Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie

Navi


Ten temat został zarchiwizowany. Oznacza to, że nie możesz dodać do niego odpowiedzi.
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:29, 06.12.2008

Poszukuje kopi zapasowej plyty DvD do Hanki `05 najlepiej ver od 2.01 do 3.23

#2 andref24

andref24
  • Forumowicz
  • 113 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 08:47, 09.12.2008

A to wersje od 3.xx pójdą w Twojej navi? Bo z tego co czytałem to w Accordach sprzed faceliftingu działają tylko wersje 2.xx.

andref


#3 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:09, 09.12.2008

Czytalem na roznych forach ze jest taka mozliwosc zainstalowania nowszej wersji niz ta ktora posiadam(2.01) ale maxymalnie moze to byc 3.23 kazda kolejna ma juz wpisane obsluge bluetooth wiec mozna sobie namieszac najsmieszniejsze jest to ze na stacji Aso w Uk sprzedawca probowal mi na sile wciasnac plyte najnowszym oprogramowaniem twierdzac ze wszystko bedzie chodzic a i odnosnie tego liftingu ile wkoncu VII gen accordow miala tych liftingow z tego co mi wiadomo to 3 ale roznice byly tylko takie ze przedni grill zostal zmieniony oraz 3gen otrzymala opcje bluetooth ale czy cos jeszcze ?

#4 andref24

andref24
  • Forumowicz
  • 113 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:37, 10.12.2008

Aha, to ja czytałem (na forum Hondy), że chodzą tylko wersje 2.xx, ponieważ tych nowszych 3.xx dwupłytkowych z polską mapą to czytnik DVD nie ciągnie i podobno nawet niektórzy to sprawdzali. Jedyne co udało się komuś odpalić to wersję 2.08. Ja tez mam wersję 2.01, więc jakby się okazało, że pójdzie jakakolwiek wersja 3.xx to licze na info. Facelifting to chodzi o ten w 2006 roku gdzie zmienił sie grill i inne jeszcze rzeczy.

Wersję 3.23 niedawno ktoś sprzedawał na allegro i dość tanio poszła, ale pisał że nie pasuje do systemów 2.xx:
http://www.allegro.p...?item=468828944

andref


#5 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:21, 10.03.2009

Mapy z serii 3.XX czyli 3.05 - 3.23 działają tylko w accordach po lifcie z 2006r.
Jeśli twoja navi miała mapy serii 2.XX nie będzie czytała płyt seri 3.XX

http://peb.pl/inne-s...zie-accord.html

Pozdr

#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:19, 01.04.2009

Czy dobrze zrozumiałem, że w wersjach 2.xxx mapy Polski nie uświadczę?

#7 andref24

andref24
  • Forumowicz
  • 113 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:49, 01.04.2009

Czy dobrze zrozumiałem, że w wersjach 2.xxx mapy Polski nie uświadczę?


Tak, najnowsza jest chyba wersja 2.08 i tam nie ma mapy Polski z tego co wiem. Ogólnie chyba chodzi o to, że wersji sprzed liftu nie było na Polskę z navi tylko na inne kraje zachodnioeuropejskie, a te co mają navi to są sprowadzane, więc zapewne dlatego nie ma w nich mapy Polski.

andref


#8 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:54, 01.04.2009

Czy dobrze zrozumiałem, że w wersjach 2.xxx mapy Polski nie uświadczę?


Tak, najnowsza jest chyba wersja 2.08 i tam nie ma mapy Polski z tego co wiem. Ogólnie chyba chodzi o to, że wersji sprzed liftu nie było na Polskę z navi tylko na inne kraje zachodnioeuropejskie, a te co mają navi to są sprowadzane, więc zapewne dlatego nie ma w nich mapy Polski.


True true

#9 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 09:12, 02.04.2009

Dzięki.
To trochę lipa właściwie. A film na tym chociaż da się obejrzeć, czy to tylko taki ładnie wyglądający, acz bezużyteczny w Polsce element? Chodzi mi o jakieś inne zastosowania tego wyświetlacza niz navi.

#10 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 09:15, 02.04.2009

Dzięki.
To trochę lipa właściwie. A film na tym chociaż da się obejrzeć, czy to tylko taki ładnie wyglądający, acz bezużyteczny w Polsce element? Chodzi mi o jakieś inne zastosowania tego wyświetlacza niz navi.


Taki tylko fajny panel od radia i klimy masz.

Mozna to przerobic, tzn dolozyc blitzsafe i wyswietlac obraz z zewnetrznego zrodla:
http://blitzsafe.com...-2/prod_70.html

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#11 Nuku

Nuku
  • Forumowicz
  • 67 postów
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:48, 02.04.2009

cena jest powalająca :[ nie ma jakiegoś zamiennika ?

#12 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 18:01, 02.04.2009

Jest zamiennik.Kosztuje 500 zeta .Trzeba tylko sie wpiac w odpowiednie przewody od czytnika i pod zasilanie.Dostepny www.naviservice.com.pl

#13 andref24

andref24
  • Forumowicz
  • 113 postów
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 20:35, 03.04.2009

Dzięki.
To trochę lipa właściwie. A film na tym chociaż da się obejrzeć, czy to tylko taki ładnie wyglądający, acz bezużyteczny w Polsce element? Chodzi mi o jakieś inne zastosowania tego wyświetlacza niz navi.


Standardowo bez żadnych przeróbek to filmu na tym nie obejrzysz, czytnik DVD czyta tylko płytki navi hondy i tylko w wersjach 2.xx i nic więcej nawet żadnych płyt audio, do audio jest oddzielne wejście zmieniarki. Pozatym co kilka lat czytnik DVD trzeba czyścić, ponieważ z czasem zbiera się brud na laserze i przestaje czytać nawet oryginalne płytki navi. Ja jak kupiłem auto to pierwsze co to rozebrałem konsolę wyjąłem czytnik DVD i przeczyściłem laser, bo nawet oryginalną płytkę czytał mi dopiero za którymś razem.
Można przerobić odpowiednio układ, aby podłączyć pod ten ekranik inny czytnik DVD lub inną jednostkę do navi np. z automapą ale trochę to kosztuje.
Ja osobiście mam oddzielną navi przenośną i z niej korzystam.

andref


#14 Mikolaj

Mikolaj
  • Forumowicz
  • 3396 postów
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:45, 03.04.2009

andref24, wpadnij w koncu na spota moze ;-)
Sorry za offtopa.

Accord i-CTDi Sport Sedan 2007
Jazz 1.4 ES 2002
CB600F Hornet 2009


#15 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:10, 31.07.2009

Pozatym co kilka lat czytnik DVD trzeba czyścić, ponieważ z czasem zbiera się brud na laserze i przestaje czytać nawet oryginalne płytki navi. Ja jak kupiłem auto to pierwsze co to rozebrałem konsolę wyjąłem czytnik DVD i przeczyściłem laser, bo nawet oryginalną płytkę czytał mi dopiero za którymś razem.


wlasnie tez zapralem sie za czyszczenie ale po ponownym odpaleniu, navi zdechła kompletny brak reakcji. Czy powinienem cos zrobic po ponownym podłączeniu navi, nie wiem zresetowac komputer tak jak w pececie :-/ Czy po prostu dałem ciala i musze kupic nowe DVD dzieki za odp




IPB Skin By Virteq