Skocz do zawartości


RODO w HAKP

mniejsza szpara w prawym kole jak w lewym.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
44 odpowiedzi w tym temacie

#16 cmlcorp

cmlcorp
  • Forumowicz
  • 196 postów
  • Skąd:Aylesbury/Pyrlandia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type R
  • KM:212
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CH1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:21, 22.03.2011

mowie nowki tyle ze pod ATR

ale że co? z ASO je weźmiesz?


Pamiętaj, że to wszystko tylko moje zdanie.


Dzieki wogole za komentarze, Z ASO albo z zamienniki ale pod ATR, wolalbym zamienniki, ale zobaczymy co pokaze diagnostyka u "ponoc" dobrego goscia i to zawazy nad wszystkim.

V12 - dzieki wielkie, bede polowal na takie
  • 0

#17 pietras007

pietras007
  • Forumowicz
  • 83 postów
  • Skąd:wwa/wn
  • Paliwo:PB
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 23:12, 22.03.2011

- amory ( od ATR jak zapasuja) - po co Ci jakieś zużyte trupy z przelotem pewnie koło 200kkm? Kup nowe Kayaby excel-g - koło 1k pln wydasz
- sprezyny (ATR) - po co? to już lepiej jakieś lekko obniżające -20/-30mm, niż znowu używane z przelotem pewnie 200kkm

- stabilizatory - to nie kup teraz nowych gumek do swoich starych stabilizatorów, bo nie będą pasować do tylnego z ATRa

- Laczniki, gumki itd- jak już szalejesz to i górne wahacze, oraz sworznie w dolnym


Dzieki Kardas, Laikowi zawsze sie przyda troche madrosci zachwycic od szpecy,
ale w woli wyjasnienia, mowiac od ATR, mowie nowki tyle ze pod ATR a nie 1.8, amory masz w sumie racje, co mi tam, poszukam czegos dobrego za dobra kase. z obnizeniem to powiem Ci, ze sie zastanawiam,
wahacze i sworznie, pomysl dobry, tylko wahacze kurna kosztuja, sworznie na bank poleca i beda nowe.
czekam jeszcze zeby sie kolega "kosmos" do mnie odezwal bo dal mi cynk ze ma wydech od ATR - wydech mi geniusze spaprali, mam zerwana srube na mocowaniu do kolektora - chwala bogu kolektor jest ok.


Zamiennik wahacza gornego Yamato 300 zl/sztuka.


A to ciekawe, ja płaciłem ostatnio 180 sztuka.
  • 0

#18 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 23:14, 22.03.2011

a ja milion pięćset sto dziewięćset, jak dajecie ceny to napiszcie chociaż skąd braliście :om:
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#19 cmlcorp

cmlcorp
  • Forumowicz
  • 196 postów
  • Skąd:Aylesbury/Pyrlandia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type R
  • KM:212
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CH1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:25, 22.03.2011

a ja milion pięćset sto dziewięćset, jak dajecie ceny to napiszcie chociaż skąd braliście :om:


Znow celna uwaga, Polac mu!

Ja i tak bede musial polowac po UK, bo w PL bede we wrzesniu albo w pazdzierniku a z trzesacym autem 3 raz nie chce smigam 1400km
  • 0

#20 V12

V12
  • Forumowicz
  • 583 postów
  • Skąd:Essen
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 01:02, 23.03.2011

- amory ( od ATR jak zapasuja) - po co Ci jakieś zużyte trupy z przelotem pewnie koło 200kkm? Kup nowe Kayaby excel-g - koło 1k pln wydasz
- sprezyny (ATR) - po co? to już lepiej jakieś lekko obniżające -20/-30mm, niż znowu używane z przelotem pewnie 200kkm

- stabilizatory - to nie kup teraz nowych gumek do swoich starych stabilizatorów, bo nie będą pasować do tylnego z ATRa

- Laczniki, gumki itd- jak już szalejesz to i górne wahacze, oraz sworznie w dolnym


Dzieki Kardas, Laikowi zawsze sie przyda troche madrosci zachwycic od szpecy,
ale w woli wyjasnienia, mowiac od ATR, mowie nowki tyle ze pod ATR a nie 1.8, amory masz w sumie racje, co mi tam, poszukam czegos dobrego za dobra kase. z obnizeniem to powiem Ci, ze sie zastanawiam,
wahacze i sworznie, pomysl dobry, tylko wahacze kurna kosztuja, sworznie na bank poleca i beda nowe.
czekam jeszcze zeby sie kolega "kosmos" do mnie odezwal bo dal mi cynk ze ma wydech od ATR - wydech mi geniusze spaprali, mam zerwana srube na mocowaniu do kolektora - chwala bogu kolektor jest ok.


Zamiennik wahacza gornego Yamato 300 zl/sztuka.


A to ciekawe, ja płaciłem ostatnio 180 sztuka.


Taka jest cena w ASO. Gdzie znalazles za 180? Jakies znizki i czy tez Yamato?
  • 0

#21 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 09:21, 23.03.2011

http://allegro.pl/wa...1500172388.html
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#22 V12

V12
  • Forumowicz
  • 583 postów
  • Skąd:Essen
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:15, 23.03.2011

Okolo 200 z przesylka, ale faktycznie cena o 1/3 nizsza niz w serwisie :-?
  • 0

#23 ToMala

ToMala
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Modulo
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2001
  • Nadwozie:RN3
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:21, 24.03.2011

a na tył co polecacie? ;-)
  • 0

EX-Sreberko, CzarnullaH, Stream Modulo
---

Pozdrawiam
Tomek


#24 cmlcorp

cmlcorp
  • Forumowicz
  • 196 postów
  • Skąd:Aylesbury/Pyrlandia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Type R
  • KM:212
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CH1
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:46, 24.03.2011

a na tył co polecacie? ;-)


Dobre, co na tyl by bylo ciekawego.

Chlopaki pytanie prosze od odpowiedz na PW, zeby nie bylo syfu w temacie, chociaz i tak juz troche jest.

Czy ktos jest wstanie mi wyjasnic dwa pojecia uzyte przy zawieszeniu "sanki" i "wozek"

Z gory dzieki
  • 0

#25 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:54, 24.03.2011

ToMala, tył powinien być nieśmiertelny. U mnie 12 lata wahaczy i ponad 215kkm i sztywne jak :karnyk
po vitasteronie

Są zamienniki, ale chyba żadna porządna (555, yamato, etc) nie robi tego.

cmlcorp, sanki i wózek to generalnie to samo,

Dołączona grafika

te są od VIIg, ale identyczne jak do VIg

widać amorki, piasty, sprężyny, trochę wahaczy i bardzo mało stabilizator
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#26 V12

V12
  • Forumowicz
  • 583 postów
  • Skąd:Essen
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:42, 25.03.2011

Kardas to zdjecie przednich czy tylnych sanek?
W tylnym zawieszeniu w zasadzie tylko gumy i laczniki stabilizatora moga pasc po jakims czasie, w szczegolnosci, jak poprzedni wlasciciel wymienial na czesci made in China.
  • 0

#27 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 18:52, 25.03.2011

tył
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#28 adr2000

adr2000
  • Forumowicz
  • 160 postów
  • Skąd:podkarpacie
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:33, 25.03.2011

a ja wymieniałem sworzeń w górnym wahaczu w prawym przednim kole i teraz mam różnice 1 cm miedzy lewa strona a prawa :evil:
to powinno tak byc :?: chyba nie.
  • 0

#29 V12

V12
  • Forumowicz
  • 583 postów
  • Skąd:Essen
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:41, 25.03.2011

Nie powinno. Albo ktos spartolil robote, albo cos jest krzywe/zle dopasowane. Na przyszlosc wymieniaj caly gorny wahacz :)
  • 0

#30 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 02:00, 26.03.2011

i teraz mam różnice 1 cm miedzy lewa strona a prawa


ale w którą stronę masz tą różnicę?
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq