Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1426 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 23:30, 09.01.2019

Panie i Panowie, stało się.
Pewnie wielu zastanawiało się czy da się odpalić pełen zestaw guziorow z kierownicy na chińczyku? Zwłaszcza kiedy ma się wersję COMFORT z samym sterowaniem audio (czyli bieda)
Ja też nad tym długo dumałem i tak mnie te marzenia poniosły że postanowiłem zrealizować mój szalony plan.
Toteż odpowiadam na dręczące pytanie. TAK da sie! choć łatwo nie było a natchnienie przyszło ze strony po sąsiedzku.
Obecnie mam aktywnych 11 klawiszy i potrafię przerobić guziory tempomatu na klawisze funkcyjne kompatybilne z chińczykiem. Czyli można mieć ich 14.
Zainteresowanych taką modyfikacją zapraszam do lektury.
https://www.usaccord...opic.php?t=4403
  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1427 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 10:14, 11.01.2019

A ja podzielę się pewną obserwacją. Zainstalowałem oryginalną płatna wersję Agama Car Launcher no i miałem problemy z zawieszaniem się czasami urządzenia. Po odinstalowaniu i wybraniu launchera "fabrycznego" wszystko działa dużo szybciej. Wgrałem sobie Accuweather i pojawiła mi się temperatura na pasku Androida :-) I co najważniejsze jest prawidłowa (tylko szkoda, że aktualizacja max co pół godziny). To taki tip , bo ja już chciałem odsyłać to ustrojstwo do Chin, a teraz działa całkiem przyjemnie. 


  • 0

#1428 milkes

milkes
  • Forumowicz
  • 133 postów
  • Skąd:Sulechow/Shannon
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Type S
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:23, 15.01.2019

przekopalem wiekszosc tematu, czy ktos z Was jeszcze mial stycznosc z panelami funrover? Przekonuja mnie fizyczne pokretla, ale nie wiem jak sterowanie klima i ew. problemy? Ktos, cos?
https://www.aliexpre...sAbTest=ae803_4
ewentualnie taki mi wpadl w oko i wysylka z niemiec, firna Asottu, ale pelne sterowanie dotykowe. 
https://www.aliexpre...sAbTest=ae803_4

Który model byscie proponowali? Czy wszystkie modele maja poprzestawiony zakres temperatur? Oryginalny panel ma LO,16-26chyba i Hi, a jak jest w tych androidach, 19-31? Ma to jakies znaczenie? Szukalem konkretnego info na forum, ale nie znalazłem. Czy jest to jakiś problem z działaniem nawiewu?

 


  • 0
*** Honda for life ***

#1429 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:08, 15.01.2019

Witam, w czwartek dotarło do mnie radyjko od Funrover z fizycznymi pokrętłami i wszystko działa jak należy, zakres temp. oczywiście 19-31 i jak optymalnie na ori radiu miałem 20 stopni to tutaj mam 22 i wydaje mi sie ze jest tak samo chyba ze jest to długa podroż to wtedy wydaje mi sie ze robi sie za gorąco,

co do tego radyjka po przejechaniu w jednym odcinku 150km zauważyłem ze trochę się nagrzewa w okolicy środka, może to nic strasznego ale stwierdziłem ze założę dodatkowe chłodzenie na nie tylko muszę je rozebrać i dopasować jakiś radiator dla świętego spokoju

jesli cos potrzebujecie wiedziec to piszcie odpowiem i pomoge jak tylko bede mógł

Załączone pliki


Użytkownik Blackez edytował ten post 08:15, 15.01.2019

  • 0

#1430 milkes

milkes
  • Forumowicz
  • 133 postów
  • Skąd:Sulechow/Shannon
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Type S
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:15, 15.01.2019

Dzieki za info, czyli rozumiem, ze  nie mam co sie temp. przejmowac, sterowanie pozostaje bez zmian oprocz roznej temp na wyswietlaczu. To bylo moje glowne zastrzezenie, z nastawieniem na "nie kupuje tego, bo klima zwariuje". Czy masz taka sama szpare na srodku na dole ponad schowkiem jak w tych innych modelach?

A jaki model kupiles, moze ilosc rdzeni, MB ma w tym wypadku kluczowe znaczenie nt. grzania sie? Mozesz podac linka od ktorego sprzedawcy?


  • 0
*** Honda for life ***

#1431 Assur92

Assur92
  • Nowy
  • 19 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:47, 15.01.2019

Witam, w czwartek dotarło do mnie radyjko od Funrover z fizycznymi pokrętłami i wszystko działa jak należy, zakres temp. oczywiście 19-31 i jak optymalnie na ori radiu miałem 20 stopni to tutaj mam 22 i wydaje mi sie ze jest tak samo chyba ze jest to długa podroż to wtedy wydaje mi sie ze robi sie za gorąco,

co do tego radyjka po przejechaniu w jednym odcinku 150km zauważyłem ze trochę się nagrzewa w okolicy środka, może to nic strasznego ale stwierdziłem ze założę dodatkowe chłodzenie na nie tylko muszę je rozebrać i dopasować jakiś radiator dla świętego spokoju

jesli cos potrzebujecie wiedziec to piszcie odpowiem i pomoge jak tylko bede mógł

Mógłbyś zrobić dokładniejsze zdjęcia jak wygląda spasowanie? Jedna osoba z fejsa na grupie accorda zachwala je jakiej super jakości jest i jakie spasowanie świetne, a mi się wydaje że to jest wersja jak ta popularna 10', tyle że w miejsce ekranu wpasowany inny wyświetlacz z pokrętłami. Co to temperatury to zdaje mi się że za to odpowiada inny kontroler, android do niego tylko wysyła sygnał. Jak zabiorę się za wymianę antenki w swoim chińczyku to się przyjrzę budowie, jakieś tam podstawowe pojęcie mam o mikrokontrolerach to jak będzie na jakimś popularnym AVR czy ARM to spróbuję coś wyciągnąć z niego. Może jak wsad nie będzie zablokowany to da się zmienić zakres temp. 

Co do grzania to wiadome że wszystko się grzeje, ale jak nie parzy to jest ok, telefony flagowe czy to sony czy samsung podczas np nagrywania 4k potrafią się tak zgrzać że ledwo da się je trzymać :) 


Przy okazji spytam się czy macie jakiś sprawdzony adapter ELM327 do tego radia? Mam 2 w domu i z żadnym to to nie chce gadać, a telefon bez problemu się łączy. 

Kupowaliście może jakiś DVR na przednią szybę? Ja kupiłem, ale jakoś średnio jest zadowolony, choć nagrania nie są złe. 


  • 0

#1432 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:51, 15.01.2019

Assur92 ja miałem tamto 10 calowe radio wczesniej wytrzymałem z nim jakies 4 miesiące i sprzedałem jeśli chcesz mogę porobić Ci zdjecia jakie Ci trzeba, co do temperatury to android tylko pokazuje inforamcje o klimie a wszystkim steruje osobny sterownik, który działa nawet jak radio jest wyłączone lub restartowane, jak dla mnie ta ramka jest lepiej spasowana niż ta z 10 calowca, mam na androidzie 8.1 i 8 rdzeni 2gb ramu działa jak marzenie, majfrend ma mi wysłać ROM z tego radia to będę kminił roota bo bez tego ani rusz. Co do Wiktora z grupy to sie z nim zgadzam duzo lepiej wyglada jak dla mnie niz ten wiekszy. 

Jak jestes w stanie wyciagnac cos wiecej z mokrokontrolerow to mozna by cos bylo pokombinowac jeszcze z zakresem temperatur czy cos :)

 

 

Co do ELM bede dzisiaj testował swój czy zagada z wczesniejszym bez problemu mialem wszystkie dane, 
DVR jeszcze nie zamawiałem ale raczej planuje zrobic cos z kamerki internetowej HD i miec pewnosc ze bedzie dobra jakosc ale to pewnie jak bedzie cieplej


Użytkownik Blackez edytował ten post 15:54, 15.01.2019

  • 0

#1433 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 20:35, 17.01.2019

U mnie jeśli chodzi o ELM-a to używam v-gate. na początku był problem z parowaniem ale jakoś z trybu zestawu glośnomówiącego dopiero zaskoczył.

Podobnie jak u jednego z kolegów po pewnym czasie moduł przechodzi w stan uśpienia wiec przestałem go używać, jedynie jak chce przyświrować przy kimś to odpalam wyraźnie wskazując na wyższość Hondy nad innymi "słabymi" markami ;)


  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1434 Nando

Nando
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:54, 18.01.2019

Witam, w czwartek dotarło do mnie radyjko od Funrover z fizycznymi pokrętłami i wszystko działa jak należy, zakres temp. oczywiście 19-31 i jak optymalnie na ori radiu miałem 20 stopni to tutaj mam 22 i wydaje mi sie ze jest tak samo chyba ze jest to długa podroż to wtedy wydaje mi sie ze robi sie za gorąco,

co do tego radyjka po przejechaniu w jednym odcinku 150km zauważyłem ze trochę się nagrzewa w okolicy środka, może to nic strasznego ale stwierdziłem ze założę dodatkowe chłodzenie na nie tylko muszę je rozebrać i dopasować jakiś radiator dla świętego spokoju

jesli cos potrzebujecie wiedziec to piszcie odpowiem i pomoge jak tylko bede mógł

 

Ja jestem po zakupie i montażu radia Seicane https://www.aliexpre...sAbTest=ae803_3

Generalnie jestem niezadowolony i mam zamiar odesłać majfriendowi - postaram się dziś napisać recenzję - szukam alternatywy dlatego mam kilka pytań:

 

Czy w opcjach masz możliwość zmiany wzmocnienia sygnały wyjściowego na głośniki? (w Seicane nie ma tego i najbardziej przyciszone radio gra o wiele za głośno i generuje szum - podłączone do fabrycznej instalacji ze wzmacniaczem)

Jak działa sterowanie klimatyzacją w trybie auto dual? Nie głupieje przy ustawieniu 2 różnych temperatur?

Radio pokazuje na przykład komunikat o otwartych drzwiach?

Mam u siebie zainstalowane Spotify i działa. Ale tylko do momentu gdy aplikacja jest na ekranie głównym - wystarczy, że wyświetlę wszystkie aktywne aplikacje (kwadracikiem w menu), przejde do pulpitu lub do nawigacji - android automatycznie zamyka Spotify. Zaobserwowałeś takie działanie Androida u Ciebie?

Działa u Ciebie opcja (u mnie nazywa się navigation sound mixing) tj. przyciszanie ale nie wyciszanie muzyki gdy jest komunikat z navigacji?

Ostatnie pytanie - chińczyk zadeklarował 40$, płaciłeś cło i VAT?

 

Z góry dzieki za pomoc


Użytkownik Nando edytował ten post 07:59, 18.01.2019

  • 0

#1435 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:36, 18.01.2019

Nando, u mnie to wyglada tak mam jakis equalizer ale nie sprawdzałem takich opcji bo nie mialem potrzeby (jesli potrzebujesz sprawdze to dla Ciebie) 
 

Auto dual testawałem chwile i działało tak jak powinno nie zaobserwowałem jakis dziwactw, jedynie jak odpalam auto to słysze za kazdym razem tak jak by sie ustwaiały klapy nawiewu ale powraca zawsze do tego jak ustawiłem przed wyjsciem z samochodu

 

radio pokazuje komunikat o zamknieciu drzwi, ale jak zamkne dzwi to jeszcze z 3 sec jest auto na ekranie co mnie troszke denerwuje moze gdzes sie da to zmienic ale nie sprawdzałem jeszcze szczegółów

nie uzywam spotify ale dla Ciebie je zaistaluje i przetestuje, co do innych aplikacji to jak mam wlaczone radio i włacze navi to normalnie gra, komunikaty z navi wypowiada a muzyka sie przycisza do tylu % ile ustawie w opcjach

Mam u siebie jeszcze cos takiego jak 2 aplikacje obok siebie, np yt po lewej a navi po prawej i działa to znosnie, jednak wole opcje z zainstalowaniem OGYoutube i działaniem w tle. Zawsze jak jade w trase to mam właczone ogyt, do tego yanosik w tle, i mapy google na całosci, lub yt na całosci a mapy i janosik w oknie

 

chniczyk deklarowal 40$ ale nie bylo tego na liscie przewozowym wysłał mi też fakture na 40$ ale ostatecznie jej nie użyłem, po wysłaniu od chinczyka dostałem SMS od DHL w sprawie cła, prosili o skan/pscreen zamowienia, czy to jest wysyłane do mnie i czy jest to na uzytek przywatny. Odpisałem im ze na uzytek prywatny i dla mnie, ale nie dawałem im skanu ani pscreena, pomyslałem ze moze jakos przejdzie bez ewentualnie bedą pisac jeszcze raz, i okazało sie ze pradwdopodobnie wpisali w ali radio samochodowe i wyskoczyło im pierwsze lepsze za około 500 zł i od tego mi dali 98zł CŁA jakie zapłaciłem.

 

taka moja histoia:)

Jak cos służe pomocą tutaj i na PW


  • 0

#1436 Vajzel

Vajzel
  • Forumowicz
  • 20 postów
  • Skąd:Rybnik
  • Silnik:k24
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:cl9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:13, 18.01.2019

Gdzie sie ustawia te komuniksty z navi bo u mnie scisza radio ale glosu brak

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
  • 0

#1437 Pelcu

Pelcu
  • Forumowicz
  • 92 postów
  • Skąd:Rapture
  • Silnik:2.0
  • Wersja:C
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:20, 18.01.2019

Ja jestem po zakupie i montażu radia Seicane https://www.aliexpre...sAbTest=ae803_3

Generalnie jestem niezadowolony i mam zamiar odesłać majfriendowi - postaram się dziś napisać recenzję - szukam alternatywy dlatego mam kilka pytań:

 

Czy w opcjach masz możliwość zmiany wzmocnienia sygnały wyjściowego na głośniki? (w Seicane nie ma tego i najbardziej przyciszone radio gra o wiele za głośno i generuje szum - podłączone do fabrycznej instalacji ze wzmacniaczem)

Jak działa sterowanie klimatyzacją w trybie auto dual? Nie głupieje przy ustawieniu 2 różnych temperatur?

Radio pokazuje na przykład komunikat o otwartych drzwiach?

Mam u siebie zainstalowane Spotify i działa. Ale tylko do momentu gdy aplikacja jest na ekranie głównym - wystarczy, że wyświetlę wszystkie aktywne aplikacje (kwadracikiem w menu), przejde do pulpitu lub do nawigacji - android automatycznie zamyka Spotify. Zaobserwowałeś takie działanie Androida u Ciebie?

Działa u Ciebie opcja (u mnie nazywa się navigation sound mixing) tj. przyciszanie ale nie wyciszanie muzyki gdy jest komunikat z navigacji?

Ostatnie pytanie - chińczyk zadeklarował 40$, płaciłeś cło i VAT?

 

Z góry dzieki za pomoc

 

Musiałeś kupić jakiś bubel, u mnie wszystko co wypisałeś działa bez problemu (klima, drzwi, spotify i komunikaty z navi).

 

Gdzie sie ustawia te komuniksty z navi bo u mnie scisza radio ale glosu brak

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka

 

Jak masz Androida 7 to strzelam, że będzie to "GPS tło Audio". U mnie działało oryginalne bez przestawiania, sprawdzałem co prawda tylko na Sygic, ale pewnie aplikacja nawigacyjna może mieć wpływ na tą funkcję.


  • 0

Moja [H] ==>


#1438 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:20, 18.01.2019

Sprawdź czy ta aplikacja ma dostęp do dźwięku w uprawnienieniach
  • 0

#1439 bladymir

bladymir
  • Forumowicz
  • 53 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 16:58, 18.01.2019

Tak sie zastanawiam:

Czy tylko u mnie nie dziala wskaznik otwartych drzwii?

U kogos jeszcze to nie dziala?

Jesli mozecie to prosilbym o napisanie jaki CanBus macie wybrany w opcjach. (zgaduje ze to moze cos z tym)


  • 0

#1440 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 17:27, 18.01.2019

Tak sie zastanawiam:
Czy tylko u mnie nie dziala wskaznik otwartych drzwii?
U kogos jeszcze to nie dziala?
Jesli mozecie to prosilbym o napisanie jaki CanBus macie wybrany w opcjach. (zgaduje ze to moze cos z tym)

Ja nie mam info o drzwiach wgl. Zaciągnięty ręczny też się nie wyświetla.
Canbus kiedyś tobie pisałem jaki jest ustawiony.
Ale u mnie jest comfort więc stąd te braki tak myślę.

 

Ej to wejdź w fabryczne i podaj jaki canbus jest u ciebie. Bo umnie było kilka do acco.


  • 0

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq