Skocz do zawartości


RODO w HAKP

VII

Zakup rolet/zasłonek przeciwsłonecznych

VII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
122 odpowiedzi w tym temacie

#16 m4rcin-3k

m4rcin-3k
  • Forumowicz
  • 15 postów
  • Skąd:Sosnowiec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:05, 03.06.2011

Kolego Tiger1980

pisałem o tym tutaj http://www.accordklu...r=asc&start=150

Roletki takowe posiadam tylko, że do sedana i właśnie głównie z uwagi na dziecko je zakupiłem, ale tez dla siebie :) bo naprawdę fajnie wyglądają i sprawdzają się super (pokrycie 100%, łatwy demontaż, torba) . Jak będziesz chciał wyśle Ci fotosy na maila ale ogólnie to nie różnią się niczym od tych które nam prezentował kolega Stosek przy okazji prezentacji swojej "niuni" (która jest nieźle dopasiona).
Miałem dużo szczęścia bo kolega akurat wracał z UK i mi kupił i przywiózł (koszt operacji wyniósł niecałe 400 zł) ale naprawdę warto na allegro zarabiają 250 zł na czysto więc lekkie przegięcie.
Co do wykonania samych rolet to ciężko coś zarzucić zresztą w instrukcji od nich jest logo Hondy z napisem Genuine Parts więc jeżeli sygnują to jakość musi być zachowana jakaś tam tak mi się wydaje.
Ja jestem bardzo zadowolony.
  • 0

#17 radam5

radam5
  • Forumowicz
  • 251 postów
  • Skąd:WWY
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:15, 03.06.2011

Mi również podobają się te zasłonki. Może jakieś większe zamówienie by wysłał to koszty wysyłki się rozłożą?
  • 0

#18 Tiger1980

Tiger1980
  • Forumowicz
  • 162 postów
  • Skąd:Gorzów Wlkp.
  • Silnik:0,0
  • Wersja:brak
  • KM:00
  • Paliwo:PB
  • Rok:0000
  • Nadwozie:00
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:19, 03.06.2011

Kolego m4rcin-3k za odpowiedź i linka do topica z fotami. Wyszukiwarka nie pokazała mi tych postów.

Te rolety faktycznie sa super. Szkoda, ze utrudniony dostęp i cena małoprzystępna.
Nad większym zamówieniem można pomyśleć. Najlepiej jakby ktoś z forumowiczów wracał z GB do PL. Ja z Gorzowa to nawet na granice mogę podjechać jak ktoś będzie przez Swiecko przejeżdżał.
  • 0

#19 m4rcin-3k

m4rcin-3k
  • Forumowicz
  • 15 postów
  • Skąd:Sosnowiec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:24, 03.06.2011

Na terenie UK koszt przesyłki liczą 10 funtów nie wiem jakby było do polandu, ale wydaje mi się że jeżeli ktoś je ściąga to musi być możliwość (pytanie jakie koszta bo już 10 funtów na nasze warunki to trochę tak naprawdę). Jak zamawiałem swoje, a właściwie mój kolega to trafiłem na przecenę ich o jakieś 8 funtów musiałbym na rachunek zerknąć, który mam w domu a siedzę w pracy. Myślę że nic lepszego nie znajdziesz........ - ja nie znalazłem, a o boczkach myślałem tylko szkoda mi było je ruszać bo skutek nieodwracalny jakby źle coś poszło :)).
  • 0

#20 tosztotomasz

tosztotomasz
  • Forumowicz
  • 812 postów
  • Skąd:LPU
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Exe
  • KM:2xx
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:56, 03.06.2011

Ja to ściągałem z UK, z ebaya do Tourera, ale najlepiej załatwić sobie transport u znajomego jadącego do polski, bo koszty są równe cenie rolet. Ale towar jest wart zachodu, bo jest rewelacyjny.
  • 0

1205_honda_023_zps89ffe2c0.jpg


#21 ZbyszekS

ZbyszekS
  • Forumowicz
  • 166 postów
  • Skąd:Kraków / Proszowice
  • Silnik:1,8
  • Wersja:Sport
  • KM:142
  • Paliwo:PB
  • Rok:2015
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:09, 03.06.2011

Kolego m4rcin-3k za odpowiedź i linka do topica z fotami. Wyszukiwarka nie pokazała mi tych postów.

Te rolety faktycznie sa super. Szkoda, ze utrudniony dostęp i cena małoprzystępna.
Nad większym zamówieniem można pomyśleć. Najlepiej jakby ktoś z forumowiczów wracał z GB do PL. Ja z Gorzowa to nawet na granice mogę podjechać jak ktoś będzie przez Swiecko przejeżdżał.


Popieram, jakby szykowało się jakieś zamówienie to jestem "za" :B
Zbyszek
  • 0

#22 Jarek

Jarek
  • Klubowicz
  • 7399 postów
  • Skąd:Dębica i okolice
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:CG8
Reputacja: 43
Super

Napisano 15:10, 03.06.2011

a czy ktos widział takie cudo do VI gena ?
  • 0

#23 kardas

kardas
  • Forumowicz
  • 4275 postów
  • Skąd:ZS
  • Silnik:1.8
  • Wersja:LS
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 15:42, 03.06.2011

Jarku, szukałem na nece i nie znalazłem, a również mi zależy na czymś takim, bo ja mam u siebie OEM roletę do VI na tylną szybę. Do pełni szczęścia jeszcze tylko dwie na boczne tylne mi brakuje.
  • 0
Tarjei86 napisał:Zarób i wpakuj w auto trochę więcej niż kasę wyciągniętą z odszkodowań, to pogadamy, wtedy może zrozumiesz, że takie hobby kosztuje kupę pracy, czasu i pieniędzy. I wtedy możesz debatować o tym, co się powinno robić, kiedy i jaki to ma sens, ok?

 


#24 ZbyszekS

ZbyszekS
  • Forumowicz
  • 166 postów
  • Skąd:Kraków / Proszowice
  • Silnik:1,8
  • Wersja:Sport
  • KM:142
  • Paliwo:PB
  • Rok:2015
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 10:38, 15.06.2011

No więc:
http://www.vanstyle....roducts_id/3120

zamówiem, zapłaciłem (w sumie 466 pln), dostałem i założyłem...

- ale nie do końca jest OK. Materiał i wykonanie bardzo dobre. Tylne 2 szt. dokładnie dopasowane, mocowanie nawet bez dodatkowych "haczyków" na szybę jest ok i wygląda dobrze.

--- Natomiast boki w każdym wymiarze jakby o 2-3 mm za duże. Można zapomnieć o mocowaniu do przyklejanych na ramkę drzwi uchwytów i próbować osadzić je między uszczelką szyby a ramką drzwi. Jest to możliwe, tylko materiał wtedy nie jest naprężony jak powinien, zobaczymy, może po jakimś czasie się dopasuje (ułoży).
Na razie stopień zadowolenia w skali 1-10 ty jakieś 7.
Nie bardzo wiem, dlaczego te boczne są za duże (obydwie identyczne). Auto mam w zasięgu wzroku od wyjazdu z salonu i na pewno nie miało żadnych przygód w wyniku których mogłoby być coś nie tak z drzwiami...
Poczekam, może rzeczywiście wymagają "adaptacji do nowej rzeczywistości". ---


Boki poprawione, to ja miałem małe zaćmienie umysłu ... :oops: wszystko OK, fotki powinny być wieczorem.
  • 0

Pozdrawiam, Zbyszek

był: Accord CL7 Comfort 2004 Royal Ruby Red , jest: Civic FK2 Sport 2015 Brilliant Sporty Blue


#25 ratek72

ratek72
  • Forumowicz
  • 41 postów
  • Skąd:UK
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:58, 15.06.2011

Znalazłem jeszcze:

http://www.windowsox.co.uk/

http://cgi.ebay.co.u...=item27bbc67d36
  • 0

#26 Tiger1980

Tiger1980
  • Forumowicz
  • 162 postów
  • Skąd:Gorzów Wlkp.
  • Silnik:0,0
  • Wersja:brak
  • KM:00
  • Paliwo:PB
  • Rok:0000
  • Nadwozie:00
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:45, 15.06.2011

No więc:
http://www.vanstyle....roducts_id/3120

zamówiem, zapłaciłem (w sumie 466 pln), dostałem i założyłem...

- ale nie do końca jest OK. Materiał i wykonanie bardzo dobre. Tylne 2 szt. dokładnie dopasowane, mocowanie nawet bez dodatkowych "haczyków" na szybę jest ok i wygląda dobrze. Natomiast boki w każdym wymiarze jakby o 2-3 mm za duże. Można zapomnieć o mocowaniu do przyklejanych na ramkę drzwi uchwytów i próbować osadzić je między uszczelką szyby a ramką drzwi. Jest to możliwe, tylko materiał wtedy nie jest naprężony jak powinien, zobaczymy, może po jakimś czasie się dopasuje (ułoży).
Na razie stopień zadowolenia w skali 1-10 ty jakieś 7.

Nie bardzo wiem, dlaczego te boczne są za duże (obydwie identyczne). Auto mam w zasięgu wzroku od wyjazdu z salonu i na pewno nie miało żadnych przygód w wyniku których mogłoby być coś nie tak z drzwiami...

Poczekam, może rzeczywiście wymagają "adaptacji do nowej rzeczywistości".


to powiem Ci, że szybko ogarnąłeś temat. Ja też mam ochote na nie, ale cena zaporowa.
Z tym dopasowaniem to faktycznie lipa. Wcześniej to nawet nie ma możliwości nawet przymierzyć.
Zrób zdjęcia i wrzuć jak to wyglada. Boki i tył oraz mocowania.
  • 0

#27 Lorf

Lorf
  • Forumowicz
  • 413 postów
  • Skąd:ja go znam
  • Silnik:2.2
  • Wersja:exec +-+-+
  • KM:chcialbym wiecej
  • Paliwo:ON
  • Rok:2009
  • Nadwozie:BRA-tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:09, 15.06.2011

na stronce tak jak na ebayu jakies niecale 80 funa. szkoda ze wczesniej sie ktos nie odezwal bylem w polsce 3 tygodnie temy ogarnal bym to zamowienie i moze bysmy rabacik dostali....ja bede jechal za 3 miesiace to juz pewnie za pozno zeby Wam dostarczyc ale pogadac z firma mozna. i jakas prywatna przesylke do polski skombinowac tez by sie dalo :B
  • 0

wahaczoszuracz accord CW 3

 


#28 ZbyszekS

ZbyszekS
  • Forumowicz
  • 166 postów
  • Skąd:Kraków / Proszowice
  • Silnik:1,8
  • Wersja:Sport
  • KM:142
  • Paliwo:PB
  • Rok:2015
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 12:25, 15.06.2011

:B Producenta przepraszam!!!
Ta ja :k usiłowałem wcisnąć te boczne w ramkę drzwi zresztą posługując się rysunkiem w instrukcji (zdaje się 5b) gdzie uchwyt przyklejony jest równolegle do szyby. Otórz trzeba go przykleić prostopadle do szyby na ramce drzwi i wszystko jak : http://www.accordklu...r=asc&start=150 i wtedy jest super.

Poziom satysfakcji wzrósł do 9/10
  • 0

Pozdrawiam, Zbyszek

był: Accord CL7 Comfort 2004 Royal Ruby Red , jest: Civic FK2 Sport 2015 Brilliant Sporty Blue


#29 m4rcin-3k

m4rcin-3k
  • Forumowicz
  • 15 postów
  • Skąd:Sosnowiec
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:17, 15.06.2011

Hehe Zbyszek dokładnie, ale ja ten sam błąd popełniłem ;P

Najskuteczniej jest przykleić oba te zaczepy w górnej części ramy od drzwi trzymają się bardzo mocno ( u mnie od marca)
  • 0

#30 ZbyszekS

ZbyszekS
  • Forumowicz
  • 166 postów
  • Skąd:Kraków / Proszowice
  • Silnik:1,8
  • Wersja:Sport
  • KM:142
  • Paliwo:PB
  • Rok:2015
  • Nadwozie:HB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 17:52, 15.06.2011

m4rcin-3k,
no to cieszę się, że nie jestem sam... bo już myślałem, że muszę RAM-u do mózgownicy dokupić... :roll:

Na razie boczne przymocowane u góry na blaszki z mocowań tylnej rolety (u mnie nie potrzebne). Te uchwyty trzymają boczne roletki tylko przy otwartych drzwiach, przy zamkniętych roletkę trzyma (i ładnie napręża) krawędź uszczelki drzwi więc jest ok, można bez obaw otworzyć szybę.

http://www.fotosik.p...59cd8fa57f.html
http://www.fotosik.p...ab9287db79.html
http://www.fotosik.p...9be9a30242.html
http://www.fotosik.p...c6c2729c57.html

Zdjęcia z komórki, więc za jakość z góry przepraszam. :B
  • 0

Pozdrawiam, Zbyszek

był: Accord CL7 Comfort 2004 Royal Ruby Red , jest: Civic FK2 Sport 2015 Brilliant Sporty Blue






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq