Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#91 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:44, 11.09.2011

Witam wszystkich , od kwietnia jestem szczęśliwym posiadaczem Accord VII 2.2 diesel ( teraz 175 kucyków i 410 Nm), postanowiłem założyc do siebie chińskie navi model kupiony na allegro http://allegro.pl/ra...1796892393.html Znalazłem inf że jest problem z zamontowaniem tego typu navi do modeli z silnikiem diesla, po rozmowie ze sprzedawcą dowiedziałem się że trzeba dokonać małej przeróbki mianowicie podłączyć sterowanie wentylatora na chłodnicy razem ze sterowaniem kompresora ponieważ w dieslu sterowanie tym wentylatorem jest rozwiązane inaczej.Bez takiej przeróbki podobno wentylator wcale się nie włącza. Po zamontowaniu okazało się że po dokonaniu przeróbki nie ma świateł po zapłonie (wersja skandynawska) ze względu na pogodę postanowiłem pozostawić bez tej przeróbki, po ok 5-7 minutach pracy silnika i zabawy nową navi na włączonej klimie zaczeły dochodzić potężne stuki chyba z kompresora tak jakby załączał się i wyłączał naprawdę szybko do tego zauważyłem dym :k jak się póżniej okazało to była para, stuki ucichły gdy wyłączyłem kilmę. Po ponownym podłączeni orginalego panela z PSS kilma działa poprawnie( mam nadzieje że jeszcze podziała długo). Po rozmowie ze sprzedający(bardzo miły i rzeczowy kontakt) zaproponował odesłanie panelu i zwrot pieniędzy ale ja najchętniej bym ją zamontował. Czy kotoś z forumowiczów miał takie lub podobne problemy? Moze jakiś schemat połączeń(przełączeń) lub inne porady!!!!!!!! Tak ogólnie to działańia navi ok Bawiłem się nią w sumie jakąś godzine i jak narazie ok. Czekam z niecierpliwością na odpowiedzi Pozdrawiam
P.S. to Mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość. :lol:
  • 0

#92 HAWARD

HAWARD
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:Bielsko-Biała
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 21:51, 11.09.2011

Generalnie problem może być związany z tym że w I-CTDI jest funkcja grzania klimą (jeżeli temperatura na zewnątrz spadnie poniżej X 'C to klima automatycznie (nawet gdy mamy ją wyłączona) pracuje w funkcji grzania i wyłącza sie gdy silnik uzyska temperaturę Y 'C).
  • 0
Karawan by HAWARD www.antenybielsko.pl

#93 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:43, 12.09.2011

dzięki za odpowiedż HAWARD ale nie jako w tym momencie to mi niewiele pomaga , a jaką navi ty masz? orginalną? Wiesz może czy jest jakaś możliwość przerobienia(dostosowania) tej navi do i-CDTI? jeśli nie tej to jaki model. Z góry dzięki za odpowiedż.Pozdrawiam Marcin
  • 0

#94 Tadzio

Tadzio
  • Klubowicz
  • 3067 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 45
Super

Napisano 13:21, 12.09.2011

Zadzwoń pod podany link. Sa konkretni i gdybym miał jeszcze raz kupić to kupiłbym u nich. Powinni orientować się czy można zamontować w twoim acco.
Mnie zaproponowali cenę wyjściową 3099.-, teraz dostałem od nich ofertę za 2599.- ale niestety już mam zamontowane.
http://audiocarshop....products_id=328
  • 0

#95 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:21, 12.09.2011

Bardzo dziękuje za podpowiedż Tadzio, zadzwoniłem, porozmawiałem, wysłałem emaila ze szczegółami i mają zapytać u producenta. Czekam z niecierpliwością na odpowiedz. Jak bedę tylko coś wiedzieć to zaraz się podziele informacją na forum!!! Pozdrawiam klubowiczów
.....cdn

[ Dodano: 2011-09-12, 23:07 ]
witam ponownie pogrzebałem trochę w internecie i znalazłem kilka filmików z tymi odgłosami jakie wydaje (chyba) kompresor

Po ponownym dokonaniu tej przeróbki zamontowałem navigację na próbę (nie ma już problemu z kompresorem dziwne :-? ), sterowanie wentylacją nie działa poprawnie jeśli ustawimy taką samą temp dla pasażera i kierowcy to w nawiewach jest wyczówalna znaczna różnica, różni się również temperatura pomiędzy nawiewem na nogi a górną część konsoli. Więc pozostaje zwrot sprzedającemu. Czy jest ktoś z klubowiczów kto zamontował którąś z chińskich nawi do CTDI?? Czy da się zamontować orginalną navi do mojego modelu??


  • 0

#96 gabrys000

gabrys000
  • Forumowicz
  • 243 postów
  • Skąd:Żory
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:180
  • Paliwo:ON
  • Rok:2014
  • Nadwozie:Re6
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:30, 08.01.2012

czy do chinskiej navi da sie podpuiac gorny wyswietlacz?
  • 0

moje :gd1-l13a1 cvt

Re6-N22b4 At


#97 Tadzio

Tadzio
  • Klubowicz
  • 3067 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 45
Super

Napisano 11:01, 08.01.2012

Masz na myśli ten w daszku z nawiewami ?. Jak tak to chińskie navi przejmie jego funkcje. Chyba że zrobi się podwójne wyjście z instalacji wtedy będzie wyświetlało i w daszku i na navi
  • 0

#98 accord007

accord007
  • Forumowicz
  • 123 postów
  • Skąd:Karpacz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2014
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:51, 08.01.2012

d.marcin,

Tak da się zamontować ale musisz kupić navi z wiązką
  • 0

#99 krysstiann

krysstiann
  • Forumowicz
  • 131 postów
  • Skąd:PETERBOROUGH/WROCŁAW
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Exectutive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Karawan
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 20:11, 10.01.2012

Na e-bayu UK jest kilka modeli w dobrej cenie:

http://www.ebay.co.u...=item43aafe0918


http://www.ebay.co.u...=item2c5c3623c7
  • 0
krysstiann

#100 rmazurek

rmazurek
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Birmingham/Lubartow
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Portfolio
  • KM:273
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:34, 19.03.2012

Witam wszystkich.

Troche odgrzewam kotleta ale odkad kupilem accorda mialem zamiar wymienic moj standardowy odtwarzacz na chinskie navi...
Wlasciwie mialem je dostac na urodziny od zony wiec zaczolem zglebiac temat i okazalo sie ze do diesla nie da rady :k ...

Zaczolem wiec szukac czegos innego - nie zalezy mi na ogladaniu filmow dvd ale mp3 by sie przydalo... Do tego satnav nie przyczepiany do szyby bylby super...

Myslalem nawet o kupnie oryginalnego odtwarzacza/satnav hondy ale poniewaz mam standard sound system za duzy z tym zabawy...

Natrafilem na cos takiego

http://www.ebay.co.u...#ht_4886wt_1156

Jestem na etapie dyskusji ze sprzedawca czy bedzie pasowalo do mojego przedlifta - twierdzi ze bedzie ale poprosil o foto konsoli...

Czekam na odpowiedz...

Co o tym myslicie? Sa do tego jakies alternatywy?

Wiem ze niektorzy z Was pomysla ze to chinskie badziewie ale jakis czas temu kupilem chnskie navi z 7 calowym wyswietlaczem i jako nawigacja sprawuje sie swietnie - uzywalem go na trasie pl- uk kilka razy i nigdy nie zawiodl...
  • 0

#101 radam5

radam5
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:WWY
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:29, 20.03.2012

O fajna rzecz, dyskutuj ze sprzedawcą bo sam o czymś takim myślałem.
Tylko brakuje mi parametrów w opisie.
  • 0

#102 mihail

mihail
  • Forumowicz
  • 152 postów
  • Skąd:Gdańsk
  • Silnik:2,2
  • Wersja:i-cdti
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:23, 20.03.2012

Super gadżet, tylko czy będzie pasowało do radia bez PSS czy tylko do PSS?

Może zakup grupowy??
  • 0

#103 rmazurek

rmazurek
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Birmingham/Lubartow
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Portfolio
  • KM:273
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:35, 20.03.2012

Z tego co do tej pory wyciagnolem od sprzedawcy to bedzie dziallal z obydwoma - podlacza sie go radia jako zmieniarke pod wejscie AUX - cos jak xcarlink ale z wyswietlaczem.

Pasuje do przed i polifta.

Jak bede wiedzial cos wiecej na temat procesora i ramu to napisze.
  • 0

#104 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:02, 20.03.2012

Super bajer. Najnowsze rozwiązanie - mowa o wysuwanym ekranie. No i miejsce jest eleganckie. Widać ekran kątem oka nie odrywając wzroku od drogi. Co do "chińskie badziewie" jako praktyk posiadający od dwóch lat "chińczyka" powiem, że mój egzemplarz w porównaniu do nawigacji dostępnych na naszym rynku (tak tych tanich biedronkopodobnych jak i tych powyżej kilograma PLN) jest demonem szybkości. Zajmuję się tematem troszkę zawodowo i powiem, że radzi sobie z AM jak mało która. Ciekawe co ze sterowaniem - integruje się z autem czy całkowicie osobne urządzenie.
No i niestety przyznać trzeba, że do ekranu daleko. Przy manipulacji na ekranie chylnąć się trzeba porządnie. Ja w VIII muszę oderwać plecy od siedzenia, tu jest chyba jeszcze dalej. Ale ja osobiście tym bym się nie przejmował. Najważniejsze, że widać zmiany na ekranie nawet nie patrząc na niego i śmiało można powyłączać komunikaty głosowe (automatyczne mute w radiu).
Pomyśl jeszcze o tunerze DVB. Coraz bardziej mi się ta opcja podoba (zwłaszcza przy tej ilości programów i coraz mocniejszemu sygnałowi). Powodzonka w zakupie.
  • 0

#105 rmazurek

rmazurek
  • Forumowicz
  • 77 postów
  • Skąd:Birmingham/Lubartow
  • Silnik:3.0
  • Wersja:Portfolio
  • KM:273
  • Paliwo:ON
  • Rok:2013
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:49, 20.03.2012

Odpowiedz od sprzedawcy:
Procek: samsung 6410 , 600 MHz
http://www.samsung.c...et_200804-0.pdf

Ram:128MB
GPS: S3120

Cena ostateczna za urzadzenie+ kamera cofania+ wszystkie potrzebne plastiki+ kurier dhl express - 360 USD
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq