Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Polecane radia CD/DVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
  • Skąd:Międzyrzecz (FMI)
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:23, 20.06.2010

No Alpine ma to do siebie, że gra bardziej na wysokich tonach, ale przez to jakość dźwięku jest moim zdaniem lepsza. Bass możesz zawsze ustawić na +3,4 itd. JVC gra bardziej basowo, ja miałem jvc kd-g721 i grało jaktako, ale alpine mi bardziej pasuje
  • 0

#17 logicsys

logicsys

    CNC Majsta

  • Forumowicz
  • 542 postów
  • Skąd:Lyngdal Norway
  • Silnik:2.0
  • Wersja:GIT
  • KM:125
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:19, 02.08.2010

http://allegro.pl/it...tisy_gw_pl.html

co powiecie o tym radyjku?? oplaca sie za taka kase ktos moze ma takowe jakies porownania mile widziane
  • 0

Hunda poszla w świat z SUburburu za Pan brat

8il5.jpg


#18 Enriqe

Enriqe
  • Forumowicz
  • 187 postów
  • Skąd:Płock
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:57, 03.08.2010

Pytałem stosunkowo niedawno na forum typowo zajmującym się car audio i Kenwood był chwalony za porządną jakość w bardzo dobrej cenie. Nawet w cenie do 300 zł Kenwood dużo oferuje. Kenwood ma też mocny wzmacniacz. Są to nieduże różnice bo większość radioodtwarzaczy ma moc około 22 W RMS, ale Kenwood zawsze miał trochę więcej z tego co pamiętam.
Jeżeli chodzi o wygląd to te o które pytasz wygląda na prawdę fajnie :-) To już taki nie najtańszy model. 3 pary RCA dają możliwość zbudowania porządnego systemu audio. Dodatkowo sporo bajerów typu USB no i można zmienic kolor podświetlenia hehe :mrgreen:
Co do porównania z innymi to trzeba by się przejść do jakiegoś MM i odsłuchać go wraz z innymi radiami.
  • 0
Nic na siłę! Lewy pas, gaz i płynę!

#19 logicsys

logicsys

    CNC Majsta

  • Forumowicz
  • 542 postów
  • Skąd:Lyngdal Norway
  • Silnik:2.0
  • Wersja:GIT
  • KM:125
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:08, 03.08.2010

JAK bylem ostatnio w media to tego juz nie bylo ale byl kdc4047 porownywalem odsluch z alpine cde111 Oba radia maja max vol na 35 i ustawiajac je tak samo alpine gral glosniej nie wiem czy to zasluga wiekszego konturu alpina czy poporstu tego ze jeest mocniejszy poza tym wydawalo mi sie ze na alpine slysze wiecej (odlusch na radiu w tym samym czasie ta sama stacja) wiec tez biore pod uwage to cde111 Znalazlem jescze takie http://allegro.pl/sh...został wysłany. niby wysoki model NIe mialem okazji nigdy niegdzie odsluchac
tylko koles nie posiada nic oprocz radia i ramki ozdobnej takze nie mam pewnosci czy nie kradzione :k
  • 0

Hunda poszla w świat z SUburburu za Pan brat

8il5.jpg





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq