Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

upgrade Audio Premium System do Navi / DVD

VIII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
655 odpowiedzi w tym temacie

#526 skubiszek

skubiszek
  • Forumowicz
  • 2301 postów
  • Skąd:ZSZ
  • Silnik:3.0
  • Wersja:S-line
  • KM:240
  • Paliwo:ON
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Avant
Reputacja: 14
Dobra

Napisano 14:01, 24.03.2016

Musisz wiedzieć, że jest różnica benzyna diesel, najlepiej polift, żeby można było map też używać. 


  • 0

Wowi Funclub- Kuzyn od strony brata ojca po matce chrzestnej stryjenki 😂😂


#527 sirradzio

sirradzio
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Anglia
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive
  • KM:150
  • Paliwo:ON
  • Rok:2008
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 19:32, 24.03.2016

witam mam pytanko , czy sa dostepne mapy  do orginalnej nawigacji Hondy Accord  VIII 2008   oczywiscie w jezyku polskim


  • 0

#528 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 20:21, 24.03.2016

Hej :)
Aro, na wszelki wypadek napiszę, że przy zmianie na org. navi musisz jeszcze zmienić 'daszek'...
Ja bym jednak 'popracował' nad żoną, na Nie zawsze działa aspekt finansowy, dodatkowy argument - z org. navi i tak nie skorzystasz, bo aktualnych map nie ma...

Pozdrawiam
Tomek

wysłane z fona
  • 0

#529 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:06, 24.03.2016

Pewnie bym tak zrobił ale żona uparła się że chce navi i niestety (nawet chcę jej dogodzić aby mieć spokój) Wiec  wymienię radio na navi  :dobani: . Przyznam się że i mi się podoba taka zamiana. tylko szukam nazwy marki aby to przebiegło bezboleśnie. Oczywiście elektryk będzie to zamieniał więc z tym nie mam problemu. Szukam kogoś kto tak zrobił i jest zadowolony. Ewentualnie informacji na co zwracać uwagę przy zakupie dziękuje za odpowiedzi. 

Czy tą używkę można podmienić?

Trochę pomyliłeś wątki.

Własciwy dla Ciebie jest tu

http://www.accordklu...i-język/page-71

Masz tam zdecydowanie wiecej informacji o sprzęcie do VII-ki.


  • 0

#530 aro12

aro12
  • Nowy
  • 12 postów
  • Skąd:ballymena
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:50, 25.03.2016

i tak dzięki za odpowiedzi pozdrawiam i znikam do tego tematu co podałeś :)


  • 0

#531 fiddo84

fiddo84
  • Nowy
  • 14 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156 (192Nm) i dalej mało
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:43, 18.04.2016

Witam,

 

Były kiedyś na forum mapy do oryginalnej navi. Nie mogę tego kompletnie znaleźć. Wie ktoś gdzie się to zakamuflowało? Zastanawiam się tez nad aktualizacja przez automape.

 

Inna sprawa..mam :-) niby oryginalna nawigacje ale domontowana w Honda. Wersja Hani VIII Lifestyle. Ponoć koszt takiej navi był zbliżony do dopłaty do Executive, dlatego mało kto się decydował.

Czy tamta instrukcja zadziała na tego typu navi. Dodam, ze jest na karcie pamięci,  na Windows i bardzo długo łączy się z GPS (szczególnie po wyjechaniu z garażu podziemnego).

Tez tak macie?


  • 0

#532 sosen

sosen
  • Forumowicz
  • 14 postów
  • Skąd:waw
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe
  • KM:215
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:ładne :)
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:38, 19.04.2016

Hej,

 

Po walkach z chińszczyzną ze STOPOLu i z nimi samymi odpuściłem temat navi w moim VIII gen, ale ostatnio ponownie zaczałem się rozglądać z czymś opartym na androidzie z możliwościa podłaczenia GSM. Niestety jak do tej pory niczego takiego nie znalazłem,  a może cos sensownego Wam sie udało znaleść ?

 

pozdr

 


  • 0

#533 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:47, 19.04.2016

Hej,

 

Po walkach z chińszczyzną ze STOPOLu i z nimi samymi odpuściłem temat navi w moim VIII gen, ale ostatnio ponownie zaczałem się rozglądać z czymś opartym na androidzie z możliwościa podłaczenia GSM. Niestety jak do tej pory niczego takiego nie znalazłem,  a może cos sensownego Wam sie udało znaleść ?

 

pozdr

Jest na 100% bo widziałem dobre pół roku temu.

Moja na CE jeszcze jakoś działa więc nie zainteresowałem się bliżej. Ale widzialem 2-3 pozycje na andku do VIII-ki

Wpisz w googlach dvd lub navi android spirior i dostaniesz. Przykład

http://www.cardct.co...products_id=667

Miłego


  • 0

#534 Siara1201

Siara1201
  • Nowy
  • 5 postów
  • Skąd:Manchester
  • Silnik:2.0
  • Wersja:V-tec
  • KM:153
  • Paliwo:ON
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Pl-gb
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:58, 26.04.2016

Witam.moze nie na temat ale wydaje mi sie ze ok.
Kiedys ktos to wstawil krok po kroku z linkami i cala instrukcja jak i z kad sciagnac nowe mapy do hondy accord 2008 -2013 jak sie nie myle.teraz nie moge znalesc.moze ktos pomoze.potrzebne mapa europy.
  • 0

#535 wiking114

wiking114
  • Nowy
  • 2 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:s
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:30, 28.04.2016

Witam!

 

  Ja też szukam informacji o najnowszej mapie. Rok temu udało mi się ściągnąć i zainstalować. To była genialna robota. Teraz nie widzę tego tematu.


  • 0

#536 fiddo84

fiddo84
  • Nowy
  • 14 postów
  • Skąd:Kraków
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156 (192Nm) i dalej mało
  • Paliwo:PB
  • Rok:2011
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:11, 28.04.2016

Tez szukałem. Chociażby 2015, tylko do Navi montowanej przez ASO (NEWGEN) na karcie sd.

 

Dzięki błędowi systemu informatycznego nawet udało mi się napisać w wątku, który dotyczył map 2016. (Informacji czy te mapy podejdą do mojego navi nie uzyskałem a mój post został usunięty)

 

Jest tzw. strefa premium

Wychodzi na to ze są dwie kategorie forumowiczów..jak to w Polsce;-).


Użytkownik fiddo84 edytował ten post 10:17, 28.04.2016

  • 0

#537 Sysout

Sysout
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:54, 08.05.2016

Cześć wszystkim!

Za parę dni będę posiadaczem hondy 2.4 z 2006 polfit.  Mam pytanie na które nie mogłem znaleźć odpowiedzi(a przesiedziałem już parę dobrych godzin). I wydaje mi się że ten temat jest najbardziej odpowiedni.

 

Ogólnie Honda którą zakupiłem posiada wbudowaną wersje pss. Na pewno chciałbym to zmienić na nawigacje, ewentualnie rozbudować. Z tego co wyczytałem mam opcję chińczyka z daszkiem bądź chińczyka z wymianą radia co moze stwarzać mniejsze bądź większe problemy.

 

1. Jak to jest dokładnie z wymianą na fabryczną nawigację z samego pss. W przypadku takiej podmianki wystarczy znalezienie jakiegoś kompletu nawigacji poliftowej z benzynki na allegro  i wszczepienie go do hondy z PSS? Czy jest to dość duża modyfikacja? Rozumiem że oprócz samego radia trzeba jeszcze załatwić  sprawę zmieniarki,anten itp.

 

2. Jakie opinie ogólnie ma ta nawigacja fabryczna poliftowa w porównaniu do tych przycinających się chińczyków? Czy ta fabryczna ogólnie 'daje rade' na nowych mapach. Tzn jak z funkcjonalnościami, wyszukiwaniem adresów, wybierania trs itp.

 

3. Auto posiada wbudowany system bluetooth/parktronic i przy modyfikacji/aktualizacji pss na navi chciałbym zachować wszystkie aktualne funkcjonalności. Dodatkowo myślę również rozbudować system o wejście aux. Które z rozwiązań było by lepsze ?


  • 0

#538 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 12:10, 08.05.2016

Hej :)
Oj słabo szukałeś... na wszystkie Twoje pytania znajdziesz odpowiedzi na forum i dosyć łatwo je znaleźć...
Przede wszystkim odpowiedz na pytanie - czy potrzebujesz nawigacji do nawigacji, czy fajnego wyglądu wewnątrz?
Żadna (nawet współczesna, a co dopiero taka sprzed 10-ciu lat) nawigacja samochodowa nie dorównuje funkcjonalnością najzwyklejszemu smartfonowi...

Pozdrawiam
Tomek

wysłane z fona
  • 0

#539 Sysout

Sysout
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:55, 08.05.2016

Chciałbym aby fajnie wyglądało ale posiadało również standardową funkcjonalność nawigacji. Rozumiem że nie ma co porównywać navi janosika/here/google czy innych nawet ze starego windowsa mobile.  

Ale pytanie czy fabryczny sprzęt potrafi w miarę sprawnie wyznaczyć trasę/ odpowiednio prowadzi(wskazówki głosowe w odpowiednim czasie), nie ma zbytnich opóźnień itp. Tak że po prostu da się z tego w miarę korzystać komfortowo i spełnia swoją podstawową funkcje? I czy da się to osiągnąć w hondzie która natywnie nie miała całego osprzętu związanego z GPS?(taka jak moja).

 

Naprawdę ciężko znaleźć te informacje, materiału na forum jest bardzo dużo i głównie skupia się nie wiem czemu na chińczykach. Bynajmniej ta część do której dotarłem. 


  • 0

#540 jacob101

jacob101
  • Moderator
  • 2228 postów
  • Skąd:Police
  • Silnik:1.5
  • Wersja:Sport Plus
  • KM:182
  • Paliwo:PB
  • Rok:2019
  • Nadwozie:FK7
Reputacja: 66
Wzorowa

Napisano 14:19, 08.05.2016

U siebie montowalem fabryczna navi polift i jestem bardzo zadowolony. Po pierwsze wnetrze zyskalo na wygladzie, ale i sama mapa jest bardzo dobra. Jeszcze nie mialem problemu aby nie znalazla jakiegos adresu. No i duzym plusem jest to ze radio jest zintegrowane z nawigacja i w czasie manewrow czy zjazdow myzyka jest przyciszana na chwile, aby przypomniec o zjezdzie. Ja jestem bardzo zadowolony i moge polecic ;)


  • 0

Było: crx 1990r. D16Z5, civic 1998r. D14A4
civic 2004r. D16V1, civic 2007r. R18A2,
Accord 2007r. N22A, Accord 2010r. N22B, Civic 2019 FK7






Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq