Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1411 Blachonix

Blachonix
  • Moderator
  • 287 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:1.8
  • Wersja:EXL Sport Utility AWD
  • KM:141
  • Paliwo:PB
  • Rok:2016
  • Nadwozie:RU6
Reputacja: 13
Dobra

Napisano 19:53, 29.12.2018

Panowie podacie jakiegoś linka z chinśką navi, która w pełni będzie działała u mnie ? Moje auto to Accord VII benzyna 2,0 przedlift 2004 r. sedan. Dodam że mam wersje executive z nawigacją,oczywiście przedlift.

Ja mam z tej aukcji:
http://allegro.pl/Sh...item=7546201442
Kolega BLADYMIR bodajże też jak dobrze kojarzę
Ja mam przedlift w comfort
BLADYMIR type-s polifta

Kosztuje więcej jak na aliexpress ale masz polską gwarancję dystrybutora i wsparcie techniczne.
Czekasz kilka dni a jak coś nie będzie działało to ci wymienią na nowe.
Z czystym sumieniem mogę ich polecić.

Jeszcze taka kwestia mi przyszla do glowy:
Mocowaliscie jakos dolna czesc nowego radia?
U mnie te zaczepy nie pasowaly i cale radio trzyma sie w sumie tylko na tych 3 srubach na gorze.

A wiec ja poszerzyłem otwory fabryczne frezikiem, że starego radia ściągnąłem blaszki z bolców które tam wchodziły. Blaszki pasują na bolce w chińczyku i teraz jak już otworki są poszerzone to się pięknie wpina na zatrzask.
Jeszcze sprzedam mój patent na USB:
Wykręciłem popielniczkę, obok podświetlenia wywierciłem otwór (to jakiś ebonit jest więc ciężko się w tym rzeźbi) wyciągnąłem gniazda USB przez tył popiołki i teraz ....
Blaszkę do kiepowania wyciągamy i wyłamujemy żebrowanie, poprawiamy pilnikiem i wciskamy gniazda.
Wszystko razem zapinamy do popielniczki i wygląda jak oryginał.
🧐🧐😁

Załączone pliki


Użytkownik Blachonix edytował ten post 20:21, 29.12.2018

  • 1

UZw5t8Ft.jpg

Było >>>真実の光<<< a jest RU6


#1412 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 13:28, 30.12.2018

Kupując na AliExpress wyszło mnie radio 1200 zł. Teoretycznie jest roczna gwarancja (ale trzeba odsyłać do Chin co mało nie kosztuje).

 


Fajnie, że ma fizyczne pokrętło od głosności.

 


Ja kupowałem od sprzedawcy, co ma magazyn w Niemczech i nie było problemu.

 

Do ludzi, którzy mają problemy z klimatyzacją - u mnie okazało się, że jest jakiś babol w programie i cały czas jeździłem na obiegu zamkniętym (dlatego robiło się gorąco, parowały szyby i działała sprężarka klimy nawet przy -3 stopniach na zewnątrz). Teraz po kliknięciu guzika z obiegiem zamkniętym uruchomiło się pobieranie powietrza z zewnątrz. Działa nawet OK, tylko jest za mała skala temperatury i przy ustawieniu 19 C przy dzisiejszym zimnie w środku robi się nieco gorąco. Można to jakoś wyregulować?

 


To u mnie na 19 stopni jest już gorąco, ale ja na Oem max 21 stopni ustawiałem.


  • 0

#1413 ric0

ric0
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:olsztyn
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:50, 30.12.2018

witam , zastanawiam sie zeby zamowic z ali  te radio , ktos moze wie cos o nim

 

https://pl.aliexpres...-31a9e94dff5f-0


  • 0

#1414 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 05:47, 31.12.2018

Ric0 ja właśnie wczoraj zamówiłem to z linku jak przyjdzie dam znać ale po opiniach z grupy działa bez problemu
  • 0

#1415 ric0

ric0
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:olsztyn
  • Silnik:2.4
  • Wersja:type s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:05, 31.12.2018

Ric0 ja właśnie wczoraj zamówiłem to z linku jak przyjdzie dam znać ale po opiniach z grupy działa bez problemu

Jaka wersje zamowiles dokladnie , radio sie prezentuje bardzo ladnie i parametry tez ok , no ja zamierzam zamowic za ok miesiac tak , zamowiles dhl czy ups ,  ciekawe jak ci wyjdzie  z clem i vatem , czy jakos sie dogadywales z chinczykami  zeby ci zanizyli fakture .


  • 0

#1416 Assur92

Assur92
  • Nowy
  • 19 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:55, 03.01.2019

Ogólnie tamto ma ramkę od tego dużego navi, 10 calowego, tylko w środek dali mniejszy ekran i te przyciski. Tutaj akurat jak kto woli, ogólnie i tak wszystko co potrzebuję mam na sterowaniu kierownicy, z resztą miałem ori navi i pokrętło od głośności było po stronie pasażera to nawet inaczej się nie dało bez odwracania uwagi od drogi ;) Co do opisu aukcji to niby płatna opcja UPS ma ochronić przed opłatami. 
Ja kupowałem to 10 calowe i chińczyk deklarował że nie będzie opłat, ale niestety miałem. Jednak udało mi się po 2 tygodniowym boju z ali wywalczyć 150$ refunda czyli akurat za vat(23%)+cło(8,6%) oraz za te nieszczęsne niepasujące dolne zaczepy które muszę zaprojektować nowe i wydrukować. 
Ciekawy jestem od czego zależy "zawartość" ustawień fabrycznych, ja tam mogę zmienić jedynie logo, nie mam żadnych więcej opcji. 


  • 0

#1417 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:37, 03.01.2019

Ja zamówiłem 2gb ramu i 8 rdzeni prcoek, wysyłka DHL do tego kazałem Chińczykowi napisać na fv 40$,jak kupowałem wczesnejsze radio tak zrobiłem i się udało 60zl cła więc zobaczę jak będzie teraz

Ogólnie tamto ma ramkę od tego dużego navi, 10 calowego, tylko w środek dali mniejszy ekran i te przyciski. Tutaj akurat jak kto woli, ogólnie i tak wszystko co potrzebuję mam na sterowaniu kierownicy, z resztą miałem ori navi i pokrętło od głośności było po stronie pasażera to nawet inaczej się nie dało bez odwracania uwagi od drogi ;) Co do opisu aukcji to niby płatna opcja UPS ma ochronić przed opłatami.
Ja kupowałem to 10 calowe i chińczyk deklarował że nie będzie opłat, ale niestety miałem. Jednak udało mi się po 2 tygodniowym boju z ali wywalczyć 150$ refunda czyli akurat za vat(23%)+cło(8,6%) oraz za te nieszczęsne niepasujące dolne zaczepy które muszę zaprojektować nowe i wydrukować.
Ciekawy jestem od czego zależy "zawartość" ustawień fabrycznych, ja tam mogę zmienić jedynie logo, nie mam żadnych więcej opcji.


Pokaż link do aukcji napewno masz dużo ustawień jak chcesz mogę pomóc miałem to radio to dużo wiem o nim root robiłem i różne rzeczy
  • 0

#1418 Assur92

Assur92
  • Nowy
  • 19 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:33, 03.01.2019

Ja zamówiłem 2gb ramu i 8 rdzeni prcoek, wysyłka DHL do tego kazałem Chińczykowi napisać na fv 40$,jak kupowałem wczesnejsze radio tak zrobiłem i się udało 60zl cła więc zobaczę jak będzie teraz

Pokaż link do aukcji napewno masz dużo ustawień jak chcesz mogę pomóc miałem to radio to dużo wiem o nim root robiłem i różne rzeczy

https://pl.aliexpres...f94dc9fe40ef7ab
 

Sprzedawcy nie polecam zbytnio- towar ogólnie ok, ale komunikacja bardzo upierdliwa, ożywił się dopiero jak otworzyłem dispute. 

 

Mogę nagrać że tam nic więcej nie mam ;) Hasło 123456 w moim przypadku działa.

Sky83, u mnie klima za to działa jakby z opóźnieniem, fabryczna po kilometrze już dmuchała ciepłym powietrzem, a na tym radiu musi się silnik nagrzać dość porządnie by ciepło zaczęło lecieć, czuję się prawie jak w dieslu :p 
Mam ustawione na 25 i jest w sam raz, na ori miałem 20 i była taka sama temperatura w środku.


Użytkownik Assur92 edytował ten post 21:34, 03.01.2019

  • 0

#1419 Pelcu

Pelcu
  • Forumowicz
  • 92 postów
  • Skąd:Rapture
  • Silnik:2.0
  • Wersja:C
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:07, 03.01.2019



witam , zastanawiam sie zeby zamowic z ali  te radio , ktos moze wie cos o nim

 

https://pl.aliexpres...-31a9e94dff5f-0

 

Wymyślają co raz to nowe wersje navi do 7gen :zoltek:.

Jakiś czas temu pojawiły się te w stylu Tesli:

 

 

Jest też "skromniejsza" wersja powyższego i widać, że ze schowka nie trzeba rezygnować :-P

 

a1iyu.jpg

 

:arrow: https://pl.aliexpres...2878352028.html

 

Nie zainstalowałbym u siebie za darmo, ale wiadomo kwestia gustu.

Dobrze, że mam już swoje i nie stoję przed tym dylematem :roll: .


  • 0

Moja [H] ==>


#1420 Nando

Nando
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:23, 03.01.2019

https://pl.aliexpres...f94dc9fe40ef7ab
 

Sprzedawcy nie polecam zbytnio- towar ogólnie ok, ale komunikacja bardzo upierdliwa, ożywił się dopiero jak otworzyłem dispute. 

 

Mogę nagrać że tam nic więcej nie mam ;) Hasło 123456 w moim przypadku działa.

Sky83, u mnie klima za to działa jakby z opóźnieniem, fabryczna po kilometrze już dmuchała ciepłym powietrzem, a na tym radiu musi się silnik nagrzać dość porządnie by ciepło zaczęło lecieć, czuję się prawie jak w dieslu :p 
Mam ustawione na 25 i jest w sam raz, na ori miałem 20 i była taka sama temperatura w środku.

 

Powiedz proszę jak wygladała sama instalacja w wersji executive? Zakładam, że wyświetlacz na daszku nie działa, ale czy została Ci jakaś szczelina pod daszkiem i cały daszek lepiej wymienić? Drugie pytanie: Udało się to ustrojstwo podpiąć pod wzmacniacz orginalny czy instalacja wymaga ominięcia go i podpięcie się pod tylko 4 głośniki?


  • 0

#1421 Assur92

Assur92
  • Nowy
  • 19 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:41, 03.01.2019

Daszek trzeba wymienić, pomijając szczelinę to dodatkowo nie łapie zaczep znajdujący się w daszku. Koszt około 20-30zł więc tragedii nie ma. Ogólnie wpinasz się w kostkę od wzmacniacza i gra, ale jest za głośno, na 1 jest powiedzmy tak jak 8-9 na oryginalnym radiu. Masz wyprowadzone dodatkowo z radia wszystkie sygnały, do wzmacniacza, ale trzeba dorobić sobie po prostu kostkę by powpinać cinche. Na razie sobie to daruję, ale zamierzam na wiosnę to ogarnąć bo jakoś bardzo nie przeszkadza mi taka głośność.  Dodatkowo będę chciał przemieścić wzmacniacz by duży schowek wsadzić, ta pierdołka on navi mnie nie satysfakcjonuje, a po za tym zostaje dziura pod klapką po napędzie DVD. Można niby zaadaprotać na USB itp, ale tego akurat nie potrzebuję bo na jednym mam podłączony DVR przedni, a na drugi będzie leciał modem.


  • 0

#1422 Pelcu

Pelcu
  • Forumowicz
  • 92 postów
  • Skąd:Rapture
  • Silnik:2.0
  • Wersja:C
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:09, 07.01.2019



no ale chińczyki nie wspierają chyba informacji o Korkach ???,

a jak juz jestesmy przy temacie to takie cos mnie zasatlo podczas powrotu z Polski:

 

 

W chińczyku co zainstalujesz to będzie wspierało korki, np.: Google Mapy czy Sygic Traffic.

 

219465v.jpg


  • 0

Moja [H] ==>


#1423 sky83

sky83
  • Forumowicz
  • 802 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2,0
  • Wersja:CM1 Sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 14:29, 07.01.2019

Słuchajcie, czy jest jakiś sposób, żeby zmienić zakres temperatur, który można ustawić w chińczyku? Teraz minimum to 19 stopni i jest mi za ciepło, a jak dam na LOW to znowu jest lodówa.

 


Przy obecnych temperaturach -6 w dzień, jak ustawię 19 stopni na Auto to jak silnik osiągnie temperaturę roboczą to niestety jest za gorąco. Na OEM sterowniku było wszystko OK. Dodatkowo ten wskaźnik temperatury nie pokazał nigdy mniej niż -3 stopie, chociaż realnie było -7.


  • 0

#1424 Assur92

Assur92
  • Nowy
  • 19 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:48, 08.01.2019

ELVIS, chyba każdy operator daje paczkę internetu za granicą. Ja mam 3GB miesięcznie w UE na umowie z 2015 roku. 
sky83, masz klimatyzację na auto ustawioną? Ja raczej jestem zimnolubny, a muszę mieć w auto ustawione na 25-27 by komfortowo było w środku. Na ori miałem 20 max 21. 


  • 0

#1425 Blackez

Blackez
  • Forumowicz
  • 58 postów
  • Skąd:Krosno
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Sedan CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:04, 08.01.2019

U mnie też zaczynało się temp od 19 stopni ale ciekawe jak jest naprawdę temperatura
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq