Skocz do zawartości


RODO w HAKP

2,2 icdti Obroty do 2tys na zimnym silniku !!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 06:45, 26.12.2010

hej dolaczam sie do pytan brody ja tez kupilem hanie 2,2 icdti 2004 i mam problem taki ze dziwnie sie zachowuje tzn zaczne od poczatku kupilem na ciepleym silniku rowniez i wydawalo mis ei ze jest ok lecz po 2 dniach slysze ze silnik jakby nie rowno pracoal i cos jakby nazwe to rzezi w reguralnych odstepach czasowych jakby cos ocieralo sie jedno odrugie trwa to chwile a po chwili wraca do normy i powraca ,idac dalej tez mam pcmscana oraz kabel obd2 pozyczylem od kupla z chipem ftdi i taki do niego sciagalem driver ale nie wspolparcuje to chyba z soba po podlaczeniu do gniazda obd zapala sie dioda na kablu program na lapie smoiga ale pozkauje sie komunikat onerface not found zaznaczam ze oczywiscie poustwialem porty com na takie same czyli powinno chulac a tu lipa probowale m tez softu SCANTOLLNET i to samo rowniiez zaistalowalem ten sam sterownik do kabal obd2 ktory koles uzywa w swojej audi wiec kabel powinien byc ok a zong ???Pomozcie bo tak jak kolega broda go..wno wiem o japoncach zawsze mialem paska lun audi :roll: :k moze to wtopa z ta hona za duzo sie naczytalem pozyywow a za malo nagetowow i skusil mnie tez lancuszek zamiast paska ,mialem a6 w1.9 tdi rok 98 i smiagala bez problemow z ponad 200 k lilami na zegarze az do karabolau w ktorym mnie zgnietli prawie !!!!

[ Dodano: 2010-12-26, 06:50 ]
sorry za pisownie mam nadzieje ze sie doczytacie jest 5 z ranca a ja wciaz nie spie szukajac czegos nie chce skrecic za domem w prawo i tam juz zostac hehe :cry:
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq