Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Wydech - rozerwana plecionka a wpływ na HO2S - DTC 1

VI

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
48 odpowiedzi w tym temacie

#46 pegal

pegal

    pegal

  • Forumowicz
  • 2038 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 11
Dobra

Napisano 15:54, 30.07.2011

Seth - u Ciebie zamulało na zimnym a ja mam tak samo (ostatnio tragedia) na gorącym silniku. Czy to też może być sprawa sondy? Bo na oprogramowaniu od sterownika LPG widzę, że ona pracuje tylko chyba już ma dużą bezwładność reakcji na skład spalin....
  • 0
MaxLife RULEZ !!!

#47 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4498 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 16:46, 30.07.2011

to ciekawe co z tymi sondami, bo 421 to bym się nie spodziewał, a tu taki wał :bag
bo u mnie 421 wywalała błąd


no nic, ważne że ta 501 gra i buczy :j
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#48 xxxmariusxxx

xxxmariusxxx
  • Forumowicz
  • 608 postów
  • Skąd:Otwock
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:33, 02.08.2011

Witam
PAnowie wczoraj zmienilem oryginalna aczkolwiek juz zuzyta sonde na taka oto : http://www.e-ngk.pl/...a-1952-p-9.html - smiga az milo - wedle tego co mi powiedzial gosc z tego sklepu jest to identyczna sonda jak oryginal - jedyna roznica to brak wtyczki a roznica w cenie kolosalna. Połączenie tej sondy ze stara wtyczka jest sprawą banalną - stad naprawde nie warto placic 325 zł za wtyczke. (467zl - 142zl)
POzdrawiam


Wrzuc kolego jakis manual jak to polaczyles wszystko ( tak jak pisza w instrukcji na te konektrki?) bo ja wlasnie chcialbym wymienic sonde na taka uniwersalna, mimo ze mi nic nie wywala checka, ale auto na zimnym ma drgawki :-P

Jeszcze mam pytanie do Kardasa, moze bedzie pamietal jak zalatwil sprawe z plecionka(lacze elastyczne), gdzies kupowales w jakims sprawdzonym sklepie? Braciak z kolei mowi mi zeby wrzucic uzywke nawet z jakiegos innego auta, kolga ma troche angoli i rozbitkow i podgaduje mnie zeby sie do niego zglosic i cos dobrac pod rozmiar.
Pozdrawiam
  • 0

#49 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4498 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 21:09, 02.08.2011

xxxmariusxxx, plecionkę ogarnął mi spawacz tłumikarz w cenie około 150pln z robotą. Czyli wycięcie i wspawanie nowej,
dobranej po rozmiarze.

Jak trafisz używkę w dobrym stanie to za grosze można wziąć i dać do zrobienia. Lub ucinać śruby, wiercić dziury i samemu sobie wymienić :j
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VI

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq