Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Problem z kodowaniem pilota VI


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
60 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:32, 28.10.2010

Mi zajelo do dokladnie 1 minute :mrgreen: Zrobilem wszystko tak jak z pierwszego postu, jednak powtorzylem wszystko nie 3 a 4 razy i pilot dziala pieknie. Dziekuje za instrukcje :ok
Pozdro...
  • 0

#17 snajper0101

snajper0101
  • Forumowicz
  • 325 postów
  • Skąd:Jaworzno
  • Silnik:1.8
  • Wersja:jednorazowa, niepowtarzalna
  • KM:a kto to wie
  • Paliwo:PB
  • Rok:1998
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:19, 28.10.2010

mam pytanko
mam centralny zamek, ale nie mam pilota. Musze kupic orginalny na acco czy moze byc jakis inny zeby go zakodowac??
  • 0

#18 Hondomaniak

Hondomaniak
  • Forumowicz
  • 25 postów
  • Skąd:Lubin
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:38, 28.10.2010

Film

  • 1

#19 Salvius

Salvius
  • Forumowicz
  • 306 postów
  • Skąd:DW/DL
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:33, 28.10.2010

Jeżeli kupię inna używana centralkę od zamka centralnego niż mój pilot czy też będzie można przyuczyć go do tej centralki?
  • 0
Landi Renzo Omegas
Od jakiegoś czasu czuję,że budzi się we mnie zwierzę. Boję się tylko, że to leniwiec.

#20 Hondomaniak

Hondomaniak
  • Forumowicz
  • 25 postów
  • Skąd:Lubin
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 09:20, 29.10.2010

Jak zaprogramowac pilota z dodatkową funkcją "PANIC"?
  • 0

#21 Salvius

Salvius
  • Forumowicz
  • 306 postów
  • Skąd:DW/DL
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:33, 09.01.2011

Odgrzeję temat.
Dokupiłem drugi pilot i teraz chciałbym go też przeprogramować, tak by mieć dwa działające, jak to zrobić?
Czy te czynności wykonywać na raz w obu pilotach od początku programowania?
Czy może na samym końcu wykonać to co napisał GRZEGORZ 1982 -
-"po usłyszeniu siłownika masz 9s na dociśniecie przycisku pierwszego pilota trzy krotnie, jak masz więcej pilotów niz 1 a miej niz 3 bo tyle tylko można, dociskasz odpowiednio dla dwóch pilotów jednym dociskasz 2 i drugim 1 a dla 3 pilotów każdym dociskach po razie".
Dzieki za podpowiedzi
  • 0
Landi Renzo Omegas
Od jakiegoś czasu czuję,że budzi się we mnie zwierzę. Boję się tylko, że to leniwiec.

#22 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 07:39, 10.01.2011

Jak zaprogramowac pilota z dodatkową funkcją "PANIC"?

to jest pewnie pilot USA i on działa na innej częstotliwości więc to jest całkiem inny alarm

po usłyszeniu siłownika masz 9s na dociśniecie przycisku pierwszego pilota trzy krotnie, jak masz więcej pilotów niz 1 a miej niz 3 bo tyle tylko można, dociskasz odpowiednio dla dwóch pilotów jednym dociskasz 2 i drugim 1 a dla 3 pilotów każdym dociskach po razie".


naciskasz na przemian guziki na pilotach aż siłowniki przestaną działać....
  • 0

#23 grzechh

grzechh
  • Forumowicz
  • 537 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CRV ES
  • KM:150 147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:RE5 CG9
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 19:43, 27.01.2011

Panowie mam pytanie a nie chciałem zakładać nowego tematu. No więc gdzie mogę porównać w aucie numer pilota z otwieranie bagażnika do mojego centralnego czy podejdzie, chodzi o pilot z tej aukcji - http://allegro.pl/pi...1429550985.html
  • 0

Long May You Ran


#24 Salvius

Salvius
  • Forumowicz
  • 306 postów
  • Skąd:DW/DL
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:51, 27.01.2011

Panowie mam pytanie a nie chciałem zakładać nowego tematu. No więc gdzie mogę porównać w aucie numer pilota z otwieranie bagażnika do mojego centralnego czy podejdzie, chodzi o pilot z tej aukcji - http://allegro.pl/pi...1429550985.html


Otwórz swój pilot i tam w środku jest numer. A jeśli nie masz pilota to musisz zdemontować schowek od strony pasażera tak jak do wymiany filtra kabinowego i po lewej stronie znajduję się centralka. Ona jest czarna z zieloną 7 pinową wtyczką.
Numer powinieneś mieć napisany na górze.
Do zamka z otwieraniem bagażnika ma być na centralce G8D-458H-B
A w pilocie powinieneś mieć G8D-458H-A
  • 0
Landi Renzo Omegas
Od jakiegoś czasu czuję,że budzi się we mnie zwierzę. Boję się tylko, że to leniwiec.

#25 grzechh

grzechh
  • Forumowicz
  • 537 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.0
  • Wersja:CRV ES
  • KM:150 147
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:RE5 CG9
Reputacja: 5
Neutralna

Napisano 19:58, 27.01.2011

Salvius właśnie pilota nie mam. No to pozostaje mi zdemontowanie schowka. Czyli ten z aukcji z numerem G8D-345H-A nie podejdzie jak coś? :-/
  • 0

#26 sayan

sayan
  • Forumowicz
  • 25 postów
  • Skąd:Hrubieszów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2002
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:01, 31.05.2011

u mnie było dokładnie tak samo, po całej procedurze było słychać jakąś reakcje. Ale jak wyjmowałem kluczyk to już nic się nie działo. I w końcu kumpel mi podpowiedział że po tej reakcji nie wyciągam, nie przekręcam kluczyka tylko naciskam jeszcze raz ten przycisk na który zareagowały siłowniki. Wyjąłem kluczyk i wszystko działało, a też męczyłem się dużo z programowaniem. Popróbuj na kilka sposobów może się uda. powodzenia

Czy po naciśnięciu pilota na końcu 3 razy, resztę etapów powtarzamy jeszcze dwa razy?
  • 0

#27 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 postów
  • Skąd:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 06:51, 01.06.2011

Czy po naciśnięciu pilota na końcu 3 razy, resztę etapów powtarzamy jeszcze dwa razy?

Salvius napisał/a:
po usłyszeniu siłownika masz 9s na dociśniecie przycisku pierwszego pilota trzy krotnie, jak masz więcej pilotów niz 1 a miej niz 3 bo tyle tylko można, dociskasz odpowiednio dla dwóch pilotów jednym dociskasz 2 i drugim 1 a dla 3 pilotów każdym dociskach po razie".

naciskasz na przemian guziki na pilotach aż siłowniki przestaną działać....


  • 0

#28 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:07, 26.09.2011

Chlopaki mnie sie udało znalesc pilota o numerze OMRON G8D-452H-A, zgodnie z przedstawionymi wskazowkami niestety nie udało mi sie zakodowac pilota. Moze jest jakis inny sposob do Acco 99
  • 0

#29 daro2004

daro2004
  • Forumowicz
  • 87 postów
  • Skąd:koplany
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:28, 06.01.2012

I lipa w siłownikach coś tam pyka ale nie działają po czwartym razie włączenia stacyjki.Po wyjęciu kluczyka pilot nie działa.Normalnie masakra. :k :k :k
  • 0

#30 figo

figo
  • Forumowicz
  • 308 postów
  • Skąd:Radom/Wawa
  • Silnik:F20
  • Wersja:ES
  • KM:147
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG4
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:04, 06.01.2012

I lipa w siłownikach coś tam pyka ale nie działają po czwartym razie włączenia stacyjki.Po wyjęciu kluczyka pilot nie działa.Normalnie masakra. :k :k :k


Jak usłyszysz to pyknięcie w siłownikach, to po sekundzie naciśnij jeszcze raz ten sam przycisk który przyciskałeś i powinno być ok. Jak dobrze pamiętam to też się z tym męczyłem, robiłem wszystko z manualem, opisem innych i dupa. Ale po wszystkim nacisnąłem przycisk jeszcze raz i zadziałało. Spróbuj.
  • 0

HondaRadom / WolaTeam

usaccord.pl





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq