Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (225 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#76 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 22:36, 09.05.2011

Firma Hadron z Warszawy ma to cudo. Dobra firma. Jak mieszkalem w Polsce to robilem z nimi biznesy. Zawsze spoko.
...chyba też kupie sobie.
  • 0

#77 train

train
  • Forumowicz
  • 193 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:06, 10.05.2011

Hmm, też jestem zainteresowany ale najpierw chciał bym posłuchać jak to gra.
Oni są na alledrogo ale z modelem 8 pinowym, model do Hond 14 pinowy mają dostępny tu:
http://www.sklep.had...onda-14pin.html

BALCER, jesteś z Wa-wy, może się zorganizujemy, przy dwóch-trzech może jakiś rabat się ugada i ustali jak to zamontować?
  • 0

#78 loo

loo
  • Forumowicz
  • 57 postów
  • Skąd:wwa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s / executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Kombi / sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:07, 11.05.2011

Tak, tak mieszkam w budynku naprzeciwko ich sklepu ;-)


http://www.sklep.had...onda-14pin.html


Kiedy kupowałem cena była 297 (promo) + 70pln montaż i jako że jestem zadowolony to gadałem już z nimi, Zgodzili się, że osoby z polecenia (klubu) mogą liczyć na rabat.

Jakby co to im przypomnę o sobie ;-).


Oczywiście jak chcecie posłuchać to możemy się umówić. Z czasem u mnie krucho ale dla chcącego...



Co do jakości to HI-FI toto nie jest ale i tak jestem pozytywnie zaskoczony.. Z pewnością lepiej niż x-carlink.
  • 0

#79 jablonvioline

jablonvioline
  • Forumowicz
  • 66 postów
  • Skąd:Olsztyn
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL 7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:09, 11.05.2011

loo, jak masz tego musicboxa zamontowanego? znaczy gdzie on sie znajduje, w którym schowku? Mógłbys podac jego przybliżone wymiary? dzieki.
  • 0

#80 train

train
  • Forumowicz
  • 193 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:12, 11.05.2011

jablonvioline w podanym linku masz namiar na firmę, na pewno podadzą wymiary i opiszą możliwości.
Z uwagi na estetykę podłączenie pewnie takie samo jak w xcarlink - przez schowek pod poduszką pasażera.
Zresztą na jutro jestem z loo wstępnie umówiony, mogę strzelić fotkę jak to wygląda. Co do możliwości to nie wierzę w reklamę, lepiej przetestować osobiście.

 

Sorry, że tak długo ale czasu ostatnio mało...

 

Najpierw zdjęcia.

 

Kolega loo jak widać umieścił musicBox-a w schowku, wystarczy taśma samoprzylepna, obustronna, i sprzęt wisi sobie "na stałe". Montaż wiązki trwał około 10 min do radia PSS.
Dołączona grafika

 

A poniżej jak wygląda. Jak widać mieści się dosłownie w dłoni. Jest bardzo cienki i lekki.
Dołączona grafika

 

Testowałem na swoich utworach i w porównaniu do jakości którą uzyskuje na komputerze gra całkiem całkiem przyzwoicie i rzeczywiście lepiej niż xcarlink - ale ostrzegam że do jakości CD mu daleko (jak wszystkich zresztą MP3).
W sumie decyzja podjęta i pewnie go nabędę w najbliższym czasie :-)

 

Zapomniałem dodać że obsługuje się go jak xcarlinka. Kolega loo twierdzi, że u niego widzi Pena 8 GB, więc pewnie i 16 GB zobaczy. Katalogów CD01, CD02,... może być do 99 i do 99 utworów w każdym katalogu. Testowaliśmy zarówno nasze Peny oraz złącze Jack - bezpośrednio podłączony telefon.


  • 0

#81 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 23:08, 15.05.2011

A utwory, na których testowałeś z jakim bitrate'm były zapisane? Bo może jak się wrzuci 320kbps to jest super.
  • 0

#82 train

train
  • Forumowicz
  • 193 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2,2
  • Wersja:Sport
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:13, 15.05.2011

Sorry, o tym nie pomyślałem, testowałem tylko z bitrate 128 i 160.
Może loo nie się wypowie bo nie mam serca drugi raz go wyciągać o 11-ej w nocy.
  • 0

#83 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 23:16, 15.05.2011

Nieeee no... 128 to w mojej opinii nie da się słuchać. Przynajmniej na sprzęcie, jakim ja dysponuję (nie w samochodzie) Generalnie nie mam plików z tym bitratem bo to jest trochę zbrodnia przeciwko muzyce :mrgreen:
  • 0

#84 loo

loo
  • Forumowicz
  • 57 postów
  • Skąd:wwa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-s / executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Kombi / sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:32, 19.05.2011

A utwory, na których testowałeś z jakim bitrate'm były zapisane? Bo może jak się wrzuci 320kbps to jest super.

 

sorki, długo nie wchodziłem na forum.

 

Musicbox odtwarza 320kbps.i karty pamięci/peny do 32gb

 

katalogów może być 99 ale jest jakaś dziwna jazda z katalogiem numer 10, nie wiedzieć czemu. musze przetestowac na większej ilosci przypadków, na dwóch róznych penach mi go przeskakiwał albo wracał ponownie do numeru 1.

 

Za to z katalogami 12,13,33,43 nie było problemu ;-)

 

Co do jakości to przy mp3 ze słabym bitrate (196) miał problemy z basami, które u mnie na słuchawkach brzmiały ok. Więcej problemów nie stwierdziłem. Jak widzicie na zdjęciach jest toto mniejsze i lżejsze niż xcarlink.

 

...niestety nie odtwarza .flac, których mam sporo ale o tym wiedziałem przed kupnem. Radze sobie bez problemu podpinając telefon z w/w plikami. Właściwie to głównie na aux mi zależało, a że oprócz tego całkiem przyzwoicie mp3 gra to przyjemny bonus.

 

Przyznam się szczerze, że pomimo, że kupiłem toto kilka tygodni temu to nie miałem czasu uczciwie przetestować.

 

Niedługo jadę do Cro będzie czas tym się pobawić. Nie chciałbym audiofila naciągać na taki sprzęt dlatego odnoszę się jedynie w relacji do mu podobnego xcarlinka.

 

Może w weekend posłucham jakiś bardziej wymagających mp. Ale znowu nie mam tych samych na cd więc nie będę miał pewność czy to głośniki nie domagają. W poprzedniej Hani miałem pro-a od fabryki tonów dlatego porównanie całości jakości zestawu audio wypada cieniutko bo musi.

 

btw. Podejrzewam, że Chińskie navi także nie będzie grało wybitnie :lol:


  • 0

#85 BALCER

BALCER
  • Forumowicz
  • 557 postów
  • Skąd:Warsaw/Galway
  • Silnik:20T
  • Wersja:EuroR
  • KM:379
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7R
Reputacja: 12
Dobra

Napisano 17:19, 19.05.2011

No niestety FLACa to jakoś nikt nie chce supportować. Szkoda bo w samochodzie z nawet dobrym audio flaca od CD nie odrówni nawet sędzia EASCA :-)
Braciszek do mnie przylatuje z wizytą za niedługo... no i juz poprosiłem, żeby podjechał i kupił :-) Może nawet juz kupił :-) Także boxa tez będę miał :-)

...a tak w ogóle to dzięki za poświecenie czasu i napisenie tych paru słów o tym ustrojstwie. A juz miałem kupic x-carlinka :-)
  • 0

#86 Rumcyk27

Rumcyk27
  • Forumowicz
  • 570 postów
  • Skąd:OST
  • Silnik:2.0
  • Wersja:K20A6 S-Type
  • KM:???
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 10:19, 15.07.2011

Czy ktoś z Was ostatnio kupował "chińskie cudo",bo po przeanalizowaniu treści dochodzę do wniosku, że warto byłoby zainwestować w coś lepszego niż zwykłe standardowe radio cd bez cd-tekstu (takie właśnie niestety posiadam :-( ), ma ktoś z Was jakąś stronę, na której jest cennik z radyjkami bo już znudziło mi się pytanie chińczyków o cenę itp?? A może ktoś zdecydowałby się zakupić razem ze mną, zbilibyśmy pewnie cenę na przesyłce. W razie "W" na pw.
  • 0

#87 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:16, 24.07.2011

A u mnie sam musicbox jest schowany a w okolicach podłokietnika umieściłem ładnie wyprowadzony port USB, wygląda jak z fabryki.. coś takiego jak na tej aukcji
http://allegro.pl/gn...1727056208.html
  • 0

#88 fart119

fart119
  • Forumowicz
  • 11 postów
  • Skąd:szczecin
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:40, 28.07.2011

witam jestem posiadaczem chinskiego radia które zakupiłem plus do tego otrzymałem kamerkę i kartę 2 gb z mapą co do radia jestem zadowolony co do odtwarzania muzyki zauważyłem że większą ma moc chińskie radio niż fabryczne jeśli ktoś by miał pytania śmiało piszcie w następnym poście prześle wam zdjęcia i filmik co do sterowania z kierownicy wszystko chodzi klimatyzacja 2 strefowa również kamerkę podłączyłem również chodzi uważam że była to dobra inwestycja pozdrawiam
  • 0

#89 brabant

brabant
  • Forumowicz
  • 57 postów
  • Skąd:100lyca
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:16, 05.08.2011

Potwierdzam promocję dla klubowiczów w Hadronie. Taką maszynkę http://www.sklep.had...onda-14pin.html kupiłem u nich w promocji za 280 zł.
  • 0

#90 Tadzio

Tadzio
  • Klubowicz
  • 3067 postów
  • Skąd:Katowice
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 45
Super

Napisano 22:21, 05.08.2011

Witam
Zakupiłem zestaw dwa miesiące temu. Generalnie jestem zadowolony z działania tego zestawu z małymi wyjątkami.
Ale od początku. Jakość plastików w sumie dobra, guziki mogły być matowe, spasowanie radia fatalne, trzeba się sporo namęczyć aby dokładnie pokryło się z załamaniami deski ale to oczywiście do zrobienia. Maskownica z nawiewami zawsze będzie trochę wystawać nad radio bo górny plastik w radiu gdzie wchodzi płetwa maskownicy jest zbyt płytki a nie chciałem zniszczyć radia więc troszkę wystaje. Inny kształt dolnej części ( półokrągły oryginalnie trójkąt ) radia co komplikuje montaż schowka pod radiem który haczy górną częścią zamykanej klapki i trzeba sporo się namęczyć żeby wlazł na swoje miejsce ale też do zrobienia.
Technicznie jakość dźwięku zadowalająca miałem podstawowy zestaw i gra nawet chyba lepiej niż mój stary. Natomiast radio to porażka. brak RDS trzeszczące stacje, brak dostrajania się do stacji podczas jazdy, zanikanie dźwięku.Wymieniałem radio na inne i to samo. Podobno tuner jest do kitu taką informację otrzymałem od importera i nie chciało mi się dalej kombinować z wymianami wiec to zaakceptowałem. Nawigacja działa bardzo dobrze mam wgraną Automapę ale przyjmuje każdą inną, odczt plików z karty SD super. Telefon nie zapamiętuje wybieranych numerów i nie można wgrać książki adrsowej co uważam za duży minus ale zestaw głośnomówiący jest ok. Połączenie z bluetoth bez problemu z każdym urządzeniem. Obsługa z kierownicy działa wybiórczo w różnych wariantach z włączonymi funkcjami radia. Na przykład po włączeniu radia działa głośniej i ciszej, na karcie SD działają wszystkie funkcje itd. podobno to wina oprogramowania i nad tym pracują. Co do temperatury na liczniku to jej funkcje przejmuje radio i zależne od tego jest działanie klimatronika i tak już chyba musi zostać aby poprawnie działał. Ja zdecydowałem się na zamontowanie dodatkowego radia pod kombajnem bo jeżdżąc lubię słuchać radia a to dołączone do zestawy było fatalne, dodam że zamontowałem nawet antenę ze wzmacniaczem myśląc że polepszy to jakość odbioru radia ale byłem w błędzie. Teraz radio jest podłączone pod wejście AUX w kombajnie i gra ok, mam RDS i w sumie jestem zadowolony. Radio dobrałem kolorem podświetlenia pod zegary oryginalne. Schowek zastąpiłem panelem na radio 1DIN z półeczką i tam wyprowadziłem podłączenie pod IPoda. Dołączam parę fotek.
WYSTAJĄCY PANEL NAWIEWU CAŁOŚĆ PO DOPASOWANIU WŁĄCZONA NAWIGACJA GŁÓWNE MENU TELEFON ODTWARZACZ CD [url=Dołączona grafika Shot at 2011-08-06]IPOD[
Dołączona grafika

 

Miałem uszkodzony panel sterowania klimą i nie chciał oddać CD a w serwisie chcieli 4600 za firmowe radio. Na Allegro niby tanie ale nie wiesz co kupisz. W sumie i tak taniej niż firmowe a i funkcji więcej, navi super. Generalnie jestem zadowolony.


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq