15, 01.09.2019

Widzialem właśnie ją sprzeto jest lepiej.

Moim zdaniem za blisko jest ona umiejscowiona... I chyba troche za duza.
  • 0
Podkarpacie i okolice :) Szukasz Pomocy? Sprawdź Działy Regionalne.

#1543 apostrophe

apostrophe
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TYPE S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:15, 28.10.2019

Witam wszystkich....

 

Dużo, nawet bardzo dużo tych informacji... 

naczytałem się różnych informacji i się już pogubiłem...

 

napiszcie mi proszę

Mam radio zwykłe  2003r sedan benzyna 2.4

chciałbym PSS z obsługą USB (pliki mp3) oraz np. BT

 

to musze wymienić tylko radio ? Czy dużo więcej ?

 

Jak dla mnie gdyby było PSS z usb i bt to miałbym wszystko czego oczekuje :)


  • 0

#1544 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 19:00, 28.10.2019

Witam wszystkich....

 

Dużo, nawet bardzo dużo tych informacji... 

naczytałem się różnych informacji i się już pogubiłem...

 

napiszcie mi proszę

Mam radio zwykłe  2003r sedan benzyna 2.4

chciałbym PSS z obsługą USB (pliki mp3) oraz np. BT

 

to musze wymienić tylko radio ? Czy dużo więcej ?

 

Jak dla mnie gdyby było PSS z usb i bt to miałbym wszystko czego oczekuje :)

pss nie obsługuje mp3 i nie ma usb. musiałbyś dokupic emulator zmieniarki płyt i wtedy bys miał usb.

BT to osobny moduł i o dokladaniu tego jest osobny temat, do pss zresztą tez jest osobny temat i tam jest wszystko wyjasnione.

http://www.accordklu...em-do-navi-dvd/

http://www.accordklu...acniacz-do-pss/

http://www.accordklu...efon-honda-vii/

http://www.accordklu...ade-1cd-do-pss/

Ja osobiście po częściowym przeczytaniu lektury stwierdziłem że w wypadku MOJEGO MODELU, poziom trudności to (mistrz wiązki/arcykapłan elektrohondaista).

Chiński sprzęcior przy tym to prawdziwa dziecinada poziomu (lego duplo)

Możliwości chinola z jego wszystkimi wadami sprawiają, że pojazd trzyma współczesny poziom i jesteś na bieżąco.

Część konserwatywna oczywiście opowie się za PSS (szczytowym osiągnięciem audio tamtych lat ;)) oryginałem!! a tego typu upgrade budzi powszechny podziw i szacunek :diabelgrin:

Wybieraj drogę którą pojedzie twoja Hania!


Użytkownik Blachonix edytował ten post 20:17, 28.10.2019

  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1545 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 10:33, 30.10.2019

Witam wystapuja takie daszki jaki kiedys byly na Windowsie. Tylko ze z Androidem?

Jeszcze coś takiego znalazłem

 

https://pl.aliexpres...rchweb201603_52


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq