Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Wewnetrzny przegub Honda Accord V 96' 1.8 F18a3


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 10:39, 18.04.2010

Ja wczoraj założyłem przegób wewnętrzny od Accorda z 99 r. do mojego z 95 r.więc nie rozumiem czemu miał by nie pasować do Twojego auta, Przeguby sa takie same a jak bym sie uparał to i całą półoś mogłem zamienić bo porównuwałem je i były prawie takie same, różniły się tylko umiejscowieniem zebatki Absu, była minimialnie przesunieta i ta z 99 r. była jakieś 5mm dłuższa ale to mogła być wina przegubu wewnętrzenego na mojej półosi który kupiłem za 90 zł i rozleciał sie po 3 tygodniach. Kupiłem półoś od VI gen za 100 zł przełozyłem przegub i myślę, że dłużej wytrzyma niż tani zamiennik made in china.
  • 0

#17 Maryś

Maryś
  • Forumowicz
  • 91 postów
  • Skąd:Bytom
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Prelude
  • KM:200?
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:BB8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 12:50, 18.04.2010

nici_EZG - bo katalogi to tylko suche dane ;) u siebie w pracy też czasem widzę jakie kwiatki mają sprzedawcy części. Co prawda nie do samochodów, ale do maszyn budowlanych.
  • 0

#18 koliberek-ak

koliberek-ak
  • Forumowicz
  • 853 postów
  • Skąd:Rzeszów
  • Silnik:1.8
  • Wersja:iS (F18A3)
  • KM:115
  • Paliwo:LPG
  • Rok:1997
  • Nadwozie:CE7
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:12, 18.04.2010

Jest czy nie ma.Więc dlaczego w zadnym katalogu nie jest dostępny do 96-98 skoro twierdzisz ze jest taki sam ?


miałeś wziąć przegub wewnętrzny i porównać - i co - sam sobie zadajesz pytanie?

według moich wniosków i danych z katalogu z zaprzyjaźnionego warsztatu wyszło nam, że taki sam przegub wewnętrzny powinien być dla:
F20Z1
F20Z2
F18A3
i pewnie wiele innych

jak te dane to dla Ciebie za mało, aby wyszukać przegub w katalogach, to jedź do warsztatu, gdzie znają się na tym i tam Ci wymienią przeguby

a poza tym nie słyszałem, aby katalogi miały obowiązek mieć prawidłowe dane, części-zamienniki prawidłowe wymiary itp.
  • 0
AK

#19 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 19:55, 24.05.2010

Pany , problem okazał się dziwniejszy niż myślałem . Namierzyłem wewnętrzny przegub i wymieniłem go . LUZ - STUKANIE pozostało , więc wyrok padł na wałek pośredni , który zakupiłem u kolegi z forum i problem pozostał.Czy na nowym czy na starym przegubie wali przy ruszaniu i przyjmowaniu-dodawaniu gazu podczas jazdy . Ewidentnie lewa strona . Zawieszenie odpada. Sprawdzałem z mechanikiem - półoś względem wałka pośredniego rusza się przy ruszaniu do przodu - do tyłu wydając przy tym denerwujący głos.

Nie mam już pojęcia co to może być . Powymieniałem już chyba wszystko . Dyfer bez luzów .
  • 0

#20 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:10, 16.06.2010

Jesli ktos szuka przegubu polecam adres Warszawa ul.Rezedowa 15
wewnetrzny lewy ok 200zl :-P
  • 0

#21 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:51, 25.06.2010

Naprawdę nie ma mozliwości kupna tego przegubu z firmy takiej jak npn czy gkn ? te za 200zł to mozna sobie wsadzić.Kupilem taki z nadziejami że będzie niezły.. 200zł wywalone w błoto

NIE POLECAM FIRMY MCARS CZY WAZCAR ŁÓDŹ . Fakt obsługa prof ale towar kibel i dno .

U Kosickiego w łodzi ASO , ten przegub po oryginale ponad 1000zł więc cena zaporowa.
  • 0

#22 Maryś

Maryś
  • Forumowicz
  • 91 postów
  • Skąd:Bytom
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Prelude
  • KM:200?
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:BB8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:23, 25.06.2010

nici_EZG, - a co Ci się stało z tym przegubem? WAZCAR i Mcars to jedna firma? bo pisałem do obu a głównie odpowiadała Mcars.
Również ich nie polecam, dwa razy mi przysłali przegub i dwa razy nie pasował. 100zł za mechanika do tyłu ;) A w końcu kupiłem u siebie w sklepie.
Dla nich accord to accord. Nie wazne która generacja...
  • 0

#23 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 21:41, 25.06.2010

Stało , bo przy każdym ruszaniu bądz dodawaniu i ujmowaniu gazu puka strasznie lewa strona. Wymienone już z lewej był przegub i łożysko podpory na oryginał.zostaje przegub. Nie wspomne o wahaczach i amorkach które też są nowe.
  • 0

#24 Maryś

Maryś
  • Forumowicz
  • 91 postów
  • Skąd:Bytom
  • Silnik:2.2
  • Wersja:Prelude
  • KM:200?
  • Paliwo:PB
  • Rok:1997
  • Nadwozie:BB8
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 22:55, 25.06.2010

nici_EZG, - czyli masz wymienione oba przeguby, łożysko i dalej Ci puka? Zobacz czy nie masz luzu na dyfrze, chociaż to z prawej strony jest. Jestem ciekaw co byś ujrzał po rozebraniu tego przegubu, czy faktycznie coś mu dolega. Przecież tam się nie ma co wyrobić tak szybkim czasie.
  • 0

#25 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 08:26, 26.06.2010

Stary tak puka nadal .Ten z mcarsu się nie nadawał.Po rozebraniu nic nie widać.Jak podniosę koło lewe do góry i włacze bieg ( wtedy koło jest dużo niżej ) to słychać jak strzela aż całe auto podskakuje
  • 0

#26 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 20:22, 23.11.2010

Czy problem ze stukaniem w napędzie przy dodawaniu-odejmowaniu gazu udało ci sie rozwiazać ??Taki sam objaw mam u siebie i niechce wymieniac w ciemno.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq