Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Opinie o naglosnieniu Bose


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
32 odpowiedzi w tym temacie

#31 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 558 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 02:16, 13.11.2010

Ja mam nagłośnienie BOSE w swoim accordzie łącznie z cd w roku 1999 bo z tego mam auto to może i to grało ładnie teraz po upływie 11 lat gra bo gra ale radio alpine z dobrymi głośnikami zagra lepiej. Subufer jak dla mnie nie gra w cale takie pyknięcia jakieś nie ma mowy w ogóle o basie dobrym. Ale jak kto woli


To moze Ci sie przypalil ten subwofer, lub wzmak? Nie mam pojecia, ale u Mnie na org odtwarzaczu i ustawionej glosnosci 20 ladnie gra, nie ma mowy o jakis pyknieciach, chyba ze sluchasz muzyki klasycznej to moze Ci cos pyka?

#32 mareks81

mareks81
  • Nowy
  • 4 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:37, 19.01.2011

Witam ma pytanie czy ktoś może mi powiedzieć jak podpiąć dodatkowy wzmacniacz pod radio orginalne systemu bose bo takie mam zamontowane ale chce poprawić dodając drugi wzmacniacz który napędzi tubę JBL. Podpiołem chinch pod lewe wyjście przedniego głośnika aby uzyskać sygnał wszystko działa z tym że właśnie w tym głośniku mam pogłos i ciszej gra. Pewnie przez to że jest napędzany przez wzmacniacz bose i coś się gryzie. Pod co się podpiąć żeby uzyskać wyjście na wzmacniacz?

#33 grzegorz1982

grzegorz1982
  • Forumowicz
  • 935 postów
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 23:23, 19.01.2011

Proponuje podpiąć się pod kostkę BOSE (czarna) pod wyjście na EQ, tam masz wyjście liniowe 2 kanałow




IPB Skin By Virteq