Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

Nie działa opuszczanie / podnoszenie szyby kierowcy (vi coupe)

VI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 Driver96

Driver96
  • Nowy
  • 13 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG4
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:35, 10.12.2019

Witam. Historia dzieje się przy coupe vi CG4.

Pewnego razu podczas jednoczesnego opuszczania obydwu szyb, szyba kierowcy stanęła i przestała się odzywać. Zdemontowałem boczek, silniczek po podłączeniu na krótko działa w obydwie strony, więc nie w tym problem. Po kliknięciu przycisku od szyby w panelu sterowania słychać ewidentnie jakiś klik, czyli przekaźnik chyba działa, natomiast nie daje prądu na szybę. Szyba pasażera działa normalnie, tak jak reszta układu.

Ktoś miał podobny problem? Jakiś mikro układzik od jednej szyby mógł paść w związku z czym do wymiany jak zakładam jest cały panel sterowania czy może problem leżeć gdzieś indziej?

 

PS, to trochę nie rozumiem wgl. tego sterowania, nie mogłem znaleźć za pomocą próbnika (bo miernik mi akurat padł) który przewód jest odpowiedzialny za sterowanie szybą pasażera, jedynie gdy raz podłączyłem próbnik do brązowego przewodu, to szyba po prostu przestała odpowiadać. Jakby była sterowana masą, ale plusa nigdzie nie miała.

Aaa i zapomniałem. Bezpieczniki sprawdzone :P

 

Dzięki za ewentualne rady ;)


Użytkownik Driver96 edytował ten post 20:36, 10.12.2019

  • 0

#2 Driver96

Driver96
  • Nowy
  • 13 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG4
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:54, 13.12.2019

Edit:

Kupiłem cały panel sterowania używkę, po podłączeniu działa szyba kierowcy.. natomiast nie działa pasażera.. XD.

Ktoś coś? da sie to jakoś połączyć  czy po prostu mam pecha?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq