Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zatarty silni kupiłem niezlego złoma


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
73 odpowiedzi w tym temacie

#31 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:21, 21.01.2009

no tak kupiłem go tam poniewaz w mojej okolicy znalezienie accorda to nie taka prosta sprawa a tam mam rodzine i tak jakoś wyszlo a olej no wlasnie po kupnie jechałem do domu zeby to zrobić no niestety nie udało się

#32 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:33, 21.01.2009

Kolego gdzie kupiłeś to cudo.? Podaj oznaczenia silnika - popytam znajomego. A i nie czekaj tylko zrób jak Mikołaj napisał przy takich sprzedawcach nie ma litości. Zdjęcie kozak dla mnie to jest jakiś smar a nie olej .

I najważniejsze pytanie abyś na fakturze miał taką kwotę jak zapłaciłeś?

#33 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:45, 21.01.2009

komis jest w okolicach tarnowa a silnik to D16B6

#34 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 14:47, 21.01.2009

Daj dokładny adres tego komisu

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#35 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:47, 21.01.2009

O boze ale druciarstwo...nie wiem po co ta substancja sie tam znalazla(smar,smola)ciekawe jaki byl cel tego zabiegu :?: :shock:

#36 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:50, 21.01.2009

JA jestem za zęby stworzyć taka czarną listę i miejsce gdzie można pytać o planowane zakupy auta zęby ktoś z okolicy podjechał zobaczyć jak co ja na terenie wawy mogę pomóc.
I napisz czy masz taką kwotę na fakturze jak zapłaciłeś?

[ Dodano: 2009-01-21, 14:51 ]

O boze ale druciarstwo...nie wiem po co ta substancja sie tam znalazla(smar,smola)ciekawe jaki byl cel tego zabiegu :?: :shock:

Możliwe ze silnik klekotał wiec coś kombinowali. Albo nasypali cukru do oleju bo są de....?

#37 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:54, 21.01.2009

Też mi się wydaje ze ktoś poprzez tą modyfikacje próbował uciszyć silnik.... :k

#38 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 14:55, 21.01.2009

Też mi się wydaje ze ktoś poprzez tą modyfikacje próbował uciszyć silnik.... :k


I w 100% to mu się udało, silnik umilkł na wieki :evil:

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#39 QuicksilveR

QuicksilveR
  • Forumowicz
  • 660 postów
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 15:13, 21.01.2009

Pierwszy raz widzę coś takiego w silniku... :shock: Bierz szybko rzeczoznawcę, niech ustala w pilnym trybie co to za badziewie wlali zamiast oleju (sam jestem ciekawy).

Taka sytuacja trąci prokuraturą. Substancja tego typu w silniku grozi pożarem, a więc istnieje zagrożenie życia. Osobiście zgłosiłbym to na policję, bo zanim ekspertyza wykaże co to jest, minie dużo czasu, a policja może przyspieszyć pewne procedury.

Przede wszystkim daj info na forach Hondy o nieuczciwym sprzedawcy... moc internetu będzie z Tobą. Jeden oszukany Klient generuje kilkudziesięciu innych, którzy tam już nie kupią... i jak mówił klasyk: "... nikt już przez tego Pana oszukany nie będzie."

PROPOZYCJA: może temat przenieść do działu WSZYSTKO O WSZYSTKIM?

Były:   Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998  |   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 | Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999
Jest:   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001


#40 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 15:25, 21.01.2009

do zakończenia ew. sprawy nie podawaj żadnych danych osobowych sprzedawcy. jak to zrobisz mozesz mieć tez sprawę. dopóki nie bedzie prawonocnego wyroku, facet jest niewinny. lepiej wiec uważać.

#41 r.wolf

r.wolf
  • Forumowicz
  • 17 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:30, 21.01.2009

:shock: w zyciu nie widzialem czegos takiego... Powrot obcego?
A na powaznie kolego wal do sadu z nimi i nie baw sie w zadne zwroty kosztow naprawy. Zarzadaj zwrotu kasy za auto plus za dojazd przeglad badania itp. Nie wchodz z nimi w zadne uklady bo jezeli tak zrobili z silnikiem to Ciebie napewno tez beda chcieli przewalkowac i nie zgadzaj sie na splate na raty. Bierz cala kase jednorazowo
Jezeli masz pieprzyc glupoty ... najlepiej sie nie odzywaj ... konsekwencje moga byc tragiczne ... dla ciebie !!!

#42 Blade

Blade
  • Forumowicz
  • 590 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:34, 21.01.2009

Tylko jak silnik jest w takim stanie to nie wiadomo jak z reszta - walcz zeby oddali Ci kase za samochód!!

#43 pablo.see

pablo.see
  • Forumowicz
  • 3079 postów
Reputacja: 46
Super

Napisano 15:35, 21.01.2009

nie podawaj publicznie jego danych osobowych. możesz sobie zaszkodzić. dopiero po zakończonej sprawie.

#44 QuicksilveR

QuicksilveR
  • Forumowicz
  • 660 postów
Reputacja: 7
Neutralna

Napisano 15:57, 21.01.2009

nie podawaj publicznie jego danych osobowych. możesz sobie zaszkodzić. dopiero po zakończonej sprawie


Danych osobowych rzeczywiście może lepiej nie podawać, ale informacje o firmie można już bez obaw. Poza tym wystarczy samo stwierdzenie faktów (silnik zajechał się 300km po zakupie) + pokazanie zdjęcia... i reklama gotowa :-)

Były:   Honda Accord Coupe 2.0 (CG4) 1998  |   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001 | Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 1999
Jest:   Honda Accord Coupe 3.0 V6 (CG2) 2001


#45 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:57, 21.01.2009

nie podawaj publicznie jego danych osobowych. możesz sobie zaszkodzić. dopiero po zakończonej sprawie.


Ależ jak najbardziej może podać adres komisu. Nikt nie będzie go ścigał prawnie za podanie informacji w stylu że kupiłem tu i tu samochód, nawet z informacją i zdjęciem tego co się stało. Nie wolno mu natomiast pod żadnym pozorem przy tym używać wyrazów i zwrotów które mogłyby wskazywać że właściciel komisu jest oszustem czy przestępcą. To mu może skutkować sprawą o zniesławienie.

Nie bój się :), podaj adres, może kogoś uratujesz w ostatniej chwili.




IPB Skin By Virteq