Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zestaw głośno mówiący


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
17 odpowiedzi w tym temacie

#16 boryskonin

boryskonin
  • Forumowicz
  • 161 postów
  • Skąd:Konin
  • Paliwo:PB
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 22:00, 05.10.2010

powoli powstaje wersja wyciszająca wszystkie głośniki, zostawiając tylko rozmowe na przednich głośnikach (tył nie gra podczas rozmowy) :)
  • 0

#17 tomi

tomi
  • Forumowicz
  • 1262 postów
  • Skąd:Goleniów
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Prestige
  • KM:152
  • Paliwo:PB
  • Rok:2010
  • Nadwozie:Wagon
Reputacja: 2
Neutralna

Napisano 17:28, 07.02.2011

Jestem po montażu "leniucha" zakupionego na allegro od użytkownika commor. Cała instalacja jak podaje producent jest banalnie prosta- wypinamy kostkę z radia i w to miejsce wpinamy leniucha, w drugą stronę urządzenia wpinamy wypiętą kostkę z radia. Jedynym problemem okazała się rozbiórka nawiewów które mocno siedziały i tutaj pomocne okazały się ściągacze do tapicerek yato (38zł). Trochę się powyginać trzeba żeby upchać to w konsoli, ale bardzo pomocny okazał się zaproponowany przez Państwa Komorowskich przedłużony kabel zasilający centralkę którą umieścić można co najmniej w kilku miejscach. U mnie przymocowałem na taśmę dwustronną do bocznej ścianki tego zamykanego schowka.
Żadnych przeróbek instalacji, cięcia i lutowania. Dzięki urządzeniu radio wycisza się a rozmówcę słyszymy czysto i wyraźnie w przednich głośnikach.
Firma solidna, fachowa pomoc oraz porady.
  • 0

#18 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 14:38, 08.02.2011

Można również skorzystać z doczepianej nawigacji z bluetooth'em (osobiście mam TRAK'a). Bez problemowo łączy się z komem i dobrze słychać w głośnikach. Ale to jest tylko na dalsze trasy bo kto jeździ do pracy bądź na zakupy z nawigacjią?!
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq