Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Navi


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 mar_kow

mar_kow
  • Forumowicz
  • 78 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:00, 01.08.2009

Jeżeli nie czytaliście tego: === L I N K === - może się przyda... ;-) . Problem po podmianie plików mapy Polski z nowej wersji do starszej softu jest taki że nie wyświetla polskich liter miejscowości. Osobiście mając smartfon z automapą - używam przeważnie tego, bo mapa jest znacznie dokładniejsza (ver. 5.5.3). No i użytkownicy "legalnej" wersji automapy muszą uważać na kontrolę policji. Wystarczy wyświetlić plik "o mapie" gdzie właścicielem jest np. stronka peb.pl żeby policja zabrała nam sprzęt...
Jak na razie zadowolony...:)

#17 mlun

mlun
  • Forumowicz
  • 1,811 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:53, 16.08.2009

Powiedzcie mi na jakiej zasadzie to działa że nie ma polski i spisu miast? Żeby trase wybrać to trzeba znaleźć sobie normalnie to miasto na mapce i je zaznaczyć i dopiero wtedy navi wyznaczy nam trase?

#18 mar_kow

mar_kow
  • Forumowicz
  • 78 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:41, 16.08.2009

Powiedzcie mi na jakiej zasadzie to działa że nie ma polski i spisu miast?[...]


Po prostu - pomniejszając skalę do minimum na wyświetlaczu mamy zarys krajów europejskich. Mapy których krajów mamy są po prostu kolorowe, tych których nie mamy są tylko obrysowane. Nic nie da wybranie miasta - na spisie nie będzie jego nazwy. Można wyedytować mapy z serii 3.xx gdzie jest Polska i dołączyć do softu 2.xx. Wypalić płytkę - podobno działa. Mam co prawda wszystko co potrzeba ale nie kombinowałem - automapa i tak jest dokładniejsza...
Jak na razie zadowolony...:)




IPB Skin By Virteq