Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (226 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1501 ric0

ric0
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:olsztyn
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:00, 28.03.2019

witam , testuje od 2 dni radio funrover  i ma problem , taki ze niewyswietlaja mi sie  ustawiena klimy na ekranie , canbus jest ustawiony na  accord 7  ,probowalem tez zaladowac od nowa canbus ale nic to nie dalo ,  widget od klimy tez nie dziala ,  moze ktos pomoze albo mial taki problem z tym radiem  z chin


  • 0

#1502 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:15, 28.03.2019

 

witam , testuje od 2 dni radio funrover  i ma problem , taki ze niewyswietlaja mi sie  ustawiena klimy na ekranie , canbus jest ustawiony na  accord 7  ,probowalem tez zaladowac od nowa canbus ale nic to nie dalo ,  widget od klimy tez nie dziala ,  moze ktos pomoze albo mial taki problem z tym radiem  z chin

Rico ten sam temat jest poruszony na grupie wbij to sprawdzisz czy masz wszysko dobrze ustawione, sprawdź to jeśli jest ok to szukamy dalej 0ad906f0ac48d51be53d3b56f5878801.jpg87be641799159dfaed5cd6d2f52af09f.jpg

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka


  • 0

#1503 rafalb1994

rafalb1994
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:24, 30.03.2019

Rico ten sam temat jest poruszony na grupie wbij to sprawdzisz czy masz wszysko dobrze ustawione, sprawdź to jeśli jest ok to szukamy dalej

A gdzie można znaleźć te ustawienia? Mam ten sam problem, myślałem że w urządzeniu przekopałem wszystko ale takiego ekranu nie widziałem, swoją drogą czy znany jest security code do urządzenia?


  • 0

#1504 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 07:25, 31.03.2019

Do funrover kod jest 3368, u niektórych osób trzeba doinstalowac apke Rico właśnie tak musiał jak coś to napisz to wyślemy

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Blackez edytował ten post 07:27, 31.03.2019

  • 0

#1505 Ziooomus

Ziooomus
  • Nowy
  • 15 postów
  • Skąd:Wrocław
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:14, 06.04.2019

Czy ktoś z was rozwiązywał problem upalonej masy w naszym radyjku ? słychać szumy najłatwiej to zaobserwować jak nic nie gra a jak ściszę głośność do 0 to szumy ustają. 

Próbowałem styknąć obudowę radia z masą auta ale nie nie daje. Szumy nie są jakieś mega głośne podczas słuchania muzyki prawie ich nie słychać ale wolał bym je wyeliminować.


  • 0

#1506 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 08:16, 06.04.2019

Padł mi moduł GPS, jaki polecacie sprawdzony model ? Chodzi o ten zewnętrzny na kablu (taką mam nadzieję).


  • 0

#1507 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:57, 06.04.2019

Kiedyś miałem gps tski na kablu z allego po 30 zł i nic się z nim nie działo

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1508 ric0

ric0
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:olsztyn
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:26, 06.04.2019

witam , pytanie dla uzytkownikow  aplikacji poweramp , czy dziala wam sterowanie z kierownicy a dokladniej ustawienie nastepny utwor ,  u mnie w najnowszej  wersji  3 nie dziala  , a w wersji 2  dziala  , czy ktos z was mial taki problem .


  • 0

#1509 bladymir

bladymir
  • Forumowicz
  • 53 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 15:24, 06.04.2019

Ma ktos z Was problem z dlugim lapaniem fixa przez GPS?

Od zmiany czasu na letni (jakos tak sie to zbieglo, nie mam pojecia czy to ma cos wspolnego) czasami baaaardzo dlugo lapie satelity.


  • 0

#1510 rafalb1994

rafalb1994
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:42, 06.04.2019

Do funrover kod jest 3368, u niektórych osób trzeba doinstalowac apke Rico właśnie tak musiał jak coś to napisz to wyślemy

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka

Dokładnie tak, co więcej dostałem od chińczyka aktualizację systemu, z tym że obecnie bez pendriva próbuje aktualizować prosto z pamięci wewnętrznej no i niespecjalnie mi to wychodzi. 

edit: Mogę oczywiście się nią podzielić jeśli ktoś chętny


Użytkownik rafalb1994 edytował ten post 23:42, 06.04.2019

  • 0

#1511 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 05:44, 07.04.2019

Jeśli tylko możesz to podziel się linkiem sam zobaczę czy juz naprawili bluetooth...

Wysłane z mojego LG-M250 przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1512 Blachonix

Blachonix
  • Klubowicz
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 21:03, 12.04.2019

Teraz ja mam problem.
Odesłali mi radio, jest masakra.
Inny droid temperatury mi nie wyświetla, baterii nie pokazuje i wywala mi brak karty ??-->SIM<-- ??
Ale to pikuś bo nie wyświetla mi info z klimatronika! Nawiewami steruje jak trzeba tylko nie widzę co włączam i jak.
2 tygodnie robili i jest gorzej jak było.
Czy ktoś się orientuje? Czy są i jakie? różnice na kostkach między przedliftem a poliftem??
Mam na myśli 3 magiczne wtyczki które do tego przeklętego radia się wpina.
No chyba że ktoś ma patent jak uruchomić info klimatronika?
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Wgrali mi lipny soft, nie mogę wybrać car model. Szefo tej firmy chyba się przejął sprawą bo osobiście się zajął tematem. Jakoś w święta będziemy wgrywać nowego Androida a jak to nie pomoże to mi nowy egzemplarz wyśle (swoją drogą już 2radio)
Total niefart.
Zaczynam sobie wkręcać że coś mam z elektryka w aucie namieszane ale fabryczne działa jak trzeba.


  • 0
<p style="text-align:center;">UZw5t8Ft.jpg</p><br><p style="text-align:center;"><span style="font-size:18px;"><strong><em><span style="color:#ff8c00;">Było </span><a data-ipb='nomediaparse' href='<a data-ipb='nomediaparse' href='<a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...-cl7-comfort/'" class="bbc_url" title="">http://www.accordklu...-comfort/'"</a> class="bbc_url" title=""><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...-cl7-comfort/'" class="bbc_url" title="">http://www.accordklu...'><span</a></a> style="color:#ff8c00;">>>></span><span style="color:#a52a2a;">真実の光</span><span style="color:#ffa500;"><<<</span></a><span style="color:#ffa500;"> a jest </span><span style="color:#ffffe0;">RU6</span></em></strong></span>

#1513 Vajzel

Vajzel
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:Rybnik
  • Silnik:k24
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:cl9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:12, 13.04.2019

Kupilem adapter usb dab + z antena i za chiny nie ma zasiegu trzeba cos wlaczyc albo cos ??

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1514 Wawrzyn76

Wawrzyn76
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Świętochłowice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:14, 20.04.2019

Teraz ja mam problem.
Odesłali mi radio, jest masakra.
Inny droid temperatury mi nie wyświetla, baterii nie pokazuje i wywala mi brak karty ??-->SIM<-- ??
Ale to pikuś bo nie wyświetla mi info z klimatronika! Nawiewami steruje jak trzeba tylko nie widzę co włączam i jak.
2 tygodnie robili i jest gorzej jak było.
Czy ktoś się orientuje? Czy są i jakie? różnice na kostkach między przedliftem a poliftem??
Mam na myśli 3 magiczne wtyczki które do tego przeklętego radia się wpina.
No chyba że ktoś ma patent jak uruchomić info klimatronika?

 

Wyświetla Ci już klimatronik? Sprawdź na Youtube pod tym: Accord 7 China Navi processor Intel Sofia 3gr, 1Gb ram. Poczytaj komentarze pod filmem też mieli taki problem, może sie uda uruchomić. Śledzę Wasze forum już od kilkunastu miesięcy i obejrzałem większość filmów z tymi jednostkami i w końcu też zamówiłem z Navipremium. Teraz czekam na dostawę. Mam nadzieje że wszystko będzie pasować i działać.


  • 0

#1515 Sebo163

Sebo163
  • Nowy
  • 9 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type-s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:44, 20.04.2019

 

Wyświetla Ci już klimatronik? Sprawdź na Youtube pod tym: Accord 7 China Navi processor Intel Sofia 3gr, 1Gb ram. Poczytaj komentarze pod filmem też mieli taki problem, może sie uda uruchomić. Śledzę Wasze forum już od kilkunastu miesięcy i obejrzałem większość filmów z tymi jednostkami i w końcu też zamówiłem z Navipremium. Teraz czekam na dostawę. Mam nadzieje że wszystko będzie pasować i działać.

 

Jest klimatronik. Wyświetlanie powyżej klatek nawiewów.

 

Jakie radio z systemem android będzie działało z PSS. Zakładał ktoś?
Aktualnie mam problem. Kupiłem accorda, radio działa, natomiast brak dźwięku z płyt.
Przypuszczam, że wzmacniacz spalony.
Z tego powodu chciałem kupić jakiegoś chinola na androidzie i zamontować.

 

Tak czytam forum i wnioskuje, że jest problem z podłączeniem takiego radia do ww systemu.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Facebook (1)
IPB Skin By Virteq