Skocz do zawartości


RODO w HAKP

Zdjęcie
VIII

Slinik 2.0 i-VTEC 155 km, pytanie do uzytkownikow lub znawcow tematu

VIII przebieg

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
47 odpowiedzi w tym temacie

#31 blow

blow
  • Forumowicz
  • 1733 postów
  • Skąd:KRK
  • Silnik:2.4
  • Wersja:exec
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2004
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 23
Super

Napisano 13:11, 15.11.2015

Jeszcze raz o spalaniu ktos tu napisze i wyjde z siebie po prostu.

Zapraszam do innego tematu jak chcecie dyskutowac robiąc z tego offtop.

Neverending story kolejne...


  • 0

#32 garf78

garf78
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Mazury
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155/K20Z2
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 13:35, 26.11.2015

Sluchajcie suma sumarum nie kupilem tego Acc, jednak ostatecznie ten przebieg 290 tys km mnie odstraszyl. Uznalem ze szukam czegos max do 200 tys km. Poza tym pojawil się klient, który dawal do tego więcej za hanke wiec.... Teraz  wacham się miedzy gen7 od 1 wlasciciela executive 2006 (od sąsiada, 50 tys przebiegu  2.0 155km, auto praktycznie stoi w garazu a w weekendy jest myte przed garażem :D. I w zasadzie się już zdecydowałem, może starsze , ale pewne auto do tego te wyposażenie. Ale mam pytanie bo widze na rynku dużo Acc gen 8 z 2008 r ze skrzynia CVT, czy te skrzynie sa dość trwale? Bo jezdzilem autom,atem ale nigdy CVT i nie mam pojęcia o tych skrzyniach (sorry , ze to może nie ten dzial,ale nie chciałem już otwierac nowego tematu).


Użytkownik garf78 edytował ten post 13:36, 26.11.2015

  • 0

#33 Jańcio

Jańcio
  • Forumowicz
  • 346 postów
  • Skąd:-
  • Silnik:-
  • Wersja:-
  • KM:-
  • Paliwo:PB
  • Rok:1410
  • Nadwozie:-
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 13:58, 26.11.2015

jak 50 tyś to roczny przebieg miał 500km :bojesie: żeby go ruda nie zeżarła od tego mycia, częste mycie skraca życie  :diabelfaja: 


  • 0

#34 qronax

qronax
  • Forumowicz
  • 389 postów
  • Skąd:Waw
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Lifestyle
  • KM:156
  • Paliwo:LPG
  • Rok:2012
  • Nadwozie:sedan
Reputacja: 6
Neutralna

Napisano 14:23, 26.11.2015

jak 50 tyś to roczny przebieg miał 500km :bojesie:

auto nie ma 100 lat....


  • 0

#35 Jańcio

Jańcio
  • Forumowicz
  • 346 postów
  • Skąd:-
  • Silnik:-
  • Wersja:-
  • KM:-
  • Paliwo:PB
  • Rok:1410
  • Nadwozie:-
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 15:03, 26.11.2015

sorki, miesięczny 500km


  • 0

#36 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5250 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 15:39, 26.11.2015

Jeszcze raz o spalaniu ktos tu napisze i wyjde z siebie po prostu.

Zapraszam do innego tematu jak chcecie dyskutowac robiąc z tego offtop.
Neverending story kolejne...

.no właśnie...bo było tyle razy a kolega Maxell nie może tego przełknąć do tej pory:-)

Użytkownik Wlodar edytował ten post 15:39, 26.11.2015

  • 0
                       

#37 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 18:48, 26.11.2015

Teraz  wacham się miedzy gen7 od 1 wlasciciela executive 2006 (od sąsiada, 50 tys przebiegu  2.0 155km, auto praktycznie stoi w garazu a w weekendy jest myte przed garażem :D. I w zasadzie się już zdecydowałem, może starsze , ale pewne auto do tego te wyposażenie.

do mnie 8 gen. w ogóle nie przemawia, i pomimo że miałem kase na 8 gen to szukałem 7 gen. polifta, ale nie było nic sensownego i w końcu cr-v kupiłem, a żeby było śmieszniej jak kupowałem cr-v w aso, to była 8 gen accord - rok młodsza i 2tys. zł tańsza od cr-v, a jednak nie zdecydowałem sie na tego accorda i wybrałem cr-v.


Użytkownik Maxell edytował ten post 18:50, 26.11.2015

  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#38 Wlodar

Wlodar
  • Forumowicz
  • 5250 postów
  • Skąd:P
  • Silnik:123
  • Wersja:Abc
  • KM:1
  • Paliwo:PB
  • Rok:1234
  • Nadwozie:N
Reputacja: 33
Super

Napisano 19:31, 26.11.2015

Dla mnie VIII to docelowy model.Może kiedyś Najlepiej sedan ,polift i EXE na wypasie oczywiście 2.4 plus reflash :-)
Super wygląda ,super się siedzi,środek i deska to też moje klimaty.Czego więcej chcieć?
Te nowe wzory środka w audi czy bmww mnie osłabiają

Użytkownik Wlodar edytował ten post 05:59, 27.11.2015

  • 0
                       

#39 Jańcio

Jańcio
  • Forumowicz
  • 346 postów
  • Skąd:-
  • Silnik:-
  • Wersja:-
  • KM:-
  • Paliwo:PB
  • Rok:1410
  • Nadwozie:-
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 19:54, 26.11.2015

Mnie sie tez środek VIII podoba. Teraz we wszystkich nowych samochodach na desce sa romby w przeróżnych kombinacjach, obrzydliwe to wyglada moim zdaniem i najgorsze, że wszędzie to wygląda podobnie. CRV to nie jest poziom Accorda, taka wariacja na temat Civica, na plus skóry, lepsze niż w acco, no i wersja Lifestyle ma półskóry , fajnie to wyglądało w VII, szkoda, ze w Acco na Pl nie było a w Uk tak. W środku stodoła, fajnie wyglada z zewnątrz, ogólnie bardzo ciekawy samochód, ale brakuje mu charakteru. Ja się jaram nowym Civic typ r, bagażnik większy niż w Acco, miejsca z tylu tez pewnie wiecej, no i to p......cie, kozak samochód, mógłbym czymś takim pomykać zamiast accorda i wybaczyłbym mu nawet to, ze nie made in Japan :)

Użytkownik Jańcio edytował ten post 20:00, 26.11.2015

  • 0

#40 Maxell

Maxell
  • Forumowicz
  • 2652 postów
  • Skąd:szkielecczyzna
  • Silnik:2.2
  • Wersja:executive
  • KM:140
  • Paliwo:ON
  • Rok:2007
  • Nadwozie:CR-V RE6
Reputacja: 29
Super

Napisano 20:24, 26.11.2015

CRV to nie jest poziom Accorda

i tu mnie rozgryzłeś, wybrałem CRV bo mam niską samoocenę i nie jestem godzien jeździć takim fajnym autem jakim jest accord :hehe, w sumie cr-v jest przereklamowana - podobno napęd 4x4 nie działa, a to większe wnętrze zgrabnie nazwałeś "stodołą" aby nikt nie zorientował się że jest to zaleta auta a nie wada, szklany dach jest też bez sensu bo wystarczy mały kamyczek aby rozsypał się w drobny mak, na zakrętach CR-V fika koziołki, a właściwości pseudoterenowe na naszych płaskich jak stół drogach i tak do niczego się nie przydają, i pomimo że stare auto to i tak sąsiedzi ciągle cmokają że mam fajny samochód ale przecież oni nie znają się na motoryzacji ;-)


Użytkownik Maxell edytował ten post 20:31, 26.11.2015

  • 0
niektórych uważano za odważnych ponieważ bali się uciekać

#41 Jańcio

Jańcio
  • Forumowicz
  • 346 postów
  • Skąd:-
  • Silnik:-
  • Wersja:-
  • KM:-
  • Paliwo:PB
  • Rok:1410
  • Nadwozie:-
Reputacja: 1
Neutralna

Napisano 21:49, 26.11.2015

Wyluzuj Maxell, mnie się Crv podoba, ale nie jest to klasa Accorda wg. mnie, skrzynia pracuje gorzej, sprzęgło jest twarde, wykończenie też gorsze od Acco. O stodole napisałem pozytywnie, chciałbym mieć tyle miejsca u siebie. Pisałem już że Honda kosi konkurencję crv-ałem, dobrze wykończony samochód z ogromną ilością miejsca od producenta, który lipy nie robi. No i wygladą zacnie, zreszta Honda generalnie ma talent do produkowanie aut, które wyglądają na wiecej niż kosztują :) stąd to cmokanie. Ostanio jak wypucowałem swojego czarnucha i wolno wracałem do domu to był fajny motyw jak szedł ojciec z małym synkiem i obu szyje wykręciło za Acco :) , naprawdę pociesznie to wyglądało. Ja początkowo miałem kupić właśnie crv, ale po głębokim namyśle stanęło na Accordzie. Jak mawiał klasyk nie będę cały rok chodził w butach narciarskich żeby raz w roku na narty wyskoczyć :) Mnie straaaaasznie się podoba nowy Civic Type r jakby Honda chciała powiedzieć :

To jest miś na miarę naszych możliwości. My tym misiem otwieramy oczy niedowiarkom! Mówimy: to jest nasz miś, przez nas zrobiony, i to nie jest nasze ostatnie słowo ! :). :)

To co to auto robi z konkurencja w swojej klasie i wyżej to poezja jest normalnie.

Użytkownik Jańcio edytował ten post 22:05, 26.11.2015

  • 0

#42 Pete

Pete
  • Forumowicz
  • 399 postów
  • Skąd:City 17
  • Silnik:2.4
  • Wersja:Executive
  • KM:190
  • Paliwo:PB
  • Rok:2005
  • Nadwozie:CL9
Reputacja: 15
Dobra

Napisano 22:47, 26.11.2015

(...)Ale mam pytanie bo widze na rynku dużo Acc gen 8 z 2008 r ze skrzynia CVT, czy te skrzynie sa dość trwale? Bo jezdzilem autom,atem ale nigdy CVT i nie mam pojęcia o tych skrzyniach (sorry , ze to może nie ten dzial,ale nie chciałem już otwierac nowego tematu).

8 gen. i CVT?!
Aż mi się tatuaże poodklejały...
  • 0

#43 garf78

garf78
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Mazury
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155/K20Z2
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:42, 27.11.2015

8 gen. i CVT?!
Aż mi się tatuaże poodklejały...

O wlasnie o taka odpowiedz mi chodzilo, krotko i na temat :). Dzieki


  • 0

#44 garf78

garf78
  • Forumowicz
  • 63 postów
  • Skąd:Mazury
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:155/K20Z2
  • Paliwo:PB
  • Rok:2006
  • Nadwozie:CL7
Reputacja: 0
Neutralna

Napisano 21:39, 14.12.2015

No i w końcu mam Acc. Kupilem 7 gena z  PL z przebiegiem 75 tys, all sprawdzone i jestem happy. Ale mam irytujący problem. Jak go bralem miał przepalona lewa przedniapozycje, dziś wymieniłem i mysalem, ze all oki. A wracałem teraz i zauwazylem ze nie dzial prawa pozycja ( to nie problem). Bardziej zirytowałem się , ze nie działa podświetlenie awaryjnych. Jak jechałem po kupnie w pt na 100% dzialalo podświetlenie. Poczytalem i wiem, ze musze podwazyc ta gorna pokrywe z 6 zaczepami np. szpachelka :D, ale ktoś mi powie jaka to zarowka?


  • 0

#45 Heka

Heka
  • Klubowicz
  • 1709 postów
  • Skąd:3City
  • Silnik:2.0
  • Wersja:Executive
  • KM:156
  • Paliwo:PB
  • Rok:2008
  • Nadwozie:CU1
Reputacja: 167
Wzorowa

Napisano 22:02, 14.12.2015

garf78, to zdecydowanie nie ten temat. :) Powiedz gdzie to miało pierwotnie być to przeniosę.


  • 0
<p><span style="color:#f0ffff;">Pan Bóg stworzył człowieka a Japończycy samochód</span> :zoltek:</p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu...Obecnie</a></p>
<p><a data-ipb='nomediaparse' href='http://www.accordklu.../'>Było</a></p>
<p> </p>





Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: VIII, przebieg

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych

IPB Skin By Virteq