Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Szarpie i nie można ustawić obrotów F20B6


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Wilu_*

Guest_Wilu_*
  • Guests

Napisano 17:27, 10.10.2011

Narazie trzęsienie silnika ustało. Przyczyna- podparte 2 zawory wydechowe. Chwilowo wydatki z głowy choć za tydzień mam pojechać i sprawdzić czy będą jakieś zmiany w pracy silnika. Ogólnie HAPPY!!! Obroty na poziomie 800 więc już jest bardzo duża poprawa. Żadne kopułki, żadne krokowce. Rozmawiałem z kimś kto ma o tym pojęcie i naprawdę warto zajrzeć do zaworów.

Za tydzień po sprawdzeniu zaworów (mechanik kazał przyjechać na kontrolę) napiszę znów co i jak.


A nie mówiłem że to mogą być zawory :mrgreen:
  • 0

#17 Bulek

Bulek
  • Forumowicz
  • 247 postów
  • Skąd:Chełm
  • Silnik:K20
  • Wersja:Comfort +
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CM1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 18:04, 10.10.2011

Na dodatek dowiedziałem się, że kopułka, przewody WN, świece krokowiec, czyszczenie przepustnicy itd. itp. nie dadzą tyle co prawidłowe wyregulowanie zaworów więc Panowie i Panie zaczynajcie od tego!!! :-D
  • 0

#18 STomasz

STomasz
  • Forumowicz
  • 178 postów
  • Skąd:Olsztyn/Mrągowo
  • Silnik:2,0
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG4
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:45, 10.10.2011

Wiadomo, zawory to podstawa, ale w pierwszym poście napisałeś, że zawory były regulowane więc szukaliśmy innej przyczyny...
  • 0

#19 kowal86

kowal86
  • Forumowicz
  • 319 postów
  • Skąd:WWA
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:54, 10.10.2011

Na dodatek dowiedziałem się, że kopułka, przewody WN, świece krokowiec, czyszczenie przepustnicy itd. itp. nie dadzą tyle co prawidłowe wyregulowanie zaworów więc Panowie i Panie zaczynajcie od tego!!! :-D


i tu Cię zdziwię - wymienione przez Ciebie czynności właśnie MOGĄ dać bardzo dużo w przypadku kłopotów z obrotami.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq