Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

upgrade Audio Premium System do Navi / DVD

VIII

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
655 odpowiedzi w tym temacie

#31 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:01, 09.06.2010

Coś tanio Cie to wyszło. Jak szukałem w necie to dostałem to:

The Euro Honda Accord car special DVD GPS TV radio bluetooth system device CAV-8080SR price is USD596.
East Europe map include Poland cost is USD87.
The European License Plate car rear view camera CAV-620EU price is USD49 (it is not certainly,it is just an optional item).
Total express shipping cost is USD108.
Sincerely yours,
Andy Su
Website: www.szutility.com, www.suav.net.cn
SUAV INDUSTRIAL CO., LIMITED
E-mail: sales6@szutility.com
Mobile: 0086-13713552858, fax: 0086-755-29664386
Add: Yintian Industrial Zone, Xixiang Baoan District, Shenzhen City, China.

Do tego trzeba doliczyć od całości cło 14%+22% vat to wychodzi ok 1000USD z kamerą cofania
  • 0

#32 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 10:41, 09.06.2010

Z nimi nawet nie próbuj. Generalnie negocjowałem z 3-ma firmami u chinoli.
Firma SUAV przez kilkanaście maili nie chciała podać dostawcy/kuriera. Podała tylko koszt 50USD. To wydało mi się bardzo podejrzane. Dusiłem temat i do końca nie wiem jak to przesyłają. Z ich informacji wynika, że sami Ci przywożą bo z żadnej spedycji nie korzystają - z poczty również. U nich wytargowałem sprzęt do 420 USD i 40 USD dostawa. Ale co z tego jak nie chcieli podać kto dostarczy. W drugiej utargowałem tak
Dołączona grafika

Odejmij te 30USD bo nie było kosztu Banku. Dodaj koszt WestUn (ok 90PLN) x 3,0000 za USD dało ok 1650 + 180
Do tego przysłali ze sprzętem zaniżony rachunek (na ok. 100USD) i od tego płaciłem polskie frycowe (akc, vat, prow = 180PLN)
  • 0

#33 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
  • Skąd:SC/WB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:08, 09.06.2010

msnet, Honda Sprior? Kupiłeś radio do wersji na Chiny, może tu należy szukać problemów ze złączem?
  • 0
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#34 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:20, 09.06.2010

Nie. U nich tak się zwie wersja europejska Accorda. Zresztą nie tylko u nich.
  • 0

#35 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:31, 09.06.2010

Tak to można kupować :mrgreen:
Dziwne że celnicy dali się nabrac na te 100 USD!!!
  • 0

#36 malin_f1

malin_f1
  • Forumowicz
  • 1165 postów
  • Skąd:Polska
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:37, 09.06.2010

chyba pierwszy czerwony Accord w PL :mrgreen:
Gratki :ok
  • 0
F1

#37 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:39, 09.06.2010

Paczka na adres firmy bez żadnego napisu "GIFT". W paczce faktura taka

Dołączona grafika

Wszystkie formalności załatwił DHL. Gdyby był adres prywatny pewnie ominęłoby UC.

[ Dodano: 2010-06-09, 13:42 ]
Co do czerwonego - nie jest jedyny. W Szczecinie jest od lutego. Ja mam od 1 kwietnia (zbieżność daty przypadkowa).
  • 0

#38 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
  • Skąd:SC/WB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:13, 09.06.2010

chyba pierwszy czerwony Accord w PL :mrgreen:
Gratki :ok

Już zeszłym roku w okolicach wakacji widziałem jednego w Warszawie. Wygląda super w czerwieni.

[ Dodano: 2010-06-09, 14:18 ]

Nie. U nich tak się zwie wersja europejska Accorda. Zresztą nie tylko u nich.

Tak wiem. Ale np. Acura TSX ma już trochę inny system audio i zwłaszcza inny wyświetlacz. Może podobnie jest w Chinach. Zresztą TU widać, że są niby dwa rodzaje pomimo jednego numeru urządzenia podanego. Czyżby tylko błąd/zamierzone działanie na stronie?
  • 0
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#39 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:58, 09.06.2010

Zresztą TU widać, że są niby dwa rodzaje pomimo jednego numeru urządzenia podanego.



Nie nie. Sprzęt i wyświetlacz jest ten sam. Od wyświetlacza idzie przewód do przejściówki. Odpinasz wtyk sygnałowy od radia i wpinasz go w przejściówkę której wtyk wpinasz w radio. Trzeci wtyk do wyświetlacza. I to ta przejściówka jest do PSS. Jej wtyk i gniazdo jest niekompatybilne z moim sprzętem. Dlatego wystarczy porównać wtyki radia 1CD i 6CD aby poprzestawiać piny w tej przejściówce. Zresztą właśnie wmontowałem prawie wszystko (bez wspomnianej przejściówki) i prawie wszystko śmiga. Nie mam tylko sygnału zwrotnego audio do radia.
Ogólne wrażenie pozytywne. Nie ma chyba autostartu mapy. Trzeba uruchomić manualnie. Mając uruchomioną nawigację wszystkie operacje na klimatyzacji i radiu są wyświetlane na ukazującym się czarnym wycinku ekranu. Wyświetlana jest przez 5 - 7 sec.
Jutro jak pojeżdżę sprawdzę ergonomiczność i funkcjonalność nawigacji. Trochę daleko z paluchem do ekranu ale za to wszystko mega duże. Znowu ludziska będą lukać, że niby fabryczne a z AM. Zresztą co tam będę pisać. Kilka screenów (szkoda wieczorowo).

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Nie wiem czy dobrze widać ale tam na dole AM jedzie moja czerwona hania.
Skórka AutoMapy jest moim wytworem więc nie szukajcie jej w necie.
  • 0

#40 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:50, 09.06.2010

W ver. executive wszystkie przejściówki i kable pasują(wszystko działa z kierownicy i radia fabrycznego)
Aby uruchomić Automapę jednym przyciskiem 'NAWIGACJA' musisz wejść w 'MENU' , potem w 'OPCJE' i wybrać
zakładkę ' SYSTEM' i tam podać ścieżkę dostępu do pliku EXE automapy. Tam też można wybrac kolor wyświetlanych informacji - cztery możliwości.

Jak podłączysz kamerę to daj znac jak działa.
  • 0

#41 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:13, 09.06.2010

Zgadzam się z Tobą. W wersji z PSS będzie działać, w wersji z 1 CD radio idzie się gwizdać po podłączeniu tej przejściówki.
Co do uruchomienia nawigacji także masz rację. Mnie jednak chodziło o autostart. Włączasz auto a po jakimś czasie nawigacja uruchomi się sama. Tak miałem dotychczas w poprzednich autach. Była opcja automatycznego uruchamiania. Tu jej chyba nie ma. Nie mam też w menu Bluetooth'a. Jest tylko Nawigacja, Muzyka, Video i Menu. Napisałem maila do producenta. Na 100% sprzęt go ma ale nie ma dojścia do niego. Jest skrócone Menu. W instrukcji 6 pozycji a w naturze 4 (bez Radio i Bluetooth)
  • 0

#42 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:35, 09.06.2010

Ja widziałem u kolegi ja działa oryginalny Bluetooth z tym urzadzeniem.
Jak na razie nie widzę innej możliwości uruchomienia automapy.
Oprócz wejścia video CCD do kamery cofania jest jeszcze kabel o nazwie REVERSE-czy gdzieś go się podłącza !!!
Dla ciekawości oryg. kamera w ASO honda kosztuje 3k zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!(dwóch delerów powiedziało tę sama cenę)
  • 0

#43 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:05, 09.06.2010

Co się dziwić takim cenom. Potrzebowałem bezpiecznik 7.5A. W serwisie 10,50 za *cenzura* które w normalnym rozmiarze kosztuje 20gr. W Hondzie ciut niższy i już kupić można tylko u tych złodziei.

Ja widziałem u kolegi ja działa oryginalny Bluetooth z tym urzadzeniem.

Jak go uruchamia?

o nazwie REVERSE

wnioskuję, że jest to mirror kamery jak podasz + lub masę. Trzeba spróbować przez rezystor rzędu 1k aby czegoś nie zepsuć.

Co do autostartu AM da się pewnie zrobić bo jest chyba dojście do plików windy. Tam trzeba wstawić link do AM. W weekend tym się zajmę.
Każde zgaszenie i uruchomienie auta to ponowny ręczny wybór nawigacji. Mało praktyczne.
  • 0

#44 ntgale

ntgale
  • Forumowicz
  • 122 postów
  • Skąd:SC/WB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:00, 10.06.2010

...Dla ciekawości oryg. kamera w ASO honda kosztuje 3k zł !!!!!!!!!!!!!!!!!!(dwóch delerów powiedziało tę sama cenę)

Kiedyś sprawdzałem cenę oryginalnego grilla. Cena też powala. Wszystkie elementy, z których się składa to prawie 2k zł. Ale nie o tym mowa.
msnet, czy nawigacji nie można obsługiwać pokrętłem radia? Rozumiem, że komunikaty RDS są wyświetlane? Opisz proszę dokładnie sprawę z podświetleniem, ciągłe regulowanie przy jeździe dzień/noc mnie trochę irytuje, a jak tylko zapomnę przyciemnić to po jeździe nocą oczy wysiadają.
  • 0
C4 Grand Picasso 2.0 Hdi Exclusive automat 2011 brun hickory
Skradziony: Honda Accord Tourer 2.0 Executive 2008 Volcano Grey

#45 msnet

msnet
  • Forumowicz
  • 411 postów
  • Skąd:Warszawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Elegance
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:19, 10.06.2010

Dużo nie napiszę ze względu na niepodłączoną jedną kostkę. Tam będzie przyciemnianie przy włączonych światłach ale w Polsce to jest również irytujące. Za dnia masz włączone a auto myśli, że jest noc i przyciemnia wszystko. Dlatego lepiej korzystać z nocnej skórki AM. Ustalasz od której godziny ma zapodać noc i gitara. Co do pokrętła to na 100% NIE. To typowy ekran dotykowy i innego sterowania poza paluchem nie ma.
Co do refleksów muszę przyznać z pełnym szacunkiem dla Hondy, że daszek robi swoje. W poprzednich autach trochę odbić było. Tu nie zauważyłem. Matowy ekran i dach nad nim robi swoje.
Jeżeli chodzi o RDS - owszem tak ale jak masz zapodaną nawigację to tego nie widzisz. Jak coś zmienisz to przez chwilę widzisz po czym znika (to tak jak z pensją - chwilę jest po czym jej nie ma - od człowieka zależy na jak długo jest)
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq