Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

po regulacji....


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
23 odpowiedzi w tym temacie

#16 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:20, 02.01.2009

musze te kable sprawdzic bo na wolnych obrotach tez czuje od czasu do czasu jak silnik zadrży, kumpel u mnie siedział w aucie i mowił ze u mnie kable sa do wymiany.

Seth w woli wyjaśnienia, u mnie przyspiesza normalnie i płynnie, tylko jak jade z równymi obratami ponieżej 2000 i trzymam gaz równo to potrafi tak lekko przerywać.

#17 Seth

Seth
  • Partner HAKP
  • 5948 postów
Reputacja: 104
Wzorowa

Napisano 16:57, 02.01.2009

Seth w woli wyjaśnienia, u mnie przyspiesza normalnie i płynnie, tylko jak jade z równymi obratami ponieżej 2000 i trzymam gaz równo to potrafi tak lekko przerywać.


Tak czy inaczej u mnie tam nic nie przerywa i nie szarpie :-P

 Zaciski hamulcowe

Serwis Hond i nie tylko, zawory, płyny, hamulce, diagnostyka HDS itp
Opinie o mnie : KLIK


#18 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 14:21, 08.01.2009

Seth w woli wyjaśnienia, u mnie przyspiesza normalnie i płynnie, tylko jak jade z równymi obratami ponieżej 2000 i trzymam gaz równo to potrafi tak lekko przerywać.


Ja rowniez potwierdzam wystepowanie takiego objawu, jest to minimalne i ledwo wyczuwalne.

No i potwierdzam rowniez lekkie szarpniecie przy hamowaniu silnikiem w okolicach
1000-1200rpm. Rozpoczecie dawkowania paliwa do silnika.
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:07, 08.01.2009

Witam wszystkich! ja miałem w swojej hondzie taki motyw jak kupiłem ja.Wiec wymieniłem świece przewody kopułkę i z przerywaniem na takich obrotach ucichło.Ale na wolnych obrotach czuć drgania silnika,pytałem różnych mechaników i zdania są podzelone. jeden mówił ze jest cos z elektryka jakby na wolnych obrotach plewił na któryś cylinder ale wszystko z elektryki wymieniłem!,drugi mówił ze poduszka przednia silnika jest już wybita i temu rusza silnikiem, inny zaś ze może być spowodowanie nie oryginalnym układem wydechowym a ostatnio jak byłem ustawiać gaz to mi gościu powiedzał ze może to być spowodowane wałkiem, że niby któraś krzywka mogła się podetrzeć i ze może tak robić na wolnych obrotach!
i tak to wygląda!
a mam pytanko jeszcze do was przyglądali żeście się swoim silnikom jak pracują na wolnych obrotach???
pozdro dla wszystkich!!!

#20 nikor11

nikor11
  • Forumowicz
  • 62 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:26, 08.01.2009

Ja po kupnie accorda odrazu wiedziałem ze poduszka silnika do wymiany bo strasznie drgało na postoju jak i przy ruszaniu z miejsca,wymieniłem poduszke ale niewiele pomogło,mechanik stwierdził ze skrzynia automatyczna szarpie i wprawia w drgania,pojechałem do speców od automatów-skrzynia w idealnym stanie,w tym tygodniu byłem w ASO na międzyinnymi regulacji zaworów-pomogło!Zero drgań czy szarpań!Dodatkowo wymieniłem przewody WN.Zalecam częstą regulacje zaworków tzn 10-20tys w zależnoścy czy lpg czy benzyna.

#21 Grzehu

Grzehu
  • Forumowicz
  • 80 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 00:07, 12.01.2009

no mnie juz te szarpniecie zaczynaja lekko denerwowac, jutro po jutrze zbadam kable i mam nadzieje ze to ich wina !

#22 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:07, 13.01.2009

witam!dzisiaj wyregulowałem zawory i powiem wam ze silnik jakby troszkę odżył, równiej pracuje jest troszkę zrywniejszy i Vtec stał się bardzej wyczuwalny od 4200 rpm,ale drgania silnika zostały wiec będę się musiał jeszcze zabrać za poduszkę silnika.Orientuje się może ktoś ile kosztuje i gdze mógłbym dostać? Pozdrawiam :-D


no to następny wydateczek bedze mnie czekał :-(

#23 nikor11

nikor11
  • Forumowicz
  • 62 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:12, 13.01.2009

Przednia poduszka silnika tylko w ASO jedyne 250zł :lol:

#24 kiziol

kiziol
  • Forumowicz
  • 504 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:32, 14.01.2009

Albo używana na Allegro - ale jawsze jest jakieś ale :?:

Niby w b.dobrym stanie z auta o małym przebiegu
http://moto.allegro....02.html#gallery
Nareszcie szczęśliwy tatuś - mam zdrowe i silne bliźniaki !!




IPB Skin By Virteq