Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

sub w kole zapasowym


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
64 odpowiedzi w tym temacie

#61 hefi

hefi
  • Forumowicz
  • 634 postów
  • Skąd:nmr
  • Silnik:1,8
  • Wersja:s
  • KM:140
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:cg8
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:58, 16.03.2011

witam
pytanko odnosnie tego adaptera rca (cinch)
nalezy go wpiac miedzy radiem a wzmacniaczem (o ile taki u mnie jest, nie mam pss) czy wystarczy tuz przed samymi glosnikami ?
wpinajac sie w system uzyskujemy tylko 2 kanaly - mozemy podpiac wzmak + 2 glosniki lub mostkowac i podlaczyc suba - a w takim razie skad wytrzasnac jeszcze jedna pare aby podlaczyc 2 glos + sub - podlaczyc takie 2 adaptery?? :shock: :k
  • 0

HAMULEC JEST DLA TCHORZY.


#62 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:podlaskie
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Comfort Plus
  • KM:177
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:21, 30.03.2011

Każdy z nas to przerabiał i Ty też chcesz? ;-) W Twoim systemie nie ma wzmacniacza. Nie trzeba kupować konwerterów żeby zrobić tą kupę, wystarczy w kupionym wzmacniaczu podpiąć się w wejścia hi-input. Jakość w jednym i drugim wypadku jest równie niewarta wydanych pieniędzy. Nie w accordzie przy fabrycznym radiu. Jakość natomiast zmieni się na plus jak podłączysz jakiekolwiek radio za 500 zł zamiast fabrycznego, także na fabrczynczym audio. Najlepiej na start zagrają kenwoody bo mają dobre końcówki mocy.
  • 0

#63 dziadek

dziadek
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:Rzeszów, Mielec
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:170
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:23, 31.03.2011

Najlepiej na start zagrają kenwoody bo mają dobre końcówki mocy.


Co to dokładnie oznacza, że mają dobre końcówki mocy?
  • 0

#64 Adas

Adas
  • Forumowicz
  • 59 postów
  • Skąd:podlaskie
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Comfort Plus
  • KM:177
  • Paliwo:PB
  • Rok:2013
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:48, 03.04.2011

Kenwood zawsze sie chwali wysoką mocą wzmacniacza wbudowanego w takim radiu. Ja akurat słuchałem stacji Kenwooda, więc dźwięk był tylko dodatkiem do nawigacji i kamery cofania oraz bluetooth i różnica była naprawdę na plus. System fabryczny jest bardziej kontrolowany i nie ma takich podbić. Niedawno słuchałem też u kolegi z forum radio JVC i też było ładnie, szkoda tylko że przód w ogóle nie gra tak jakby mógł (brak wygłuszenia i głośniki fabryczne).
  • 0

#65 dziadek

dziadek
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:Rzeszów, Mielec
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:170
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:33, 04.04.2011

Wszystko bardzo fajnie. Ale podstawy prawa fizyki to , że na radiu pisze 4 x 55 watt plus jakieś tam chwyt marketingowy Mosfett czy coś w tym stylu to totalna ściema. Majac napiecie 14.4(przy takim sa podawane moce) i od ktorego odejmiemy napiecie nasycenia samego stopnia koncowego ok ~3V 14.4V-3V=11,4V a wiec zostaje nam 11,4V napiecia stalego z czego policzymy sobie teoretyczna moc 11,4/1.41=8V a wiec otrzymujemy 8V na wysjciu wiec 8x8=65/4ohm=16.25W i to naprawdę jest już maxxxxx...
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq