Skocz do zawarto艣ci


RODO w HAKP

VII

Programowanie centralnego zamka w Accordzie

VII centralny programowanie

  • Zaloguj si臋, aby doda膰 odpowied藕
75 odpowiedzi w tym temacie

#1 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 22:11, 14.04.2010

Witam kole偶anki i koledzy, zakupi艂em sobie pi臋knego Accorda 2005 rocznik. Mam ma艂y problem poniewa偶 nie dzia艂a mi Centralny zamek z kluczyka, tzn wszystkie drzwi zamykaj膮 si臋 i otwieraj膮 u偶ywaj膮c mechanicznie kluczyka, jednak przyciskaj膮c przycisk nie reaguje, a dioda na kluczyku miga. Powiedzcie Mi czy jestem w stanie jako艣 zaprogramowa膰 te kluczyki.

Pozdrawiam i dzi臋kuje za odpowiedzi


  • 0

#2 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 post贸w
  • Sk膮d:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 06:53, 15.04.2010   Najlepsza odpowied藕

Programowanie pilota zdalnego sterowania zamkami
Zachowywanie kodowych sygna艂贸w pilota
W pami臋ci odbiornika zdalnego sterowania zamkiem mog膮 by膰 zapami臋tane kody maksymalnie trzech pilot贸w. (W przypadku zapisania czwartego kodu pierwszy ulega skasowaniu.)

UWAGA: Wa偶ne jest przestrzeganie ogranicze艅 czasowych pomi臋dzy kolejnymi krokami. Upewni膰 si臋, 偶e drzwi, pokrywa silnika i drzwi baga偶nika s膮 zamkni臋te.


1. W艂膮czy膰 zap艂on (II).
2. W czasie od 1 do 4 s nacisn膮膰 przycisk blokowania lub odblokowywania na pilocie, celuj膮c pilotem w odbiornik zdalnego sterowania znajduj膮cy si臋 przy prze艂膮czniku g艂贸wnym szyb sterowanych elektrycznie.
3. W czasie od 1 do 4 sekund wy艂膮czy膰 zap艂on.
4. W czasie od 1 do 4 sekund w艂膮czy膰 zap艂on (II).
5. W czasie od 1 do 4 s nacisn膮膰 przycisk blokowania lub odblokowywania na pilocie, celuj膮c pilotem w odbiornik zdalnego sterowania znajduj膮cy si臋 przy prze艂膮czniku g艂贸wnym szyb sterowanych elektrycznie.
6. W czasie od 1 do 4 sekund wy艂膮czy膰 zap艂on.
7. W czasie od 1 do 4 sekund w艂膮czy膰 zap艂on (II).
8. W czasie od 1 do 4 s nacisn膮膰 przycisk blokowania lub odblokowywania na pilocie, celuj膮c pilotem w odbiornik zdalnego sterowania znajduj膮cy si臋 przy prze艂膮czniku g艂贸wnym szyb sterowanych elektrycznie.
9. W czasie od 1 do 4 sekund wy艂膮czy膰 zap艂on.
10. W czasie od 1 do 4 s w艂膮czy膰 zap艂on.
11. W czasie od 1 do 4 s nacisn膮膰 przycisk blokowania lub odblokowywania na pilocie, celuj膮c pilotem w odbiornik zdalnego sterowania znajduj膮cy si臋 przy prze艂膮czniku g艂贸wnym szyb sterowanych elektrycznie.
12. Upewni膰 si臋, 偶e s艂ycha膰 odg艂os pracy si艂ownik贸w blokady drzwi. W czasie od 1 do 4 s nacisn膮膰 ponownie przycisk blokowania lub odblokowywania na pilocie.
13. W czasie 10 s wycelowa膰 pilotami (maksymalnie dwa dodatkowe), kt贸rych kody maj膮 by膰 zapami臋tane, w odbiornik zdalnego sterowania zamkiem, nast臋pnie przycisn膮膰 przycisk blokowania lub odblokowywania na pilocie.
Upewni膰 si臋, 偶e s艂ycha膰 odg艂os pracy si艂ownik贸w drzwi po zapami臋taniu ka偶dego kodu pilota.
14. Wy艂膮czy膰 zap艂on i wyci膮gn膮膰 kluczyk.
15. Sprawdzi膰 dzia艂anie pilot贸w.


  • 2

#3 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 12:46, 15.04.2010

Bardzo dzi臋kuje za pomoc, oczywiscie wszystko dzia艂a.
  • 0

#4 Dario

Dario
  • Forumowicz
  • 354 post贸w
  • Sk膮d:Cambridge
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:41, 22.11.2015

Programowanie pilota zdalnego sterowania zamkami
Zachowywanie kodowych sygna艂贸w pilota
W pami臋ci odbiornika zdalnego sterowania zamkiem mog膮 by膰 zapami臋tane kody maksymalnie trzech pilot贸w. (W przypadku zapisania czwartego kodu pierwszy ulega skasowaniu.)

UWAGA: Wa偶ne jest przestrzeganie ogranicze艅 czasowych pomi臋dzy kolejnymi krokami. Upewni膰 si臋, 偶e drzwi, pokrywa silnika i drzwi baga偶nika s膮 zamkni臋te.


1. W艂膮czy膰 zap艂on (II).




2. W czasie od 1 do 4 s nacisn膮膰 przycisk blokowania lub odblokowywania na pilocie, celuj膮c pilotem w odbiornik zdalnego sterowania znajduj膮cy si臋 przy prze艂膮czniku g艂贸wnym szyb sterowanych elektrycznie.



 

Mo偶na prosic o wyjasnienie? Gubi mnie fakt w艂膮czonego zap艂onu pkt1 i celowania pilotem  w odbiornik zdalnego sterowania jak pilot jest w kluczyku i jest w stacyjce?

Chyba 偶e mowa o dodatkowym kluczyku?

Dobra porada ale sie troszk臋 pogubi艂em :D


  • 0

#5 depeche_civic

depeche_civic
  • Forumowicz
  • 96 post贸w
  • Sk膮d:Gdynia
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 16:13, 09.02.2016

Mo偶na prosic o wyjasnienie? Gubi mnie fakt w艂膮czonego zap艂onu pkt1 i celowania pilotem  w odbiornik zdalnego sterowania jak pilot jest w kluczyku i jest w stacyjce?

Chyba 偶e mowa o dodatkowym kluczyku?

Dobra porada ale sie troszk臋 pogubi艂em :D

Podbijam


  • 0

#6 Dario

Dario
  • Forumowicz
  • 354 post贸w
  • Sk膮d:Cambridge
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:56, 09.02.2016

Cisza nasta艂a, pewnie nikt nie zna odpowiedzi :D


  • 0

#7 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 post贸w
  • Sk膮d:艁贸d藕
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 23:00, 09.02.2016

Hej :)
Koledzy, czepiacie si臋... wciskajcie przyciski (bez jakiegokolwiek celowania) i tyle...

Pozdrawiam
Tomek

wys艂ane z fona
  • 0

#8 depeche_civic

depeche_civic
  • Forumowicz
  • 96 post贸w
  • Sk膮d:Gdynia
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 00:05, 10.02.2016

mi si臋 wydaj臋, 偶e u mnie problemem jest to 偶e wciska膰 sobie wciskam ale to co ma odbiera膰 tego nie odbiera...
 


  • 0

#9 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 post贸w
  • Sk膮d:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 07:41, 10.02.2016

mi si臋 wydaj臋, 偶e u mnie problemem jest to 偶e wciska膰 sobie wciskam ale to co ma odbiera膰 tego nie odbiera...
 

Programowanie przewija si臋 przez to forum kilka razy....  opisz臋 troszeczk臋 pro艣ciej 

1.W艂膮czamy zap艂on i naciskamy guzik na pilocie , wy艂膮czamy zap艂on i naciskamy guzik na pilocie - powtarzamy t膮 procedur臋 a偶 us艂yszymy 偶e si艂owniki si臋 odezw膮 <cyk>.
2.Jak ju偶 si臋 si艂owniki odezw膮 to naciskamy raz jeden guziczek na jednym pilocie raz na drugim raz na trzecim (je艣li mamy 3 piloty ) i 1 2 3 1 2 3 1 2 3 lub 1 2 1 2 1 2  a偶 przestan膮 odzywa膰 si臋 si艂owniki. WTEDY wy艂膮czamy zap艂on i sprawdzamy czy dzia艂aj膮 piloty ..... Reasumuj膮c 30 sekund roboty :)

PS:) ja zanim doszed艂em 偶e przestajemy w艂膮cza膰 i wy艂膮cza膰 zap艂on jak si臋 s艂owniki odezw膮 to p贸艂 dnia mi to zaj臋艂o  - innym kolegom z forum te偶 ...


  • 0

#10 Dario

Dario
  • Forumowicz
  • 354 post贸w
  • Sk膮d:Cambridge
  • Paliwo:PB
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 23:02, 10.02.2016

No i dzi臋ki wielkie


  • 0

#11 mattipoz

mattipoz
  • Forumowicz
  • 26 post贸w
  • Sk膮d:Pozna艅
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:nie wiem:)
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:29, 01.03.2016

Witam. Czy te panele sterowania za 80z艂 na allegro dadz膮 si臋 te偶 zaprogramowa膰?Maj膮 modu艂 centralnego?Bo pr贸buje zaprogramowa膰 i nic


  • 0

#12 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 post贸w
  • Sk膮d:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 12:37, 01.03.2016

Witam. Czy te panele sterowania za 80z艂 na allegro dadz膮 si臋 te偶 zaprogramowa膰?Maj膮 modu艂 centralnego?Bo pr贸buje zaprogramowa膰 i nic

Te i tamte te偶 ...


  • 0

#13 mattipoz

mattipoz
  • Forumowicz
  • 26 post贸w
  • Sk膮d:Pozna艅
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:nie wiem:)
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 18:30, 02.03.2016

Je艣li nie chce mi zaprogramowa膰 a si艂owniki dzia艂aj膮 (tzn cztery drzwi na przycisk na g艂贸wnym panelu reaguj膮)to co innego mo偶na by sprawdzi膰 jeszcze?


Wys艂ane z iPhone za pomoc膮 Tapatalk
  • 0

#14 muzyczka

muzyczka
  • Partner HAKP
  • 2946 post贸w
  • Sk膮d:Warszawa , LHR
  • Silnik:k24
  • Wersja:Executive AT
  • KM:strojenie
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 40
Super

Napisano 07:36, 03.03.2016

Je艣li nie chce mi zaprogramowa膰 a si艂owniki dzia艂aj膮 (tzn cztery drzwi na przycisk na g艂贸wnym panelu reaguj膮)to co innego mo偶na by sprawdzi膰 jeszcze?

Je艣li chodzi o programowanie to du偶o os贸b ma z tym problem :) mimo i偶 nie jest to trudne. Czy podczas programowania s艂ycha膰 odzywaj膮ce si臋 si艂owniki tak jak napisa艂am

 

Programowanie przewija si臋 przez to forum kilka razy....  opisz臋 troszeczk臋 pro艣ciej 

1.W艂膮czamy zap艂on i naciskamy guzik na pilocie , wy艂膮czamy zap艂on i naciskamy guzik na pilocie - powtarzamy t膮 procedur臋 a偶 us艂yszymy 偶e si艂owniki si臋 odezw膮 <cyk>.
2.Jak ju偶 si臋 si艂owniki odezw膮 to naciskamy raz jeden guziczek na jednym pilocie raz na drugim raz na trzecim (je艣li mamy 3 piloty ) i 1 2 3 1 2 3 1 2 3 lub 1 2 1 2 1 2  a偶 przestan膮 odzywa膰 si臋 si艂owniki. WTEDY wy艂膮czamy zap艂on i sprawdzamy czy dzia艂aj膮 piloty ..... Reasumuj膮c 30 sekund roboty :)

PS:) ja zanim doszed艂em 偶e przestajemy w艂膮cza膰 i wy艂膮cza膰 zap艂on jak si臋 s艂owniki odezw膮 to p贸艂 dnia mi to zaj臋艂o  - innym kolegom z forum te偶 ...

Co do innych sterownik贸w to musisz wiedzie膰 ze poliftowe nie pasuj膮 do wi膮zki przedliftowej i odwrotnie ... 


  • 0

#15 mattipoz

mattipoz
  • Forumowicz
  • 26 post贸w
  • Sk膮d:Pozna艅
  • Silnik:2.0
  • Wersja:sport
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:nie wiem:)
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 08:52, 03.03.2016

Je艣li chodzi o programowanie to du偶o os贸b ma z tym problem :) mimo i偶 nie jest to trudne. Czy podczas programowania s艂ycha膰 odzywaj膮ce si臋 si艂owniki tak jak napisa艂am

 

Co do innych sterownik贸w to musisz wiedzie膰 ze poliftowe nie pasuj膮 do wi膮zki przedliftowej i odwrotnie ... 

Kupi艂em za 80 z艂 na allegro i pod艣wietla si臋 na zielono do tego nie ma auto zamykania ale dzia艂a i jak kolega wy偶ej wymieni艂 powinno si臋 da膰 zaprogramowa膰.

 

Je艣li chodzi o programowanie to du偶o os贸b ma z tym problem :) mimo i偶 nie jest to trudne. Czy podczas programowania s艂ycha膰 odzywaj膮ce si臋 si艂owniki tak jak napisa艂am

 

Co do innych sterownik贸w to musisz wiedzie膰 ze poliftowe nie pasuj膮 do wi膮zki przedliftowej i odwrotnie ... 

Podczas programowania s艂ysze tylko lekkie "cyk" na lewo od kierownicy ale to chyba immobilizer..


  • 0





R贸wnie偶 z jednym lub wi臋ksz膮 ilo艣ci膮 s艂贸w kluczowych: VII, centralny, programowanie

U偶ytkownicy przegl膮daj膮cy ten temat: 0

0 u偶ytkownik贸w, 0 go艣ci, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq