Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Ustawianie zaworów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16 donald1972

donald1972
  • Forumowicz
  • 158 postów
  • Skąd:Polska
  • Silnik:3,2
  • Wersja:Sport
  • KM:258
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:0
Reputacja: 3
Neutralna

Napisano 14:47, 05.02.2010

Ja ustawiłem w serwisie w Lublinie i więcej nie ustawie w żadnym innym,ponieważ po zdjęciu pokrywy jak zakładali to nie uszczelnili i były wycieki.Najlepiej mieć zaufanego mechanika,znam jednego w Kobyłce który poprawił mi po serwisie jak sprawdzał mi ogólny stan przed wyjazdem na wakacje.Polecam jego ponieważ serwisowałem u niego inne samochody i nie było takich wpadek.Nie mówię że wszystkie serwisy sa takie same ale to nie pierwszy przypadek.Pozdrawiam.
  • 0
donald

#17 Guest_Anonymous_*

Guest_Anonymous_*
  • Guests

Napisano 15:00, 05.02.2010

ja wyregulowalem sam i spalanie spadlo momentalnie z 18 na 15,5lpg gdy byly te mrozy. poprzedni wlasciciele chyba nie wiedzieli ze sie reguluje bo na ssacych zamiast 0,25 ledwo 0,10 weszlo :shock:
  • 0

#18 Salvius

Salvius
  • Forumowicz
  • 306 postów
  • Skąd:DW/DL
  • Silnik:1,8
  • Wersja:ES
  • KM:136
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2000
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 15:58, 05.02.2010

U mnie jak pytałem w ASO to regulacja zaworów 122 zł + uszczelka pokrywy zaworów 75 zł i powiało grozą :shock:
  • 0

#19 Bart

Bart
  • Forumowicz
  • 250 postów
  • Skąd:Lublin
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2006
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:00, 05.02.2010

Szukałem na forum ale nie znalazłem namiarów na jakiegoś dobrego mechanika w Lublinie, który nie tylko ustawiłby zawory ale był by godzien żeby regularnie serwisować hanie. Na ul. Kąpielowej jest serwis aut japońskich - A. Jerwan. Ludzie chwalą go za profesjonalizm i przystępne ceny. Był tam może ktoś??? Na ASO w Lublinie mocno się sparzyłem i to nie raz (i nie mówię tu o horrendalnych cenach ale o jakości usług) dlatego szukam jakiejś dobrej alternatywy.
  • 0




Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq