Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VII

Zmieniarka USB SD Aux

VII Zmieniarka

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
103 odpowiedzi w tym temacie

#46 grzes508

grzes508
  • Forumowicz
  • 172 postów
  • Skąd:Rzeszów / Zamość
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:08, 08.09.2016

z tego co widzę to cena jest bardzo konkurencyjna , w porównaniu z np xcarlink. 

Jest ktoś  na forum kto użytkuje już tą chińską cyfrową zmieniarkę dłużej? powiedzmy z pół roku?


  • 0

#47 damian18wdz

damian18wdz
  • Forumowicz
  • 1115 postów
  • Skąd:Anglia Swansea
  • Silnik:2,2
  • Wersja:sport
  • KM:183km/419nm
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan/tourer
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 20:33, 08.09.2016

z tego co widzę to cena jest bardzo konkurencyjna , w porównaniu z np xcarlink.
Jest ktoś na forum kto użytkuje już tą chińską cyfrową zmieniarkę dłużej? powiedzmy z pół roku?

ja od 6 tygodni
  • 0

#48 grzes508

grzes508
  • Forumowicz
  • 172 postów
  • Skąd:Rzeszów / Zamość
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Type-S
  • KM:190+
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 20:42, 08.09.2016

ja od 6 tygodni

a ktoś komu dłużej działo to urządzenie bezawaryjnie?


  • 0

#49 domino.pl

domino.pl
  • Forumowicz
  • 278 postów
  • Skąd:Kolwiek
  • Silnik:1,8
  • Wersja:AUDI TT 8n
  • KM:260
  • Paliwo:PB
  • Rok:2000
  • Nadwozie:blaszane
Reputacja: 8
Neutralna

Napisano 21:39, 08.09.2016

Trzeba sobie zadać pytanie od kiedy ta wersja jest w sprzedaży.


  • 0

**************************************************
 


#50 wspin

wspin
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Elbląg
  • Silnik:2.0
  • Wersja:comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cm1 tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 16:55, 14.09.2016

Witam, mam zamontowany adapter z wyjściem na USB i jeck . Mam ostatnio problemy, ponieważ pojawiły się dziwne gwizdania przy dodawaniu gazu. Czy ktoś z Was miał może z tym problemy i jakoś miał pomysł, aby to rozwiązać ?  

Załączone pliki

  • Załączony plik  $_57.JPG   41,09 KB   30 Ilość pobrań

  • 0

#51 Statom

Statom
  • Klubowicz
  • 7195 postów
  • Skąd:Łódź
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:Tourer
Reputacja: 87
Wzorowa

Napisano 20:35, 14.09.2016

Hej :)

Mam ostatnio problemy, ponieważ pojawiły się dziwne gwizdania przy dodawaniu gazu.

To napisz jeszcze jak podłączone?
Podejrzewam, że po LineIn (jack) z telefonem, a ten z kolei podpięty do ładowarki samochodowej...

Pozdrawiam
Tomek



wysłane z fona
  • 0

#52 wspin

wspin
  • Nowy
  • 3 postów
  • Skąd:Elbląg
  • Silnik:2.0
  • Wersja:comfort
  • KM:155
  • Paliwo:PB
  • Rok:2003
  • Nadwozie:Cm1 tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:50, 14.09.2016

Generalnie ja tego nie podłączałem. Całość jest podpięta do radia głównego. I od niego wychodzi wejście na USB i Jecka. Gdy włączam USB jest gwizd który się nasila. Nie wiem co więcej mogę opisać i w czym szukać problemu i rozwiązania. 


  • 0

#53 damian18wdz

damian18wdz
  • Forumowicz
  • 1115 postów
  • Skąd:Anglia Swansea
  • Silnik:2,2
  • Wersja:sport
  • KM:183km/419nm
  • Paliwo:ON
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan/tourer
Reputacja: 4
Neutralna

Napisano 22:19, 14.09.2016

Mam taka sama zmieniarke ale nic takiego jak Ty niemam
  • 0

#54 Łapa6

Łapa6
  • Forumowicz
  • 215 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Automat
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 22:59, 15.09.2016

U mnie też jest ten efekt. Cichy pisk, którego częstotliwość jest jakoś powiązana z obrotami silnika. Jednak mi to nie przeszkadza bo kiedy gra muzyka, jest to zupełnie niesłyszalne.


  • 0

#55 bandyr

bandyr
  • Forumowicz
  • 32 postów
  • Skąd:wołomin
  • Silnik:2.2
  • Wersja:sport tourer
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2004
  • Nadwozie:tourer
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:06, 08.10.2016

Ja mam dokładnie to samo tylko że poszedłem dalej tym tropem i kupiłem u zaprzyjaznionego Chińczyka na aliexpress jeszcze odbiornik bluetooth i przejsciówkę jack jack w elektrycznym sklepie. Odbiornik mam z możliwością rozmów małe ledwie widoczne kółeczko przyklejone na taśmę tesa do klapki navi co by było pod ręką widać około 4cm kabelka który idzie do tunelu obok lewarka i tam ten kabelek się rozwidla na USB i na jack. Podlaczylem do zmieniarki w miejsce pendrive i za pomocą przejściówki damsko damskiej jack kabelek z odbiornika na aux. Teraz mam zestaw bezprzewodowy do rozmow jak i do słuchania muzy ... za bagatela 132 pln. Yatour o tych możliwościach kosztuje około 500 pln niby piszą ze ma Bluetooth ale trzeba dokupić moduł i cena z 240 rośnie do 500...
A i jeszcze muzę mogę zmieniać i rozmowy odbierać nie dotykając tel.
Bluetooth Car Kit Mini Bluetooth V4.1 Audio Music Receiver Portable Hands-Free
http://s.aliexpress.com/RfaiyaaM
(from AliExpress Android)
USB AUX Input MP3 Player CD Audio Media Interface Adapter Changer Cable Car Reader for Honda Accord Civic CRV City Fit S2000
http://s.aliexpress.com/2Q3e2ium
(from AliExpress Android)
  • 0

#56 silversurfer2.4

silversurfer2.4
  • Forumowicz
  • 97 postów
  • Skąd:Żagań
  • Silnik:2.4
  • Wersja:EX
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 07:35, 21.10.2016

Siemka,

 

Czy posiadacze urządzenia z 1szego posta mogą podać jakieś nazwy/modele "pendrajwów" :) na których ta zmieniarka działa jak powinna ?

Już ich parę przemieliłem i w najlepszym wypadku: coś tam gra, coś tam czasem się przełączy z kiery ale to nie jest to co na CD / w trasie można by było przeżyć ale w mieście co chwila zaczyna od tego samego utworu, chce dać na następny to i tak gra ten sam, między katalogami to średnio się przerzuca itp.

 

Dzięki


  • 0

.... tak to wygląda Ja i moja honda :)


#57 Łapa6

Łapa6
  • Forumowicz
  • 215 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Automat
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 13:20, 21.10.2016

Siemka,

 

Czy posiadacze urządzenia z 1szego posta mogą podać jakieś nazwy/modele "pendrajwów" :) na których ta zmieniarka działa jak powinna ?

Już ich parę przemieliłem i w najlepszym wypadku: coś tam gra, coś tam czasem się przełączy z kiery ale to nie jest to co na CD / w trasie można by było przeżyć ale w mieście co chwila zaczyna od tego samego utworu, chce dać na następny to i tak gra ten sam, między katalogami to średnio się przerzuca itp.

 

Dzięki

Siema

Ogólnie, podobno te cyfrowe zmieniarki mają to do siebie, że z pendrakami jest problem. Za to dobrze działają z karty pamięci przez czytnik kart załączony do zestawu ( nie wiem jak z innym czytnikiem bo nie testowałem ). U mnie z pendraka nic nie gra, a z karty jest elegancko.


  • 0

#58 marekb1988

marekb1988
  • Forumowicz
  • 228 postów
  • Skąd:Świdnik
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:191
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CM2
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:47, 21.10.2016

Sam stoję przed wyborem zmieniarki. Czy dać yatour czy może trochę zaoszczędzić i kupić tą żółtą ?


  • 0

#59 silversurfer2.4

silversurfer2.4
  • Forumowicz
  • 97 postów
  • Skąd:Żagań
  • Silnik:2.4
  • Wersja:EX
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2003
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 14:50, 21.10.2016

No Ja na początku też wkładałem karty i po pierwszej euforii był ten sam problem co z penami - jedynie na początku działała karta z Rossmana ale też po czasie fisiowało :(

Nie jest problemem, że nic nie działa tylko nie jest to hmmm płynne jak z CD tzn. zmiana utworów na następny, zmiana katalogów, odpalenie utworów w tym miejscu co się zgasiło.

Wiem że to chińczyk i "chciaiłeś Panie przyoszczędzić to masz ... trza było dołożyć stówkę do yatour lub novox" ale może to wina moich nośników.

 

To może oprócz penów jakie karty/pojemności wam hulają tak jak powinny co by nie kupować w ciemno :)

 

Mr. Łapa6 czy masz na myśli czytnik kart z wtykiem USB ? Bo w tej mojej zmieniarce są po prostu 3 sloty: USB/SD/JACK


Użytkownik silversurfer2.4 edytował ten post 14:51, 21.10.2016

  • 0

.... tak to wygląda Ja i moja honda :)


#60 Łapa6

Łapa6
  • Forumowicz
  • 215 postów
  • Skąd:Białystok
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive Automat
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2004
  • Nadwozie:kombi
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 18:52, 21.10.2016

No Ja na początku też wkładałem karty i po pierwszej euforii był ten sam problem co z penami - jedynie na początku działała karta z Rossmana ale też po czasie fisiowało :(

Nie jest problemem, że nic nie działa tylko nie jest to hmmm płynne jak z CD tzn. zmiana utworów na następny, zmiana katalogów, odpalenie utworów w tym miejscu co się zgasiło.

Wiem że to chińczyk i "chciaiłeś Panie przyoszczędzić to masz ... trza było dołożyć stówkę do yatour lub novox" ale może to wina moich nośników.

 

To może oprócz penów jakie karty/pojemności wam hulają tak jak powinny co by nie kupować w ciemno :)

 

Mr. Łapa6 czy masz na myśli czytnik kart z wtykiem USB ? Bo w tej mojej zmieniarce są po prostu 3 sloty: USB/SD/JACK

 

Nie spojrzałem dokładnie na zdjęcie z pierwszego tematu. Mam jednak trochę innego chińczyka. Sory za zamieszanie.

Mój nie ma 3 slotów, tylko po prostu ze skrzyneczki wyprowadzone są dwa kable: jack i usb. Do zestawu był dołączony czytnik kart SD pod usb. 


  • 0





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VII, Zmieniarka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq