Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Zmiana radia na jakiekolwiek

VII Radiowzmacniacz

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
20 odpowiedzi w tym temacie

#16 crony

crony
  • Forumowicz
  • 267 postów
  • Skąd:PL
  • Silnik:2.4
  • Wersja:EXE
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 10:23, 21.02.2018

ja tez nie wiem o chodzi, u mnie pss bardzo fajnie gra, nic mi nie brzeczy, mialem wygluszac auto na wiosne, bo wiele osob to zrobilo, ale nie mam chyba az tak negatywnych odczuc zeby sie w to bawic, bo mnie sie podoba :) przynajmnije przy pss i dzwiek z plyt audio cd, wiekszosc znajomych ktorych wozilem tez mowili ze w porzadku, fajerwerkow nie ma ale tragedii tez nie


  • 0

#17 Mike_83

Mike_83
  • Forumowicz
  • 88 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 11:29, 21.02.2018

ja tez nie wiem o chodzi, u mnie pss bardzo fajnie gra, nic mi nie brzeczy, mialem wygluszac auto na wiosne, bo wiele osob to zrobilo, ale nie mam chyba az tak negatywnych odczuc zeby sie w to bawic, bo mnie sie podoba :) przynajmnije przy pss i dzwiek z plyt audio cd, wiekszosc znajomych ktorych wozilem tez mowili ze w porzadku, fajerwerkow nie ma ale tragedii tez nie

Masz PSS,to o czym mowa?


  • 0

#18 rafisz

rafisz
  • Moderator Junior
  • 1578 postów
  • Skąd:WPR
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exe MT
  • KM:201
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CW2
Reputacja: 64
Wzorowa

Napisano 11:47, 21.02.2018

Masz podstawową wersję wyposażenia tzw, golasa, priorytetem tej wersji była niska cena, dla większości ludzi super audio to zbedny dodatek, ot wystarczy że radio gra... wiec nie wymagaj jakiegoś dobrego sprzętu w wersji która była stworzona aby zapewnić jak najniższą cenę, pss jako standard, był montowany tylko w droższych wersjach (chyba tylko exe, ale może się mylę), mozliwe że pss w comforcie było opcją, tego  nie wiem, nie mam prospektu...

tak na marginesie - golasy niemieckie też mają dobre audio? 


Użytkownik rafisz edytował ten post 11:48, 21.02.2018

  • 0

#19 NEO NFS

NEO NFS
  • Forumowicz
  • 476 postów
  • Skąd:Wawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 12:19, 21.02.2018

Brzęczy jakiś element budy,za zimno na rozbieranie.Poza tym,nie będę wybebeszał połowy auta,które jest w doskonałym stanie,pomimo wieku.Bawiłem się w takie rzeczy,bedąc po dwudziestce.
,Niemcy potrafili w tych latach,a Ci zawsze do tyłu.

Naprawdę wyolbrzymiasz problem… do wiosny niedaleko. Jakie wybebeszane połowy auta?? Przy tylnej to żadna robota. Co do zabawy w wieku, to jeśli cyfry w nicku podają twój rocznik to mnie rozbawiłeś do bólu :-) . Mam sporo więcej i problemów nie widzę z jakimiś demontażami, czy naprawami . Jak się lubi coś robić to wiek nie ma znaczenia!! No ale fakt łatwiej narzekać jak coś poprawić…Mówisz ze szkopy montowali coś normalnego -hehehehehe. Audio wyższej pułki było za słoną dopłatą!! Lub po własnej inwestycji w audio! Różnica owszem jest ale tylko w wyciszeniu auta do dźwięków zewnętrznych i w tym szkopuł. W VII trzeba podbić maty…
U mnie jedynie co brzęczy to żona że za głośno ;-), a obecnie zapodaje muzę przez Honda Musik Link2 i w porównaniu do CD nie odczuwam jakiegokolwiek spadku jakości czy poziomu głośności. Na max drży tylko lusterko wsteczne :-) ... a jak w końcu podłączę(bo brak czasu deko) Pss to będzie jeszcze lepiej. Chodź przyznam że o wiele rzadziej słucham na maxa, jak za dawnych lat…
Pzd.
  • 0

#20 Mike_83

Mike_83
  • Forumowicz
  • 88 postów
  • Skąd:Szczecin
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:41, 21.02.2018

Naprawdę wyolbrzymiasz problem… do wiosny niedaleko. Jakie wybebeszane połowy auta?? Przy tylnej to żadna robota.

Chodziło mi bardziej o zmianę całego audio,pomimo posiadania kasy na to.Dokładnie to brzęczy przy prawym głośniku.


Użytkownik Mike_83 edytował ten post 12:42, 21.02.2018

  • 0

#21 NEO NFS

NEO NFS
  • Forumowicz
  • 476 postów
  • Skąd:Wawa
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 14:34, 21.02.2018

Zdejmij osłonę słupka i zaślepkę głośnika. Może coś wychwycisz zanim zabierzesz się za głębsze szperanie. Jak zdejmiesz osłonę to na wierzchu masz już śruby od glosnika. O ile sam głośnik nie brzęczy to daj uszczelkę piankową pomiędzy głośnik a blachę pułki i dokręć śruby. Może ustanie dodatkowo zbędny dźwięk.
Pzd.
  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, Radiowzmacniacz

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq