Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Co to jest za rurka ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 jajcarzd1

jajcarzd1
  • Forumowicz
  • 142 postów
  • Skąd:Przemyśl
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:27, 01.09.2010

Połącz kawałkiem innej rurki grubościennej na kawałku rurki metalowej ciasno i będzie O.K. tam nie ma dużego podciśnienia .Tak mam w w innym aucie bo kuna wchodziła pod maske i przegryzała przewód podciśnieniowy kilka tazy . Ja kupiłem w Praktikerze rurkę cieńszą od orginalnej i na siłę wcisnąłem w środek tej przegryzionej łącząc jej końce .(rurka do pompki powietrza w akwarium). Tak mam ponad rok i działa .


Heh zwierzaki mówisz ostro atakowały :) No ja kiedyś też tak w innym aucie robiłem, w rurkę od nagrzewnicy wstawiałem kawałek rurki metalowej jako łącznik. Zobaczymy jak znajdę nową to wstawię a jak nie to będe reperował tą
  • 0

#17 ciechann

ciechann
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Ełk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:39, 21.12.2010

Witam Panów.
Mam pytanie. O ile zdążyłem się zorientować, samochód kolegi zapala bez problemu? Mimo tej przerwanej rurki? Czy może ona (ta przerwana rurka) być powodem nieodpalania? W niedzielę zrobiłem 250km trasy, wczoraj rano normalnie pojechałem do pracy, niestety o 15 accord już nie chciał gadać, po kilku próbach podniosłem maskę i ta właśnie rurka wpadła mi w oko. Zamarznięcie paliwa wyeliminowałem bo teraz jest tylko -4 stopnie. I nie wiem... Jakkolwiek pozdrawiam klubowiczów i niezrzeszonych.
  • 0
Honda chłopie

#18 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 09:45, 21.12.2010

określ co znaczy "nie chciał gadać"

- kręci, ale nie pali,
- nie kręci tylko sobie cyka
- cisza
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#19 ciechann

ciechann
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Ełk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:04, 21.12.2010

oczywiście,
kręci, ale nie pali
  • 0
Honda chłopie

#20 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 10:14, 21.12.2010

no to dwie rzeczy do sprawdzenia,
- czy podaje paliwo?
- czy jest iskra na świecy?
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#21 ciechann

ciechann
  • Nowy
  • 4 postów
  • Skąd:Ełk
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:44, 22.12.2010

Witam.
Dzięki za zainteresowanie tematem. Znalazłem przepalony bezpiecznik 50A [wg opisu Ignition]. I to by wyjaśniało sprawę. Niestety, sprawdzę to dopiero jutro, bo rzecz jasna w moim pięknym mieście w połowie sklepów nie wiedzieli co to wogule jest, więc w jednym w którym wiedzieli co to, można mieć, ale tylko na zamówienie. Pytanie zachodzi, czemu bezpiecznik zadziałał? Ale to już nie jest ani ten temat, ani dział. Pozdrawiam.
  • 0
Honda chłopie




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq