Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Tłumik środkowy Accord vii 2.0

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jokerit

Jokerit
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Skarżysko-kamienna
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:51, 17.11.2023

Cześć. Proszę wszystkich zorientowanych o pomoc . Jakie są  i czy są różnice między tłumikami środkowymi  Accorda Vii Tourer 2.0 a Accorda Vii Tourer 2.4 ? Pytam ponieważ nie znalazłem w kraju nowego zamiennika do 2.0 podczas kiedy do 2.4 jest ich dużo. Budowa zewnętrzna i wymiary na zdjęciach wydają się być te same.


  • 0

#2 kryniek

kryniek
  • Forumowicz
  • 97 postów
  • Skąd:Węgrów
  • Silnik:2,0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 22:08, 17.11.2023

Rzeczywiście jest problem z dostępnością jak piszesz. Ja wymieniałem jakoś latem b.r. jeszcze oryginalny i kupiłem od 2,4. Średnica rur jest większa ale to nie przeszkadza. Oryginał jest w jednym kawałku a zamiennik skręcany obejmą w dwóch częściach . Wieszaki pasują p&p. Dokupywałem  dwie flansze do wspawania o różnej średnicy wewnętrznej do połączenia z tłumikiem końcowym bo jest jeszcze OEM w całkiem dobrym stanie. Trzeba też dokupić śruby i uszczelki do połączenia flansz albo dociąć z klingierytu oraz dokupić pastę uszczelniającą do wydechu, polecam Fischer Automotive.

Robiłem sam ale jeśli będziesz szedł tym tropem to bez migomatu się nie obejdzie.

kupiłem na Alledrogo od użytkownika PAMAKU , producent Edex


Użytkownik kryniek edytował ten post 22:15, 17.11.2023

  • 1
Stag 300 Premium, KME Silver, Hana Gold, wlew pod klapką, zb. 55 l

#3 Jokerit

Jokerit
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Skarżysko-kamienna
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:09, 18.11.2023

Rzeczywiście jest problem z dostępnością jak piszesz. Ja wymieniałem jakoś latem b.r. jeszcze oryginalny i kupiłem od 2,4. Średnica rur jest większa ale to nie przeszkadza. Oryginał jest w jednym kawałku a zamiennik skręcany obejmą w dwóch częściach . Wieszaki pasują p&p. Dokupywałem  dwie flansze do wspawania o różnej średnicy wewnętrznej do połączenia z tłumikiem końcowym bo jest jeszcze OEM w całkiem dobrym stanie. Trzeba też dokupić śruby i uszczelki do połączenia flansz albo dociąć z klingierytu oraz dokupić pastę uszczelniającą do wydechu, polecam Fischer Automotive.

Robiłem sam ale jeśli będziesz szedł tym tropem to bez migomatu się nie obejdzie.

kupiłem na Alledrogo od użytkownika PAMAKU , producent Edex

Dziękuję bardzo za wyczerpującą i bardzo pomocną odpowiedź. Tak właśnie znalazłem ten tłumik u sprzedawcy Pamaku , nie dysponuję jednak odpowiednim zapleczem sprzętowym  więc rezygnacja . Czekam dalej ( już 3 tygodnie ) na cały układ wydechowy dokładnie do 2.0 który ma przyjść z Finlandii  za jedyne 1649 . THX !!!


  • 0

#4 wolek

wolek

    Partner HAKP

  • Partner HAKP
  • 4965 postów
  • Skąd:Wawa i Nowy Dwor Maz
  • Silnik:2.4
  • Wersja:TypeS
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 94
Wzorowa

Napisano 09:40, 19.11.2023

Dziękuję bardzo za wyczerpującą i bardzo pomocną odpowiedź. Tak właśnie znalazłem ten tłumik u sprzedawcy Pamaku , nie dysponuję jednak odpowiednim zapleczem sprzętowym  więc rezygnacja . Czekam dalej ( już 3 tygodnie ) na cały układ wydechowy dokładnie do 2.0 który ma przyjść z Finlandii  za jedyne 1649 . THX !!!

 

 

jak dobrze ze mam 3 oryginalne wydechy do CM1 na półce na magazynie bo widze że temat robi się deficytowy. 


  • 1

#5 Jokerit

Jokerit
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Skarżysko-kamienna
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:14, 20.11.2023

jak dobrze ze mam 3 oryginalne wydechy do CM1 na półce na magazynie bo widze że temat robi się deficytowy. 

... czy może na sprzedaż ?


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq