Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VI

mokre dywaniki z przodu

VI mokre dywaniki z przodu

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 kirsa

kirsa
  • Forumowicz
  • 91 postów
  • Skąd:Słubice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Cu1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:38, 09.10.2014

Witam

Mam problem z moim accordem mianowicie mam mokre dywaniki z przodu łącznie z tą gąbką wygłuszającą schodzącą z ścianki grodziowej na nogi pasażera możecie poradzić co zrobić za co się brać w pierwszej kolejności, dodam że w nadkolach była korozja została usunięta wspawana nowa blacha zakonserwowane ale dalej po wysuszeniu wszystkiego po deszczu jest mokro, nie wiem jest możliwość ściągnięcia kokpitu aby się dostać do całej ścianki grodziowej by to zobaczyć  skąd cieknie bez wypuszczania gazu z klimatyzacji? 


  • 0

#2 arkus

arkus
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Śląsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:CH6
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:42, 10.10.2014

zajrzyj sobie z latarką pod maske w miejscu gdzie ściana grodziowa się łączy z kielichami i spróbuj tam postukać jakimś długim śrubokrętem i zobaczysz czy jest miękko .

albo poodchylaj dywaniki i to wygłuszenie na ścianie jak tylko się da i niech ktoś zacznie lać wode bezpośrednio na miejsce połączenia ściany z kielichami i wtedy będziesz widział czy to tam leci - bez ściągania deski. 


  • 0

był Accord VIgen, obecnie Mazda 6 GH ,2.0PB


#3 kirsa

kirsa
  • Forumowicz
  • 91 postów
  • Skąd:Słubice
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Exe
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Cu1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:05, 10.10.2014

Przyglądałem się w tych okolicach kielichów i nic niepokojącego nie zauważyłem ;( nie wiem czy to ewentualnie szyba mogła by być źle osadzona


  • 0

#4 Guest_NitrousNDF_*

Guest_NitrousNDF_*
  • Guests

Napisano 22:44, 10.10.2014

Pewnie ruda tańczy jak szalona na grodzi i Hani jest mokro....


  • 0

#5 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7,399 postów
  • Skąd:Dębica i okolice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 43
Super

Napisano 07:23, 11.10.2014

poza uszczelkami szyby przedniej i drzwi sprawdz czy woda nie leje sie przez wentylator.

Wskocz w nogi pasażera i odkręc wentylator - trzy srubeczki chyba kluczyk 8 lub 10.

Sprawdz czy tam nie ma wody jesli jest wilgotno to musisz dokladnie wyczyscic uszczelke na obudowie wentylatora. Dodatkowo dokladnie musisz wyczyscic odplyw skroplin z klimatyzacji.


  • 0

#6 micky

micky
  • Forumowicz
  • 193 postów
  • Skąd:Poznań
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:13, 14.10.2014

Przyjrzyj się ścianie grodziowej od strony błotnika, czy nie masz tam nadpękniętej masy uszczelniającej.


  • 0

#7 KruczekVU

KruczekVU
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:Środa Wlkp,Września
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:50, 16.10.2014

Przyjrzyj się ścianie grodziowej od strony błotnika, czy nie masz tam nadpękniętej masy uszczelniającej.

Dokładnie to samo robiłem u znajomego

Po oczyszczeniu i nałożeniu nowej masy wszystko ok z tym że on nie miał nasączonego wygłuszenia


  • 0
Pozdrawiam wszystkich.Paweł :)





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI, mokre dywaniki z przodu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq