Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Zmieniarka cyfrowa NVOX

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#46 chrishonda

chrishonda
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:bialystok
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:38, 02.03.2016

Nic tylko sie cieszyc z tego powodu. A nie zacina Ci sie ta zmieniarka, dziala plynnie podczas przeskakiwania kilka utworow?


  • 0

#47 Gwiazdor

Gwiazdor
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:PRUSZKÓW
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:02, 03.03.2016

dosc wolno przezuca utwory. jak klikne pare razy podrzad to chwile łapie. Tak jak by wolno zmienia piosenki. mam z tym problem bo jaj estem abrdzo szybki i jak klikne o 5 utworów dalej to ona włączy o 5 ale chwilke przezuca. jest dośc powolna w działaniu.


  • 0

#48 chrishonda

chrishonda
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:bialystok
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:19, 03.03.2016

Szczerze to ta powolnosc mocno mi przeszkadza, ale to pewnie zalezy tez od szybkosci karty pamieci.


  • 0

#49 Gwiazdor

Gwiazdor
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:PRUSZKÓW
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:22, 03.03.2016

ciezko powiedziec. ja akurat kupiłem pen driva 3 generacji z wejsciem 3.0 dosc drogiego dobrego i szybkiego. I taz niema znaczenia. No to powolne działanie faktycznie jest troszkę wkurzające


  • 0

#50 Gwiazdor

Gwiazdor
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:PRUSZKÓW
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 23:17, 05.03.2016

Idac dalej tropem używania zmieniarki INVOX Dzis miałem dwa razy taka sytuacje ze po wyłączeniu auta i włączenie po około dwóch godzinach zminierka odpalała piosenke i się zawieszła. Niedało nic sie zrobic ani zmienic a ni nic, póżniej zaczełaodtwarzac piosenki po 3 sekundy i wyłączała. Zrestartowałem i było ok ale dzis mi to sie powtórzyło dwa razy. narazie próbuje przed wyłączeniem auta przełączać na radio i puki co jest ok. Fajne nawet urzadzenie ale faktycznie nie działa zbyt poprawnie i ma takie małe fochy


  • 0

#51 chrishonda

chrishonda
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:bialystok
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 13:23, 06.03.2016

No wlasnie te fochy, cos w instrukcji pisze o podlaczeniu dodatkowego zasilania, zdaje sie ze ktos nawet juz to robil na forum, moze nawet w tym watku, ciekawe czy pomaga na te bolaczki.


  • 0

#52 Gwiazdor

Gwiazdor
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:PRUSZKÓW
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 14:29, 06.03.2016

No właśnie koledzy. Czy ktoś z was ma takiej objawy że po odpaleniu auta wiesza sie NVOX i gra piosenka ale nie mozna jej ani zmienić na inną ani nic a w momencie gdy zrobi sie reset to piosenki grają po 3 sekundy i przestaj a i dopiero kilkukrotne wciśniesie guzika na niej pomaga?? Czy ktoś ma coś takiego?? Co z tym zrobiliście?? Wymienialiście na drugą czy jak?? Pomocy bo mamjuż od 4 dni i nie wiem co zrobić


  • 0

#53 pawel-sek

pawel-sek
  • Forumowicz
  • 23 postów
  • Skąd:Stalowa Wola
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 18:44, 06.03.2016

No właśnie koledzy. Czy ktoś z was ma takiej objawy że po odpaleniu auta wiesza sie NVOX i gra piosenka ale nie mozna jej ani zmienić na inną ani nic a w momencie gdy zrobi sie reset to piosenki grają po 3 sekundy i przestaj a i dopiero kilkukrotne wciśniesie guzika na niej pomaga?? Czy ktoś ma coś takiego?? Co z tym zrobiliście?? Wymienialiście na drugą czy jak?? Pomocy bo mamjuż od 4 dni i nie wiem co zrobić

podłączam się do pytania mam takie same objawy jak Gwiazdor co jest przyczyną takiej dziwnej pracy emulatora NVOX. Ahaa też dziś u siebie zauważyłem że po odpaleniu auta do póki nie włączę świateł to emulator działa z startu i się nie wiesza a po włączeniu świateł (Xenon) emulator od razu się zawiesza.


  • 0

#54 Gwiazdor

Gwiazdor
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:PRUSZKÓW
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:11, 07.03.2016

No wlasnie te fochy, cos w instrukcji pisze o podlaczeniu dodatkowego zasilania, zdaje sie ze ktos nawet juz to robil na forum, moze nawet w tym watku, ciekawe czy pomaga na te bolaczki.

A ty tez masz jakieś poblemy i bolączki tematowe?


  • 0

#55 chrishonda

chrishonda
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:bialystok
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 19:04, 07.03.2016

U mnie jest kilka, a mianowicie: wolne przeskaiwanie utworow, przy cofaniu do tylu nieraz urzadzenie traci kontrole i dziwne dzwieki przy przelaczaniu utworow.


  • 0

#56 Gwiazdor

Gwiazdor
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:PRUSZKÓW
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:33, 08.03.2016

Siemka. Widziałem że ty u siebie wymieniałeś wałek rozrządu?? Jakie miałes objawy?? Co sie działo? Skad wiedziałes ze cos nie tak? od dwóch dni mam taki dzwiny dźwiek w silniku słyszalny jak stoisz koło auta. Jak by cos lekko grzechotało, ćwierkotąło troszke. sam nie wiem. Może to to własnie. Nie byłem jeszcze u mechanika ani nigdzie. A ty jakie miałes objawy? Ile zapłaciłeś za ten wałek? ciezki to temat?? jest sie czym martwic?


  • 0

#57 chrishonda

chrishonda
  • Forumowicz
  • 742 postów
  • Skąd:bialystok
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 21:14, 08.03.2016

Nie popadajmy w paranoje, pewnie tylko rolka napinacza swiergocze. Objawy to check i zgasniecie silnika o 2 w nocy, w zime 400 km od domu, takze nie ma sie czym martwic, tylko ze to z innej przyczyny. Ale to temat o Nvoxie. Jak na razie jakos to dziala, juz sie przyzwyczailem. Jak leci po kolei to jest w miare ok, nie bede juz drazyl tematu bo nie mam na to nerwow hehe.

Jesli chcesz wiecej info o walku to pw badz pisz w odpowiednim temacie.


  • 0

#58 Gwiazdor

Gwiazdor
  • Forumowicz
  • 301 postów
  • Skąd:PRUSZKÓW
  • Silnik:2.0
  • Wersja:elegance
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Kombi
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:27, 23.05.2016

Koledzy. Podziele się z wami pewnymi wnioskami. Pisaliśm o tym że ta zmieniarka sie przycina i słabo działa w aucie. od pewnego momentu przestałem zwracać na top uwagę i zorintowałem się że od miesiaca ponad działa zupełnie poprawnie. I co się okazao?? Wygląda na to że ta zmierniarka jak tylko włączysz auto to musi miec whilkę żeby się załadować czy załadować wszystkie utwory bo jak włącze auto nie ważne czy najpierw światła czy co i odczekam chwilkę to dział wszystko zupełnie poprawnie za każdym razem bez namniejszego problemu. A w momencie gdy zaraz po włączeniu próbowałem przełączyć piosenki to się wieszała. To taka moja sugestia


  • 0

#59 Kondi

Kondi
  • Forumowicz
  • 69 postów
  • Skąd:Lubartów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:20, 29.06.2016

Winnym problemów ze zmieniarką NVOX 1086m okazał się u mnie kabel, który łączy ją z radiem. Nie wiedzieć czemu wszystko działa dobrze tylko gdy kabel jest napięty. Ale po rozwiązaniu zagadki zwracam honor - produkt działa tak jak powinien :) . Korzystam z 15 folderów, a pewnie da się wrzucić więcej. 


  • 0

#60 frost

frost
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:małopolska
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sport
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:29, 04.03.2017

Witam. Nvox... - kupiony prawie 2 lata temu. przycinał mi się czasami (zauważyłem że w zależności od temperatury) .. parę razy się poważnie wkurzyłem. Mysłałęm że badziew a jednak...

 

Utwory mam w 30 folderach, w wiekszości zatytuowane  CD001> 001 nazwa.mp3. ale są foldery gdzie wrzuciłem na pałe kilkadziesiąt piosenk i tez działa bardzo płynnie. Miałem problem kiedy na karte/pena z muzyką wrzuciłm jakieś inne pliki. wtedy Nvox sie zawieszał. obecnie jestem z niego zadowolony, nie przycina i bardzo szybko i sprawnie przeskakuje pomiędzy utworami. Jakość karty pamieci pena też ma jakieś znaczenie. wg mnie lepiej kupić karte pamięci i jakiś malutki adapter za pare złotych - nie grzeje się tak jak pen albo korzystać z adaptera na SD - tam mam obecnie.

 

Pozdro


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq