Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Polecane radia CD/DVD


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:04, 22.05.2010

W tym temacie wpisujemy polecane radia CD/DVD .
  • 0

#2 kaer14

kaer14
  • Forumowicz
  • 283 postów
  • Skąd:Jasło
  • Silnik:2,4
  • Wersja:Acura TSX
  • KM:201
  • Paliwo:PB
  • Rok:2012
  • Nadwozie:CU2
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 11:30, 24.05.2010

Z mojej strony polecam Blaupunkt Brisbane SD. Nie jest to co prawda radyjko na płyty, ale ma to swoją przewagę, bo mechanicznie nie ma się co zepsuć. Posiada w panelu wejście na mp3 i na kartę pamięci (u mnie działa 4GB), z tyłu jest wyprowadzenie kabelka na USB, gdzie z kolei można podpiąć pendrive ( testowany był Kingstone 4GB i też działa. Po co więc żonglować płytami, jak na nośnikach można mieć muzyki na trasę do Londynu i z powrotem. Radyjko ma sterowanie z kierownicy na poczerwień. W sumie jestem zadowolony.
  • 0


 


#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 05:39, 25.05.2010

Kenwood KDC-4047UA, prosty z CD,mp3,aux, fajnie gra- 4x50W na mosfecie. Jak dla mnie wystarczający...
  • 0

#4 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 17:29, 26.05.2010

Audiofilem nie jestem ale stawiam na walory uzytkowe: LG LAC 6800 RU, niedrogie a zajebiscie rozwiazana kwestia bluetooth - komórka...
  • 0

#5 logicsys

logicsys

    CNC Majsta

  • Forumowicz
  • 542 postów
  • Skąd:Lyngdal Norway
  • Silnik:2.0
  • Wersja:GIT
  • KM:125
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:15, 26.05.2010

JA polecam takiego Clarionka

Clarion dxz388usb_link

6 par wyjsc na wzmaka 3v w tym subwofer z regulacja z radia filtry hpf lpf(lpf tylko wzmacniacz) malo krzykliwy design9nie rzuca sie w oczki potencjalnym zlodziejom) wyswietlacz czytelny w nocy nie oslepia 4x50 mosfet inteligentne podbicie basow Bardzo duzo opcji dostossowania dzwieku

MIalem 2 radia jvc nie pamietam juz modeli jedno ze sredniej polki jedno z tej dolnej (oba ukradli) i LGlac2500 i powiem ze ten Clarionek wymiata dzwiekiem przy nich i to na seryjnym sprzecie w samochodach astra F i sharanie WIec i w acco musi byc super takze moge szczerze polecic
  • 0

Hunda poszla w świat z SUburburu za Pan brat

8il5.jpg


#6 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:37, 26.05.2010

A ja jakby nie patrzył polecam ALPINE. Zanim kupiłem HANNĘ miałem chyba ze trzy rodzaje Alpine począwszy od tych pierwszych z białymi podświetleniami klawiszy "made in AlpinE" Ostatnia moja Alpina to był model z windą niestety kasetowy . Ale... używałem go lat 10 miałem podłączoną zmieniarkę na 6 płyt Alpine i chodziło wszystko jak burza. Radio kupowałem urzywane na Warszawskim Wolumenie więc przed moją osobą musiał już go ktoś katowć :-D Radio sprzedałemwraz z samochodem i uważam że gość będzie go używać jeszcze b. długo
Moim zdaniem ALPINE jakiekolwiek nie do zarżnięcia :!: :!:
  • 0

#7 Pemo2

Pemo2
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Centrum
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executiv
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:03, 27.05.2010

Od siebie mogę dodać Alpine 7893/7894 (jest to starsze radyjko ale bardzo dobrze wyposażone: 3 wyjścia na wzmacniacze, sterowanie subem, filtry dolno i górnoprzepustowe + czasówka, przy tych modelach trzeba zwrócić uwagę na optykę bo z racji wieku potrafią czasami kaprysić i na dziurkach płytka potrafi przeskoczyć ;) ).

A następną przerabianą przeze mnie propozycją jest Clarion 955/ 958 (to radyjko ma super optyke używam je jakieś 2 lata i jeździłem po różnych dziurawych drogach i nigdy płytka się nie przycięła. Radyjko nadaje się do stworzenia w pełni aktywnego zestawu dwudrożnego z subem ponieważ ma wbudowany procesor dźwięku. Z bajerów posiada dotykowy ekran ;) )

Pozdro.
  • 0

#8 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:28, 14.06.2010

Co do 958 to jest ono niemal nie osiągalne. Miałem osobiście najpierw alpine 9855 a później 958rmc. wszystko grało pod focalem. Różnica przy średnio grających głośnikach raczej mało odczuwalna dlatego szczerze polecam alpine..
  • 0

#9 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
  • Skąd:Międzyrzecz (FMI)
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:51, 14.06.2010

Powtórzę się po raz kolejny :-P
Sprawdziłem kilka modeli - JVC,Clarion, Pioneer, Alpine.
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że wg mnie w każdym przedziale cenowym Alpine gra najlepiej - ma jakby czystszy dźwięk od pozostałych
  • 0

#10 Pudzian

Pudzian
  • Forumowicz
  • 94 postów
  • Skąd:Kaliska
  • Silnik:1.8
  • Wersja:is
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1999
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:27, 14.06.2010

Każdy ma swoja markę ja stawiam na SONY nie każdy ta firme lubi ale mi przypasowała mam już 3 radyjko i nie narzekam na ta markę obecnie użytkuje w accordzie.
http://img04.allegro...5/66/1077156601
Model to cdx-a36o xplod tylko ja posiadam czarne posiadam je chyba juz z 4 lata i jest naprawdę bez awaryjne..
  • 0
Auta na utrzymaniu Accord Sprzedany !! !!

Kupiony Civic USA 2006

Trabant 601 z 1991

#11 Glinuś

Glinuś
  • Forumowicz
  • 3403 postów
  • Skąd:Nie ważne
  • Silnik:0/1
  • Wersja:E
  • KM:120
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 05:26, 15.06.2010

Kolejny temat do śmietnika :!: Nomercy jaki jest sens zakładania takiego tematu skoro każdy forumowicz zareklamuje swoje radyjko.Osoba chcąca zakupić radioodtwarzacz po przeczytaniu tego tematu będzie miała mętlik w głowie,a i tak nabędzie sprzęt,który jej się spodoba wizualnie jak i dźwiękowo na miejscu w sklepie.
  • 0

#12 [H]-CluB-

[H]-CluB-
  • Forumowicz
  • 148 postów
  • Skąd:Międzyrzecz (FMI)
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:10, 15.06.2010

Kolejny temat do śmietnika :!: Nomercy jaki jest sens zakładania takiego tematu skoro każdy forumowicz zareklamuje swoje radyjko.Osoba chcąca zakupić radioodtwarzacz po przeczytaniu tego tematu będzie miała mętlik w głowie,a i tak nabędzie sprzęt,który jej się spodoba wizualnie jak i dźwiękowo na miejscu w sklepie.

Tu się nie zgodzę. Ja mam teraz Pioneera 6000UB, z tego względu że jest ładny i ma podłączenie USB z tyłu. Wcześniej miałem dwa modele Alpine 9882, 9854. I obydwie alpiny grały lepiej, ale z tego względu że u mnie nie ma Bóg wie jakiego audio to zdecydowałem się wziąć ładniejszego Pioneera
  • 0

#13 logicsys

logicsys

    CNC Majsta

  • Forumowicz
  • 542 postów
  • Skąd:Lyngdal Norway
  • Silnik:2.0
  • Wersja:GIT
  • KM:125
  • Paliwo:PB
  • Rok:1999
  • Nadwozie:SUV
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:53, 17.06.2010

Kolejny temat do śmietnika :!: Nomercy jaki jest sens zakładania takiego tematu skoro każdy forumowicz zareklamuje swoje radyjko.Osoba chcąca zakupić radioodtwarzacz po przeczytaniu tego tematu będzie miała mętlik w głowie,a i tak nabędzie sprzęt,który jej się spodoba wizualnie jak i dźwiękowo na miejscu w sklepie.


heh ogolnie lepiej zalozyc temat jakby ktos chcial kupic radio i by wrzucal do proownania kilka modeli wtedy mozna by doradzic
Jak ja kupowalem radio wykladnikiem byla cena- jakosc dzwieku Obeszlem wszytskie media euro saturny itd posluchalem pomacalem i kupilem i tak w necie oprocz tego polecam serwisy typu www.cokupic.pl i brac poprawke na to co slychac w sklepie a co bedziemy slyszec w naszym aucie:) :B
  • 0

Hunda poszla w świat z SUburburu za Pan brat

8il5.jpg


#14 bartoszwrc

bartoszwrc
  • Forumowicz
  • 593 postów
  • Skąd:RRS/Lincolnshire
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Executive+
  • KM:174
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CN1
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 21:29, 17.06.2010

Kolejny temat do śmietnika :!: Nomercy jaki jest sens zakładania takiego tematu skoro każdy forumowicz zareklamuje swoje radyjko.Osoba chcąca zakupić radioodtwarzacz po przeczytaniu tego tematu będzie miała mętlik w głowie,a i tak nabędzie sprzęt,który jej się spodoba wizualnie jak i dźwiękowo na miejscu w sklepie.

Z calym szcunkiem Glinuś, ale w takim razie moznaby chyba poslac do smietnika tematy o olejach, wycieraczkach, świecach, nawigacji itd. Jesli temat zyje to pozostawmy dla siebie takie komentarze.
A zeby nie bylo OT, obecnie mam fabryczny pss, ale poprzednio w civie mialem Kenwooda KDC W4037Y i bylem zaskoczony tym co wyciagnal z fabrycznych glosnikow, ktorym nie dawal rady seryjny Pioneer. Jako zalete podam, iz mial na panelu wyjscie AUX np. pod Ipoda.
  • 0

:shock:...jak dla mnie fura No.1 na UK

To szelma jest ------> http://www.accordklu...i-dirty-diesel/

www.typeaccord.co.uk


#15 Enriqe

Enriqe
  • Forumowicz
  • 187 postów
  • Skąd:Płock
  • Silnik:1.8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:CG
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 14:19, 20.06.2010

A ma/miał ktoś z Was radyjko Alpine CDE-111R lub JVC KD-AVX11? JVC ma więcej bajerów, ale głównie chodzi mi o jakość dźwięku. Odsłuchiwałem tego Alpine'a i wydaje mi się, że ma bardzo wyeksponowane wysokie tony (w radiu wszystko było ustawione na 0). Do tej pory miałem JVC KD-R303 i w porównaniu z tym Alpine najbardziej słychać różnicę w wysokich tonach. Które bardziej polecacie?
  • 0
Nic na siłę! Lewy pas, gaz i płynę!




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq