Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Drgania kierownicy przy 120 km/h


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
662 odpowiedzi w tym temacie

#76 jaroslavos

jaroslavos
  • Forumowicz
  • 120 postów
  • Skąd:Wielkopolska
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 11:14, 04.07.2011

I jak piwko juz odparowało ? V tec załączony ;) ?
  • 0
individual design

#77 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 11:16, 04.07.2011

jaroslavos, testy byly, drgania nadal sa... lozyska juz zamowilem, zaraz dzwonie do aso sie umowic na wymiane. wymienie od razu lozysko podpory. jak nie pomoze to skopie tego grata:P
  • 0

#78 jaroslavos

jaroslavos
  • Forumowicz
  • 120 postów
  • Skąd:Wielkopolska
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 14:04, 04.07.2011

blackfly, HMM to może, zrobimy mały zlocik i oklepiemy je ;-) a tak poza żartami mam nadzieję, że te łożyska pomogą bo ja też już nie mam pomysłu co wymienić...a z drugiej strony mam juz dość inwestycji w ten samochód :roll:
  • 0
individual design

#79 kryszakowy

kryszakowy
  • Forumowicz
  • 114 postów
  • Skąd:Paryż/Stalowa Wola
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:13, 04.07.2011

jaroslavos, ja zaraz jade do obi po imbusa 13 i wyczyszcze i przesmaruje dokladnie przednie zaciski mozliwe ze to od nich. niby w aso montowali ale im tez nie wolno polegac. tez powiedzialem ze jescze troche sie pomecze, sprobuje te lozyska jak nie pomoze to accord do sprzedania, pradopodobnie bedzie lancer.

Jak coś to jestem chętny na gwincik :)
  • 0

#80 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:19, 04.07.2011

kryszakowy, jak cos to sprzedam go w calosci. juz pacem nie chce mi sie ruszyc przy tym gracie. wczoraj to sie chyba 10 razy motywowalem zanim poszedlem do garazu.
  • 0

#81 kryszakowy

kryszakowy
  • Forumowicz
  • 114 postów
  • Skąd:Paryż/Stalowa Wola
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:28, 04.07.2011

Poco w całości ja wsadził bym ori zawieche i a gwinta sprzedał oddzielnie:) a co do grata to tylko jakies tam bicie ;) wkoncu wyjdzie w praniu nie ma się co łamać
  • 0

#82 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 16:30, 04.07.2011

ja juz nie mam sily do tego ani nerwow. i nie jakies tam bicie bo drgania ale mega drazniace. a gwintu nie chce mi sie wyciagac, za duzo roboty, tak samo jak calej reszty gratow. jak pojdize na sprzedaz to jak jest. moze kola wezme ale to zalezy na co sie zdecyduje jak lancer to zabieram kola jak niemca to z kolami.
  • 0

#83 jaroslavos

jaroslavos
  • Forumowicz
  • 120 postów
  • Skąd:Wielkopolska
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 16:57, 04.07.2011

blackfly, Jeszcze mam nadzieję, że to naprawimy ;) chociaż sam sobie się dziwię.. skąd mam tyle cierpliwości.
  • 0
individual design

#84 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:00, 04.07.2011

jaroslavos, a co Ty juz sprawdziles? magiel masz na pewno ok? bo ja za moj nie jestem pewien... ale z drugiej strony kolo powinno sie prosto toczyc wiec wtedy magiel by nie mial wiekszego znaczenia...
  • 0

#85 jaroslavos

jaroslavos
  • Forumowicz
  • 120 postów
  • Skąd:Wielkopolska
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 17:15, 04.07.2011

blackfly, Ogolnie to juz duzo wymieniłem w tym aucie, zaczynąc od piasty tylniego koła bo pewnego razu zaświecił mi się ABS ... a samego czujnika kupic nie mozna . kolejna rzecz to było sprzęgło wyło czasami przy ruszaniu.... generalnie to wina jakiegoś łożyska była ale wymieniłem wzytsko aby nie rozbierac tego 2 razy... kolejną rzeczą było servo od hamulców ... było nieszczelne i hamulce były słabsze... ech.. a teraz to.... szczerze w żadnym innym aucie nie miałem tylu problemów.... Co zrobiłem z wibracjami.... pierwsze co to zawiozłem auto do ASo i powiedziałem , ze maja to naprawić ... przebadali i powiedzieli ze wszytsko jest ok tylko moje opony biją ... wysłalem opony na gwarancje bo są roczne i juz mam odpowiedz , ze są ok.... nie musiałem ich wsumie wysyłac bo założylem inne i juz wiedziałem ze to nie opony ponieważ było tak samo ale co tam.... Teraz chcę pojechac na doważanie na aucie może to coś da... powiem Ci tak.... Pozostały łożyska... albo jakims dziwnym sposobem tarcza hamuclowa powoduje bicie... chciaz ja wiem że ona bicia nie ma bo mierzyłem.....
  • 0
individual design

#86 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 17:38, 04.07.2011

jaroslavos, tarcze to przy hamowaniu. a o dowazaniu na samochodzie nie chce slyszec bo to bez sensu. zmienie na zimowki i znowu dowazac? i tak po 5 razy w roku jak tylko wymysle nowe felgi? totalny bezsens bo w innych samochodach nie trzeba nic dowazac i jezdza wiec tak samo ma byc u mnie. a masz czas w tym tygodniu zeby wymienic te lozyska? bo u mnie srednio z czasem a nie mam jak oddac im samochodu na caly dzien, zreszta wole przy tym byc bo nie ufam nikomu poza soba.
  • 0

#87 jaroslavos

jaroslavos
  • Forumowicz
  • 120 postów
  • Skąd:Wielkopolska
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 18:06, 04.07.2011

blackfly, Myślę , że w ciągu2 tyg nie dam ady ich wymienic ze zględu na to iż mój zmiennik ma teraz urlop, a tak jak mówisz ja przy każdej wizycie i wymianie czegokolwiek jestem przy samocodzie.... co wiąże się dniem wolnym :) Możesz podać mi linka do tych łozysk co kupiłeś ?
  • 0
individual design

#88 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:12, 04.07.2011

http://www.rufus.pl/...deli-z-abs.html

to sa oem, te same dostaniesz w aso za 450 - 20% (taki rabat dostalem) wiec jakies 360. jeszcze nie pytalem ile wezma za montaz ale mam nadzieje ze w 200 sie zmieszcze razem z ta podpora.

[ Dodano: 2011-07-04, 19:13 ]
a sprzeglo to i mi sie konczy... tzn slychac jak sobie pojekuje przy wolnym ruszaniu no i jest takie cykanie to podobno tlumik drgan te smieszne sprezynki. ale narazie jezdze.
  • 0

#89 jaroslavos

jaroslavos
  • Forumowicz
  • 120 postów
  • Skąd:Wielkopolska
Reputacja: -1
Neutralna

Napisano 18:15, 04.07.2011

masz jeszcze jakieś inne pomysły jeżeli to nie będzie to ? bo to chyba ostatnia rzecz która może powodować takie objawy.... skoro wszytsko innne jest "ok"
  • 0
individual design

#90 blackfly

blackfly
  • Forumowicz
  • 4932 postów
  • Skąd:jastrzebie zdroj
  • Silnik:3.0
  • Wersja:m-pakiet
  • KM:306
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:e92
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 18:17, 04.07.2011

magiel, swoznie, niby luzu nie maja ale zmeczenie materialu. krzywe piasty. a potem od napedu, polosie, przeguby mi zostaly juz tylko 3 do wymiany:D
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq