Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Chińska Navi lub CarPC do gen. VII

VII navi chińczyk chińskie navi car PC

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1771 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Polecane/Niepolecane marki i producenci (227 użytkowników oddało głos)

Marka której używasz/używałeś

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.

Marka którą polecasz

Nie możesz zobaczyć wyników tej ankiety dopóki nie oddasz głosu. Proszę zaloguj się i oddaj głos by zobaczyć wyniki.
Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#1051 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:29, 11.09.2017

Zmieniłem i teraz jest git :)

 ja ustawilem na 25-30% bo zbyt głosne jest. Może po zmianie głosników na lepsze podkręce. 

Tak z ciekawości dla ciebie jak chcesz się dowiedzieć więcej o swoim sprzęcie to zainstaluj z google play:  CPU X 

zobaczysz co tak naprawdę w nim siedzi :)

 

pozdro 


  • 0

#1052 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:55, 13.09.2017

Chinol milczy!
nie odzywa sie na @, dam mu czas poniedzialku,i zadladam spor na alirxpres.


Nie ma chinola z temp zewn.
  • 0

#1053 szop44

szop44
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:59, 13.09.2017

ktoś tu wrzucał filmik wcześniej że ma temperaturę zewnętrzną


  • 0

#1054 gruby96

gruby96
  • Forumowicz
  • 36 postów
  • Skąd:Jawor
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Sport
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 05:34, 14.09.2017

https://pl.aliexpres...2311.0.0.326sOg

 

1.Brak języka polskiego

2.Brak RDS - mimo zapewnień że można włączyć w ustawieniach  

3.Brak 4 wyjśc cinch ma wzmacniacz - w opisie jest .

4.Temperatura zewnętrzna wyświetlana na dużym wyświetlaczu radia - prawy górny róg ,a nie na małym pod zegarami .

5.Brak możliwości usunięcia widgetów  z ekranu głównego zegar i odtwarzacz muzyczny , brak możliwości dodania dodatkowego ekranu - tylko 2 możliwe.

Po długim meczeniu chińczyka oraz groźbach o otworzeniu sporu wczoraj przesłał update i jest w końcu język  polski

i dał też informacje że pracują nad RDS w radiu wiec meczenie chińczyka coś powoli daje  :diabelgrin:


  • 0

#1055 dandix

dandix
  • Forumowicz
  • 90 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:48, 14.09.2017

Gdy odłączymy oryginalne radio i podlączymy chińczyka, a następnie z powrotem kiedyś chcielibysmy podłączyć oryginał hondy to wszystko bedzie odrazu działało czy są jakieś kody? Mam zwykłe radio na 1 CD. Pytam bo dotarło do mnie radio z ali a wiem ze kiedys sprzedajac samochód wolałbym je sprzedać oddzielnie.

 

Panowie po ponad 3 godzinach walki radiem z Ali jest na miejscu. Co najwazniejsze jest RDS i pokazuje nie tylko nazwę stacji ale i ogólne informacje czy tez co bedzie grane. Na szybko przelecialem i wifi dziala szybko. Przyciski od nawiewow tez. Pokazuje temperature na wyswietlaczu poprawna ( tym 10 cali, nie pod zegarami) Co do reszty to oblukam dokładnie i nagram moze jakis film i podesle w weekend.

 

http://ali.pub/1x4rzk Wygląda tak samo jak to na allegro lecz polska firma wstawia co innego na zdjęciach niż to co tak naprawdę wysyła)

 

Film nagrałem od razu po zamontowaniu na szybko , klikajac praktycznie pierwszy raz w dane opcje, mam chwile wolniejsza w pracy do wstawiam na youtube.

 


Użytkownik Blachonix edytował ten post 17:19, 23.02.2020

  • 0

#1056 szop44

szop44
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:01, 14.09.2017

wydaje mi się że nie ma kodów :) ja ori radio sprzedałem nie mając zadnych kodów i kolega który kupił bez problemu je odpalił u siebie.

 


To jak będziesz miał chwilę to wejdź w ustawienia i cyknij fotkę jaki tam soft siedzi :)


  • 0

#1057 Andrew1130

Andrew1130
  • Forumowicz
  • 151 postów
  • Skąd:LDZ
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 04:09, 15.09.2017

Panowie po ponad 3 godzinach walki radiem z Ali jest na miejscu. Co najwazniejsze jest RDS i pokazuje nie tylko nazwę stacji ale i ogólne informacje czy tez co bedzie grane. Na szybko przelecialem i wifi dziala szybko. Przyciski od nawiewow tez. Pokazuje temperature na wyswietlaczu poprawna ( tym 10 cali, nie pod zegarami) Co do reszty to oblukam dokładnie i nagram moze jakis film i podesle w weekend.


Wszystko działa..Elegancko😁..Daj linka od kogo kupowałes.. Ciekawe jak będzie u mnie mając PSS..
  • 0

#1058 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:36, 15.09.2017

Gdy odłączymy oryginalne radio i podlączymy chińczyka, a następnie z powrotem kiedyś chcielibysmy podłączyć oryginał hondy to wszystko bedzie odrazu działało czy są jakieś kody? Mam zwykłe radio na 1 CD. Pytam bo dotarło do mnie radio z ali a wiem ze kiedys sprzedajac samochód wolałbym je sprzedać oddzielnie.


Jakby co to na kazdym jest "serial number" naklejony i kod chyba tez.
  • 0

#1059 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:41, 15.09.2017

w końcu przyszło w sumie kosztowalo mnie to około 400 £ z przesyłką i vatem, jezeli chodzi o rds to działa bardzo dobrze temperatury pokazuje dwie ta pod zegarami pokazuje 28 stopni caly czas a ta na ekranie pokazuje chyba wewnetrzna bo z początku pokazywała zewnątrz 12 a potem jak zamknolem szyby i zaczelem grzac w srodku to do 18 podskoczylo? ?? spasowanie pozostawia wiele do życzenia wszystko gra jezeli chodzi o audio premium dziala dobrze rgb podświetlanie klawiszy działa jutro skrece filmik jak by ktos byl zainteresowany.

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

 

chodziło mi o to że po podłączeniu wszystkich kostek chinczyk gra i mam wrazenie ze glosniej ale.czy.lepiej cóż

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


  • 0
arti777

#1060 sly1234

sly1234
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Bydgoszcz
  • Silnik:2.2
  • Wersja:S
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 17:52, 16.09.2017

chodziło mi o to że po podłączeniu wszystkich kostek chinczyk gra i mam wrazenie ze glosniej ale.czy.lepiej cóż

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Powinieneś mieć możliwość ustawienia mocy wzmacniacza wbudowanego w chińczyka.
  • 0

#1061 dandix

dandix
  • Forumowicz
  • 90 postów
  • Skąd:Mińsk Mazowiecki
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:56, 16.09.2017

Tak jak obiecałem zdaje recenzję z zakupionego radyjka.

 

Link: 

 

http://ali.pub/1x4rzk

 

Wysyłka:

 

-Wzorowy kontakt ze sprzedającym, odpowiada w każdy dzień tygodnia w ciągu 1-3 h

-Czas wysyłki, kupiłem 2 września sobota, otrzymałem 14 września czwartek.  Wysyłka za pośrednictwem DHL

-Koszt radia powala na kolana, po przewalutowaniu wychodzi 1359,29 zł + do tego koszty 23% VAT i 14% cła czyli 520 zł. Łącznie wyszło 1879,29. Dogadałem się z chinką żeby wpisała wartość 48 USD ale DHL tak czy tak zarządał dokumentów potwierdzenia przelewu i screenu z aukcji gdy paczka była jeszcze w HONG KONGU.

 

Radio:

 

- wszystkie funkcje nawiewu działają poprawnie

- sterowanie z kierownicy po zaprogramowaniu działa ( nie gubi ustawień!)

- GPS łapie od razu ( pomimo tego że antenę mam włożona do schowka)

- pendriva USB czyta szybko

- radio  działa wyśmienicie, RDS działa bosko , pokazuje nazwę stacji,  graną piosenkę , informacje

- wbudowany equalizer dźwięku

- wifi działa dobrze ( robię hot spota z telefonu, nie sprawdzałem jeszcze jak jest z modemem 3G/4G gdyż go nie posiadam)

- sklep PLAY działa

- jeśli zostawimy włączone radio i wyłączymy samochód to przy następnym włączeniu radia gra od razu po przekreceniu kluczyka, a w tle włącza się android z logiem ( np hondy gdy takie ustawimy)

- kamery cofania działa bardzo dobrze, włącza się po włożeniu wstecznego

- zestaw głośno mowiący działa ok, łączy przez bluetooth, zgrywa kontakty z telefonu również poprzez bluetooth, słychać mnie i osobę z drugiej strony dobrze.

- filmy w HD na youtube działają

-radio posiada język polski

- oryginalne oprogramowanie do nawigacji posiada jezyk polski i polskiego lektora

- radio pokazuje temperaturę zaniżoną o jakies 3-4 stopnie ale jako nie liczne wogóle ją pokazuje ( wyświetla się ona podczas wybory nawiewów, zmiany temperatury itp.)

- android 6.01

- pokretła od zmiany temperatury są podświetlone w odróżnieniu do stacji na androidzie za 258 $

- radio ma funkcję czuwania ( można ustawić żeby radio po wyjęciu kluczyka przeszło w ten stan , max do 1h ) wtedy radio  po włożeniu kluczyka odpala od razu ( do pulpitu) po 2-3 sekundach bez czekania na odpalenie androida.

 

Jak na razie jestem bardzo zadowolony, wnętrze accorda odmłodziło się niesamowicie ( miałem standardowe radio bez navi na 1 CD). Jak macie jakieś pytania to śmiało. 

 


Użytkownik dandix edytował ten post 14:23, 28.03.2018

  • 0

#1062 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:44, 16.09.2017

Powinieneś mieć możliwość ustawienia mocy wzmacniacza wbudowanego w chińczyka.

Po dłuższej zabawie z tym radiem troche mi zaczyna brakowac oryginału tzn. sterowania klimą bo wydaje mi sie ze nawet jak wyłączam ac to i tak chodzi klima i wentylator dmuchawy jakis taki slabszy i wolno na przyciski reaguje, telefon dziala ale kontaktow mi nie widzi mimo ze jest sparowany po bluetooth, sterowanie z kierownicy gubi po ponownym uruchomieniu trzeba programowac bo zamiast sciszac daje glosniej tez mam problem z kamera cofania jest przewód reverse ale co pod to podpiac zasilanie ? w opcjach jest mozliwosc wlaczenia podczas jazdy ogladanie filmow tez nie dziala tez jest przewod break pod co to podlaczyc ? troszke zaczynam zalowac tego zakupu

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  • 0
arti777

#1063 szop44

szop44
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:27, 16.09.2017

ad1. Kontakty to parujesz radio z kontem google i pobiera je z neta z tego samego konta co na komórce(jeśli masz androida bo jeśli coś innego to więcej kombinacji).

 

ad2. do kamery cofania powinieneś mieć długi kabel z żółtymi wtyczkami i krótkimi kabelkami :) jeden koniec podpinasz pod + światła wstecznego a drugi pod radio i kabel pewnie kabel z opisem reverse :)

ad3. rozumiem że filmów w ogóle nie możesz oglądać? 


  • 0

#1064 arti777

arti777
  • Forumowicz
  • 75 postów
  • Skąd:Walia
  • Silnik:2,4
  • Wersja:s
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 07:55, 17.09.2017

ad1. Kontakty to parujesz radio z kontem google i pobiera je z neta z tego samego konta co na komórce(jeśli masz androida bo jeśli coś innego to więcej kombinacji).

ad2. do kamery cofania powinieneś mieć długi kabel z żółtymi wtyczkami i krótkimi kabelkami :) jeden koniec podpinasz pod + światła wstecznego a drugi pod radio i kabel pewnie kabel z opisem reverse :)

ad3. rozumiem że filmów w ogóle nie możesz oglądać?

tak wiem ze do kamery jest żółty bo kamere mialem w orginalnej nawigacji i jest zasilana wlasnie spod lampy wstecznego, pytanie pod co podłączyć ten rewerse jest to przewod pojedynczy, z moim kontem google zrobilem synchronizację ale kontaktow nie widze,

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
  • 0
arti777

#1065 szop44

szop44
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 09:44, 17.09.2017

Ja dostałem taką fotkę od chińczyka jak nie mogłem ogarnąć :) dość dobrze widać co z czym jest połączone :)

https%3A%2F%2Fae01.alicdn.com%2Fkf%2FHTB


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, navi, chińczyk, chińskie navi, car PC

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

1 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych


    Don Mateo
IPB Skin By Virteq