Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Awaryjne w VI gen.


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
27 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:47, 17.07.2008

Sprawa dotyczy w zasadzie przycisku od świateł awaryjnych. Otóż odkąd pamiętam nie jest ten przycisk u mnie podświetlony (przy włączonych światłach) i ostatnio zacząłem się zastanawiać czy w tym modelu tak jest czy też mam od bardzo dawna przepaloną żarówkę?

#2 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:14, 17.07.2008

hmm...
a to ciekawe :?:

U mnie tez nie jest podswietlony i szczeze jak jezdzilem innym egzemplarzem VI generacji to tez nie widzialem by byl podswietlony.
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#3 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 13:57, 17.07.2008

a wogole podswietlany jest?... mryga tylko jak sie wlaczy swiatla awaryjne...

#4 Murphy

Murphy
  • Forumowicz
  • 79 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:15, 17.07.2008

mryga tylko jak sie wlaczy swiatla awaryjne...

Sorki, ale nie mogę się powstrzymać...

Zapytali blondynkę czy działa kierunkowskaz a ona na to działa - nie działa - działa - nie działa :mrgreen:

A tak na serio to w VII też nie jest podświetlony...

#5 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 15:27, 17.07.2008

hehe :-P niedokladnie przeczytalem :-P :oops:

#6 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 14:55, 18.07.2008

a może ktoś zaglądał do przycisku - jaka jest zbudowany czy jest możliwość go podświetlić?

#7 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 20:29, 18.07.2008

Panowie aż wstyd :oops: Accord nie używa tego przycisku, powinni go wogóle nie montować a jeżeli już to bardzo rzadko :mrgreen: Ja też mało kiedy na niego spoglądam a używam czasami jak staję z dzieckiem na "siku".

Do Adminów, jeżeli mój post nic nie wniósł usuńcie go.

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#8 Murphy

Murphy
  • Forumowicz
  • 79 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:54, 18.07.2008

Panowie aż wstyd Accord nie używa tego przycisku, powinni go wogóle nie montować a jeżeli już to bardzo rzadko Ja też mało kiedy na niego spoglądam a używam czasami jak staję z dzieckiem na "siku".

O Ty..... Ja bardzo często używam tego przycisku w ramach podziękowania za zjechanie z drogi, bo odkąd mam akordzinę jakoś wszystkich ciągnie na prawą stronę drogi.... ;-)
Guest nie zapomnij powiedzieć napotkanym Accordom o www.accordklubpolska.pl...
Murphy's Accord <-Click
LPG: Dołączona grafika

#9 Siwy

Siwy
  • Klubowicz
  • 3775 postów
Reputacja: 10
Dobra

Napisano 22:57, 18.07.2008

Możesz to również zrobić szybko na zmianę raz lewym raz prawym kierunkiem a nie pokazywać, że po wyprzedzaniu na chwilę "zaniemógł" Accordzik ;-) :-D

Całe forum pozdrawia Cię FairFaX.


#10 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
Reputacja: 43
Super

Napisano 23:24, 18.07.2008

awaryjne w hondzie nie założono, aby ostrzegać o awarii hondy tylko o awaryjnych sytuacjach na drodze innych samochodów :ok

#11 MAK

MAK
  • Forumowicz
  • 272 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:22, 19.07.2008

awaryjne w hondzie nie założono, aby ostrzegać o awarii hondy tylko o awaryjnych sytuacjach na drodze innych samochodów :ok


Dokaldnie :)

Na trasie awaryjnych uzywa sie gdy musisz nagle i ostro hamowac i wlasnie w ten sposob ostrzegasz wszystkich za toba o niebezpieczenstwie. Jest to przyjete juz na calym swiecie :-)
Co nowsze autka nackane elektronika maja juz cos takiego ze jesli depniesz po hamplach to czujniki uruchamiaja swiatla awaryjne.

Dziekowac powinno sie wlasnie na przemian, raz lewym raz prawym kierunkiem :ok

Ja osobiscie nie uzywam tego przycisku przy defektach :-) Natomiast nigdy nie wiadomo kiedy samochod moze posluzyc jako tarcza przed innymi kierowcami.
Jestem Ratownikiem i zawsze zaslaniam sie samochodem ochronic wlasna skore.
Choc jesli mojej Hani by sie cos stalo to chyba bym sie zaplakal :cry:
>>> Accord by MAK <<<

Przerabiam S na type ES-R :mrgreen:

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:58, 19.07.2008

Na trasie awaryjnych uzywa sie gdy musisz nagle i ostro hamowac i wlasnie w ten sposob ostrzegasz wszystkich za toba o niebezpieczenstwie.


Dokładnie tak, często mam takie sytuacje, jeżdżę trasą gdzie czesto jest korek a ktoś pędzący za mną widząc że hamuje chce wyprzedzać ale nie ma gdzie, no chyba że w tira stojącego przedemną...

Możesz to również zrobić szybko na zmianę raz lewym raz prawym kierunkiem


Jeżeli chodzi o względy estetyczne to nawet to ładniej wygląda. :-)

#13 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 11:20, 21.07.2008

Ja różnie dziękuję za ustąpienie, jak ma antenkę to przez CB a jak nie to czasami awaryjne a czasami kierunki na zmianę. W sumie nie ważne jak się dziękuje a chodzi o sam fakt, że ktoś zadał sobie trud aby nas puścić bo to jednak jak by nie patrzył nie stało się jeszcze standardem i zdarza się z rzadka.

#14 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 12:26, 22.07.2008

Przycisk ten jest podswietlany, ale jak mowi pewien dow*cenzura* na jego temat, zarówka do niego
przepala sie zaraz po wyjezdzie z fabryki.
Podobna sytuacja jest z zarowka w popielniczce, tez niewielu wie ze jest ona podwietlana, a to
dlatego ze bardzo czesto sie przepala.
U mnie nie dziala podswietlenie przycisku, dziala swiatelko w popielniczce.

Wracajac do tematu, ktory de facto nie jest o swiatlach awaryjnych jak co niektorzy nie zdarzyli
zauwazyc, a o tym przycisku. :evil:
Jesli masz zgrabne rece to wymiana zarowki moze odbyc sie poprzez ten przycisk.
Trzeba go scisnac czyms waskim i wyciagnac, wtedy mamy dostep do zarowki, ograniczony.
Dla bardziej doswiadczonych rozkrecenie deski.

Pozdrawiam. :B
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#15 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 12:42, 22.07.2008

rozkrecenie deski polega na wykreceniu 3 srubek nad zegarami... reszta na zatrzaski... nic trudnego :-)




IPB Skin By Virteq